Jump to content
GIGN Forum

Gign Ballīte '2010


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu totālā pārpālī, wīīīi :pedobear: Pasākumam nebija ne vainas, vismaz man vairs nav bail no Ērika. Btw atpakaļceļā ielecu braucošā busiņā, kamēr skanēja A-Team theme :10cm: FDD FTW! Uuuuun Ziediņš padara vistas miklas.

P.S. Alise, kur tu paliki? Es sabēdājos.

P.P.S. Ezis atrāva banu uz mēnesi par neatbraukšanu.

P.P.P.S. ZOOOOORRRG, tava draudzene zin, ka tu jau brauc mājās?

Link to comment
Share on other sites

Atpakal celaa Zorgs apsolijas uz nakamo tusu ierasties ar savu veco frizuru, cerot, ka no vina vairak bisies un neizteiks komplimentus, ka vins izskatas miils.

Vel vins piespieda ielikt so video, kas vinam likas uzjautrinos - http://www.youtube.com/watch?v=9pxjnl1yuXk...feature=related

Tagad liec mani miera :D

Piebildisu laikam vel kadu vardu par tusu. Itka viss bija ok, iznemot laiku, jo reali gribejas vairak pasportot. Galvenais jau laikam tas, ka bija diezgan pozitivi cilveki.

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

es black bullet, netaisos tik ātri iet gulēt, gribu tusēt un rullēt, pa starpām apēst ruleti un visiem prātus pulēt

just do it!

ZOOOOOOOORG!

Mācība nākošajam gadam - vairāk fiziskās aktivitātes vajag izdomāt, citādi citādi zb sēdēt. Kāmis dzīvē ir 1000 reizes pozitīvāks kā šiten, savukārt cash 100 reizes lielāku vijebonu tēlo kā šiten :)

nu bij ok, man personīgi pa laiku pajāt, tāpat mums tur ko darīt diži nebija :)

nākošgad vajadzēs kādu nedēļu ātrāk taisīt es domāju, lai ir mazdrusciņ siltāks.

ā, jā, ja kas, es arī esmu mājās.

ā, jā, Alise, man tev ir kas sakāms un tas būtu LOOOOOOOOOOOOOOOOL

Link to comment
Share on other sites

yea next year more sport. Man dirsa ir tā nosēdēta, ka psc. Un teddy, mēs ātri skrienam, neesam salagas. Klau iedodat linku, kur es beidzot varu dzirdēt black bullet. pievienošos pie pārējiem un ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORG

Link to comment
Share on other sites

:)

Es ierados pālī un es vēl joprojām esmu respektablā vafelē, skaidrā nerunāju tik lielu sūdu :thumbsup:

Jā, dirsa labi sāp pēc tām trīs, uz faking cietiem sūdiem nosēdētām, dienām. Nākamreiz jāņem savs krēsls vai spilvens :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...