Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu tad mosh komandas arii 6x4 un timeround 30sek no c4timer un vel kkaadu debiilismu?

ja tas ir CS clan war turniirs, tad taads tas arii ir.

ja tas ir CS fun + pub + hvzkaadsshits turniirs, tad attieciigi tas ir savadaaks.

es un mans tiims pieteicaamies clan war turniiram, ja taads tomeer sheit nenotiks, tad savu daliibu atcelsim. unsure.gif

p.s. r&r pilniigi nezinaamaa un nespeeleetaa kartee 5x5 ir gruuti organizeet TP, tieshi tapeec ir taadas standart kartes kuraas arii komandas treneejaas un censhas paarspeet viena otru.

phe.. dazhi te taadi nopietni dry.gif nekaadas jautriibas smile.gif

Neesat atspeeleejushies taas standarta kartes ? Tagad taksh visi turniiri,cw notiek uz taam standarta karteem. Krutajiem "wannabe pro" klaniem ir pietiekoshi daudz iespeju kur, ar ko speeleet. gign 5x5 taksh nebuus krutais chempionaats kur noskaidros latvijas chempionus cs'aa. Cik es sapratu, tas viss tiek taisiits vienk for fun. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

aa un visas parastaas standarta kartes ir suuds un vinjas speeleet sux.. yeah right.

un pri4om tur kkaadas wannabe pro? es nekaads pro negribu buut un standartkartees ir gana daudz funs. viss jau ir atkariigs ar ko tu speelee kopaa un no taa arii izriet viss paareejais.

p.s. 747 gan pwnz smile.gif

Edited by Bijach
Link to comment
Share on other sites

aa un visas parastaas standarta kartes ir suuds un vinjas speeleet sux.. yeah right.

un pri4om tur kkaadas wannabe pro? es nekaads pro negribu buut un standartkartees ir gana daudz funs. viss jau ir atkariigs ar ko tu speelee kopaa un no taa arii izriet viss paareejais.

p.s. 747 gan pwnz  smile.gif

Tu apsoluuti nesaptrati ko es gribeeju teikt. Es saku ka standartkarshu turniiri/cw ir DAUDZ, lai neteiktu visi, un ka gign vareetu buut tas vieniigais turniirs, kur buutu arii citas kartes. Es neteicu ka standarta kartes sux (vinjas nesux), bet saku ka paarmainju/jautriibas peec vareetu buut interesanti uzspeeleet turniiru arii ar citaam karteem. Iespeejams kljuudos.

Link to comment
Share on other sites

Tapeec jau tas ir gign turniirs ! kkaa parasto 5x5 spelet nez vai ir jeegas , jo liela dalja jau vnk vaaacaas kopaa pedejaa mirkli , kaa es , bet dazhi jau nopietni ar klanu startees ... tiem lielaakas izredzes , a taa vismaz buutu liidziigi

Link to comment
Share on other sites

jaa, ok, veel tik ieliekat iceworld.... piem. ja buus taada mape uzreiz pasaku es nepiedaliishos!

bleg, myth, tev pasham smiekli nenaak? iceworld un veel poolday... gign, taksh nav nekaas botu serveris! ok, var ielikt pashu gign italy, veel kaadu frageru mapi and that's all, bet piedod atvaino, nejau iceworld!

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu ka jaadod cilveekiem / playeriem / klaniem izveeleties starp mapeem .. ja 2 klani veelas starp sev stipraako atklaat kaadaa no ka_ vai fy_ kartem tad jadod vinjiem taada iespeeja .. bet buus klani cik esmu lasiijis no pieteiktajaam komandaam kas uz shaadaam lietaam LOTI shaubos ka piekritiis .. (roxx piem) bet vispaar kaads ir pagaidu kopsauceejs ? driiz jau itkaa sakaas .. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...