Jump to content
GIGN Forum

Hahahaha


macho
 Share

Recommended Posts

nodarbojos ar visādām muļķībām un rezultātā nejauši sanāca iemest aci delfu forumā par seksu.

Pizģec, tur man liekas ir visi krutākie LV interneta troļļi un episkākie jokdari vienuviet. Izrēcu iekšas lasot tādus zeltainus topikus kā šo - http://forums.delfi.lv/read.php?f=102&...57&t=777857 un http://forums.delfi.lv/read.php?f=102&...01&t=783901 (te gan nekā īpaša nav, bet es gandrīz nomiru izlasot niku klitoržņaudzējs :lol: )

šeit trešais un ceturtais komentārs nogalina - http://forums.delfi.lv/read.php?f=102&...75&t=783775

p.s.

es faking nosprāgšu

kad šķīrāmies teica, ka man vagīna smird kā havaja

man patīk atstāt uzgala to balto to es saucu par tehnisko biezpienu vai par sipola gredzeniem

edit:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa es sāku lasīt http://forums.delfi.lv/read.php?f=102&...41&t=782441

Link to comment
Share on other sites

Sāpīgi, bet efektīvi. Apstrādā pakaļgalu ar lodlampu. Kad pēc pāris nedēļām visas čūlas sadzijušas un arī kreveles atkritušas - ānusis būs maigi rozā un vēl ilgi smaršos pēc mājas kūpinājumiem.

P.S. koma :superlol: :superlol:

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Svarīgi lai tajā vietiņā ir apmatojums kuru pēc čurāšanas nemazgā..spalvu kušķis iegūst patīkamu sāļu garšu kas savukārt ar to petenes zivs smārdu labi sader.

Kā sālīta siļķīte, ja vēl sagrieztus sīpolņus paber pa visu un apslaka ar etiķi... tad varu katru pusdienas laiku tur laizīties...

:D esmu pārsmējies līdz asarām!

Link to comment
Share on other sites

Bļe šitie sasmīdinaja komentāri no pirma linka (rock)

#es savai laizu jau 9 gadus, sākumā smirdēja, tagad vairs nejūtu, laikam esmu pieradis.

#turiet muti vīriešu uzdevums ir laizīt, smird tur kautkas vai nesmird, pohuj, jālaiza jums būs jebkurā gadījumā.

#da viņām visām tur smird, daudzām esmu laizījis, bet tā smaķele starp kājām ir visām. Neko darīt, kad palaiza pāris minūtes, tad jau pierod un vairs nejūt ka smird.

#nu nu...a jums večiem tjip nesmird :D:D:D mēs vnk delīkatas un klusejam..Patiesībā arīi viriesu locekļiem ir savāda snaka, kuru pec divu-tris minusu laizīšanas vairs nejūt .....bet citreiz gan gribās to mietu izmest miskaste kaOž!

#nevis smird, pet smaržo pēc sieviešu fizioloģijas, respektīvi, zivīm un urīna.

aj Da labi tur daudzi nogalina :D Bet nu sava taisnība gan tur ir !

Link to comment
Share on other sites

Njaaa ja cirka nav tad taisa paši ! Lai kaut ko taadu iedomatos vajag 13- 15 gadus un brīvu pieeju internetam + intelektu pielidzinamu lauka guļošam brūnam fekucim !

Link to comment
Share on other sites

pirmo komentāru jūru lasot pa laikam sasmējos, bet jau trešā diskusija likās gaužām apnicīga. aizdomīgi, ka tur grozās vieni un tie paši tipi.

p.s. gaidu ziediņa komentāru. ^_^

Link to comment
Share on other sites

turiet muti vīriešu uzdevums ir laizīt, smird tur kautkas vai nesmird, pohuj, jālaiza jums būs jebkurā gadījumā.

es nevaru lmfao

kad jau kādu laciņu esi palaizījis, tad nekas tur vairs nesmird. nedirs, pediņ.

šitais arī iespārda nah

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Autors: Bekons

Datums: 01.03.10. 23:01

Tas viss ir figņā. Iesaku noberzēšanas metodi. Ar pliku dirsu jāšļūc no kūtsaugšas pa nemizotu egles baļķi. Pēc pāris šļūcieniem sāk zust samaņa, bet to vajag pārvarēt un ļauties balināšanas priekam. Procedūra jāveic, kamēr baļķis notrīts gluds. Pēcāk balti noskrāpētais annus, tīkami smaržos pēc piedirsta egļu meža.

Ej tu nost, kaut ko tik episku es nebiju ilgi lasījis. x)

Link to comment
Share on other sites

šitais nogalina :D:D:D

Re: atlaizot norijat?

Autors: Dainis

Datums: 25.10.09. 13:25

*ir gadījies, ka mutē iečurā., kamēr laizu.

Autors: starp citu

Datums: 31.10.09. 22:15

Pie zobārsta tiešām pēc tam var neiet,zobi veseli... Un sievietēm lūpu krāsu ražojot no buļļu...

Link to comment
Share on other sites

Re: Erakcijas problemas!!!

Autors: Zasulauka draiskule

Datums: 14.03.10. 17:24

Nomazgājaties dušā, liekaties mīlas vaļai,viens ortru skūpstot glāstot u.t.t..Pēc 10-30 minūtēm jums viss notiks pats no sevis.Tu puis esi sevi sačakarējis ar saviem prežiem,kurš pie sievas lieto prezi!Kad jūti noies lai starp pupiem vai uz vāveres.Nebaidaties ne no kā ,ne ka sperma tiek uz miesas vai palaga,pēc laika to saslaucīsiet un nomainīsiet, gultas veļu ,jābeidz arī lēnām ar glāstiem ,skūpstiem.Ja nesanāk brauc pie manis iemācīšu,.

Re: Erakcijas problemas!!!

Autors: Guntis

Datums: 14.03.10. 17:44

Labi, pladies jums par padomiem, centīšos īstenot sapni! :D

Ja nesanāks nākšu vēlreiz pēc palīdzības forumā vai pie Zasulauka draiskules. :)

Re: Erakcijas problemas!!!

Autors: klitoržņaudzējs

Datums: 14.03.10. 18:24

Zasulauka kucīte--kā Tu vari zināt citu problēmas, pasaki man, kāpēc pisoties man svīst zobi

izskatās, ka klitoržņaudzējs tur kārtīgi plosās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...