Jump to content
GIGN Forum

Mazu Gign Cempi Varbut?


Rayus
 Share

Recommended Posts

Varetu varbut tadu kaa mazu gign cempi uzrikot smile.gif Tipa apzinat visus, kas veletos piedalities un tad uz aklo metodi salozet vinus komandas smile.gif Es protams nezinu vai cw serveris ir dzivs? Es nesaku aiziet, jo nezinu moderatoru domas, bet nu man tads shits ienaca smadzenees. Man ta liekas butu interesanti tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nujā, sūdīgi būs, ja komandā trāpīsies kaut kāds pilnīgs bots, kas čakarēs citiem nervus.

ideja jau ir ok, bet kurš noņemsies ar visu to organizēšanu... es baidos ka man īsti nav laika. Cw serveri jau varētu samuhļīt.

ideja man arii patiik, un uzskatu, ka nav nemaz tik daudz laika vajadziigs, lai noorganizeetu... Ja macho un worm ir ar mieru, es varu arii uznjemties riikot

p.s. reiz riikoju galda tenisa un biljarda turnoorus

p.p.s. liidz finaalam taa arii neaizgaaja laugh.gif

p.p.p.s. bet es to varu, man ir iekshaa un galgalgalaa es esu viens atbildiigs frukts

Link to comment
Share on other sites

lozeeshanas deelj var visaadi nesmukumi sanaakt..

bet nu man personiigi patiik viens gaming veids kuru kaadu laicinju jau piekopjam ieksh q2.. tas gan nav iisti kaa chempis, bet vairaak kaa jeedziigas speeleeshanas veids es teiktu..

vaardsakot kaukur ircaa savaacas 10 purni (cs'aa es teiktu ka jautraak pat ja buutu vairaak), vai teiksim sheit forumaa tiek sarunaats.. visi sajoinee serverii kaadaa, tiek draudziigi izveeleeti 2 kapteinji (veelams liidziiga skilla), tie nu salec teamos.. kursh pirmais nobliezh otru, tas pirmais chooso kaadu no paareejiem playeriem, kas tajaa laikaa mieriigi seezh spec un gaida savu kaartu, tad otrs.. utt lidz komandas sadaliitas, un tad rauj valjaa speeli

forshh variants, lai panaaktu team balancu.

nez gan kaa shitas straadaas ieksh csa, bet nu tas tik taa no manis variants..

hmm probleema vieniigi vareetu buut tajaa ka nav admina, kvakee pastaav iespeeja ievotot adminu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vareetu jau

Link to comment
Share on other sites

ideja, kruta un kā redzam pains te ir ar pieredzi biggrin.gif

es arī esmu rīkojis galda hokeja turnīrus, kuros visos arī vineeju 18.gif

manuprāt, kad visi ir pieteikušies, tad vnk var atsijāt kādus dažus, jo vienalga vajadzēs cilvēku skaitu, kas dalās ar 5.

aa, count me in

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...