Jump to content
GIGN Forum

10. Saeimas Vēlēšanas


vincister
 Share


Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es pats esmu krievvalodīgs, bet man ir savi iemesli un derības, jo tas ko veidoju ir saistīts ar krieviju, kā saka no offence...

Nē, protams, tomēr, lai gan visdrīzāk tu to neapzinies un es tevi tajā nebūt nevainoju, šis etniskais dalījums Latvijas politikā ir ļoti dziļa bēdu ieleja ar tālejošām negatīvām sekām. Es tiešām esmu centies Saskaņas Centrā saskatīt centriski-kreisu, liberālu partiju, taču redzu tikai izteiktu krievvalodīgo minoritātes partiju ar spēcīgiem Kremļa vaibstiem.

Nu nav normāla situācija, kad kādas etniskās minoritātes nospiedošs vairākums balso par vienu konkrētu partiju.

Tas, protams, ir leģitīms viedoklis, man nav nekas pret jebkuras ideoloģijas principiāliem atbalstītājiem, taču, redzi, politiskā programma un politiskā realitāte ir divas dažādas lietas.

Varbūt izteikšos skaidrāk. Politiskās programmas ir makulatūra.

Otrkārt, politiskā retorika ("esam gatavi strādāt ar visiem" kā piemērs) jebkura politiķa izpildījumā ir maldinoša, melīga un domāta klausītāja ietekmēšanai.

Kādēļ SC apgalvo, ka "esam gatavi strādāt ar visiem"? Tādēļ, ka SC vēlas tikt pie varas. Situācijā, kad lielais vairums pārējo politisko spēku SC ir izstūmuši no vilciena vadītāja kabīnes (SC līdz šim vienmēr bijis opozīcijā), vienīgā racionālā pozīcija ir "atvērtība sarunām ar visiem politiskajiem spēkiem". Tam nav nekāda sakara ar ideoloģiskām nostādnēm, vienīgais vadmotīvs - izdevīgums. :)

Treškārt, ir jābūt tik tiešām naivam, lai aiz SC un PCTVL neredzētu Kremļa vaibstus un Kremļa roku. Pat liberālie IR to nenoliedz: http://www.ir.lv/blogi/politika/le-monde-p...as-trojas-zirgu.

Tu šodien nenobalsoji par liberālismu, to nobalsoji par vēl tālāku etnisko sašķeltību un spēcīgu Krievijas ietekmes palielināšanos uz politiskajiem procesiem valstī.

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku uzticēties šo aptauju rezultātiem - tik lielas atšķirības automātiski norāda uz to, ka ir bijušas ievērojamas nepilnības aptaujas gaitā.

LTV aptauju veica neprofesionāli RSU studenti (^_^), arī pārējiem kantoriem šaubos, ka ir pietiekami daudz kvalificētu cilvēku, kas vienlaicīgi varētu aptaujāt cilvēkus vairākos iecirkņos vienlaicīgi.

Turklāt, šķiet, gandrīz trešdaļa savu balsi aptaujātājiem neatklāja. Starp šiem cilvēkiem neproporcionāli daudz būs SC atbalstītāji.

Link to comment
Share on other sites

Pirmie rezultāti- AŠ kvadrātā ir aprāvušies. Jippi jē. Nedaudz pārsteidz VL/TB/LNNK zemie rezultāti, bet nu varbūt kaut kas mainīsies.

MADKILL- protams, labāk ir gāzi grīdā, tērēt naudu (kuras nav) u.t.t... Esam tur jau bijuši, vairāk nevajag.

EDIT:

SC visdrīzāk apies ZZS (ZZS uz Kurzemi izbrauca, SC izbrauks uz Latgali), bet nu tad jau redzēs..

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

tik tiesam vergi var tikai 2x kapt uz 1 un ta pasa grabekla

omg, ja butu citi pie varas, tad vini negrieztu algas ? Paskaidro, kuri buutu tie deputati, kuri peec siim veleesanaam neko nebutu griezusi un iedzitu paraadu vel dzilakaa pakala? Gribi teikt, ka zalie zemnieki vai socialais centrs atstaas algas tadas pasas un neko neapcirpis? Jabalso nevis par to, kas sola gaishu naakotni, bet gan par to, kura daris mazaako launumu.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau nav saskaitīti lielākie Rīgas iecirkņi. Tendence ir tāda, ka SC un Vienotības balsu starpība strauji samazinās.

Link to comment
Share on other sites

MADKILL tu esi retardēts daunis, vienīgais ko tu redzi ir apgriezšanas faktu, bet labumu no tā, tu tā arī nemaz neredzi, nemaz necenties saskatīt.

MADKILL par tavu loģiku nemaz nerunāsim, izlasot postu "Kā var balsot par to kas samazina!".

Varu atbildēt,

balsot var pa visam vienkārši, šis cilvēks Valdis Dambrovskis tā vietā, lai bāztu vēlētājiem batonus ausīs un stāstītu par LEIPUTRIJU (kuru nepastāv un nekad nepastāvēs), viņš dara visu lai Latvija nostātos uz kājām un vairs nekad nepieļautu kļūdu GĀZI GRĪDĀ.

Par spīti tam ka ir jāveic nepopulāri lēmumi, viņš to dara nevis lai iegūtu kādu labumu, bet lai ātrāk izvilktu valsti no krīzes.

Un tas ka vienmēr būs tādi kā tu, kas domā tikai par savu maciņu, labumu, un visi kas kaut ko samazina ir pēdējie mēsli, tikmēr arī valdībā būs tādi retardi kā Šlesers & CO

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

kā jau man likās, SC aizgāja garām ZZS. Bet nu Vienotības uzvara laikam ir neapšaubāma. Jautājums tikai- vai koalīcijā bez ZZS un TB/LNNK/VL ņems arī SC.

P.S.

Viens partiju aizkulisēs zinošs un PLL nodarbināts cilvēks teica, ka PLL slikta starta gadījumā var izjukt pusgada laikā, savukārt Vienotība kā partiju apvienība neizvilkšot ilgāk par gadu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...