Jump to content
GIGN Forum

Hahahaha


macho
 Share

Recommended Posts

Tas ir smieklīgi, bet arī bēdīgi.

Tas čalīts, kuram meiča ar aizaugušu smirdīgu pusiju uzmācās vispār varētu būt diezgan nožēlojams. Ja viņam tāda meiča tad, kāda viņam seja :D Tak mūsdienās normālām meičām pusijs po defu ir bald....

Link to comment
Share on other sites

Tas čalīts, kuram meiča ar aizaugušu smirdīgu pusiju uzmācās vispār varētu būt diezgan nožēlojams. Ja viņam tāda meiča tad, kāda viņam seja :D Tak mūsdienās normālām meičām pusijs po defu ir bald....

O rly ? labak kad ir smuka stripina.

Link to comment
Share on other sites

:D

yes :thumbsup::D

p.s. psc

Autors: gunča

Datums: 23.12.09. 14:02

ui manaējai ar tur baigi vancī, tā nu tas ir viņām visām šekums smird pēc zivju fabrikas, kad laizu tad baigi slāpst.

un atbilde :D

Autors: mja

Datums: 24.12.09. 12:02

...ja jau mes ta smirdam ,ko tad lienat pie mums laizities ,tad atsukajiet pasi viensotram -smarzigie

te tak pat nevar iekopet visu, tur ir tik recigi komenti, ka te bus referats pec tam :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nestāsti nu pasakas. ja čiksa tur atstāj svītriņu tas saucās par superīgo brazīliešu vaksāciju (nu varbūt bez tā "superīgo") tas nav nekāds bald pussy. Jo citādi sanāk, ka nav starpības vai tur ir strīpiņa vai kušķis, ka tik pašai važin sānos nav nekā. Nav loģiski čalīt.

tas forums ir zeltainākā bedre ever.

man patīk, ka tiek atstāts tāds šaurs mauriņš, kas regulāri jālaista ar spermu!

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir figņā. Iesaku noberzēšanas metodi. Ar pliku dirsu jāšļūc no kūtsaugšas pa nemizotu egles baļķi. Pēc pāris šļūcieniem sāk zust samaņa, bet to vajag pārvarēt un ļauties balināšanas priekam. Procedūra jāveic, kamēr baļķis notrīts gluds. Pēcāk balti noskrāpētais annus, tīkami smaržos pēc piedirsta egļu meža.

nu bļin es tagad raudu no smiekliem :D

visas tās tēmas vienkārši tā iespārda ^_^

te pat nav tāda smailija, kas attēlotu emocijas :D

bet delfos vajag ielikt to atrodi draudzeni smailiju :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

tas forums ir zeltainākā bedre ever.

man patīk, ka tiek atstāts tāds šaurs mauriņš, kas regulāri jālaista ar spermu!

Kas notiek ar forumu , jau otrais posts kuram es piekritu no macho puses. Par to pedeju tekstu gan lol.

Link to comment
Share on other sites

Otrs veids ir interesantaks un atraktīvāks, pedediņi pat varēs paspēlet erotiskas spēles to veicot. Jādabū ir labs gabals zīmoglakas (paprasiet Kauguru pasta nodaļā, iedos), tad zīmoglaka ir jaizkausē un jauzlej uz ānusa. Spēles elements šeit ir tāds, kad zīmoglaka būs uzlieta vienam uz dibena otram Kauguru pediņam jāpaspēj neatdzisušajā zīmoglakas masā iespiest savu pipeles galu kamēr zīmoglaka nesacietēja. Obligāti ir japagaida kamēr sacietēs un atdzisīs, ja mēģināsiet raut nost karstu, norausiet ādu nost. Un par piemiņu jums paliks zimoglakas skulptūriņa, ar dirsascauruma nospiedumu no vienas puses un pimpagalvas iespiedumu no otras puses, kā pederastiskās mīlas apliecinajums. Bet dibens paliks smuki rozīgs. :superlol: :superlol:

jaatzist ka ta tiesam ir zelta bedre :D es vnk taa parsmejos tos brinumus lasot :10cm: bet nu klitorznaudzejs protams ir kronis visam ;D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...