Jump to content
GIGN Forum

Depresija, Vai Realisms?


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Pat nezinu ar ko lai sāk...varbūt esmu mazliet sists, vai atkal apdzēries, bet nu...

Esmu viens no tiem kretiniem, kas uzskata, ka sievietēm dažos sportos nav ko darīt.

Piemēram vienmēr esmu ienīdis, kad futbolā...tu redzi, ka tā bumba ir ņemama, bet tā dāmīte kā uz augstpapēdenēm būdama uztaisa tizlu soli un, itkā papēdi nolauzdama, iestigst zālē. Da viņai vaidzēja tikai pielikt vienu solīti un vis būtu bumbās, bet šī...āāāāā...es saprotu, kā sieviete, bet ko ta tu fokin dari PRO futenē, ja nefiga nespēj... Vai basketbols, da kur var tik tizlas piespēles dot... ( es protams atvainojos visām sieviešu kārtas pārstāvēm, ne visas ir tādas, bet es kā liels futbola un basketbola spēlētājs to nespēju izturēt). Citreiz liekas, ka viņām ir rokas no pakaļas izaugušas. Bet ne pa to stāsts....

Lieta tāda, ka skatos hokeja spēli USA pret Zviedriem (sieviešu spēle), un lai kā negribētos atdzīt, šī spēle ir viena no jēdzīgākajām hokeja spēlēm kuras pēdējā laikā esmu redzējis. Viņas skrien pakaļ visām ripām, skaista taktiska spēle, sadursmes tiešām, ja tikai tas ir nepieciešams...vienkārši skaists tehnisks hokejs. Es nekad nebūtu domājis, ka ko tādu kādreiz teikšu, bet šī ir skaistakā hokeja spēle kuru esmu redzejis un tur nespēlē neviens džeks (laigan īsti aiz kaskām nevar redzēt :D ). Kur palika labais skaistais hokejs ko kādreiz spēlēja, kur palika pati spēle?

AAA pareizi senie 70tie gadi, kad kanādieši izrubija krievu līderus un vinēja spēli...nolādētie kanādieši :DD . Jo šodienās to tik redz kā - kurš kuru vairāk izrubīs un nospiedīs.

Secinājums: Lai cik divaini nebūtu, esmu priecīgs, ka beidzot ir kāds sports kur ir prieks skatīties sievietes sancenšoties par garāku krān...eee...valsts (komandu) prestižu (neskaitot tenisu...eh dievinu tos svārciņus un kā viņas plivinās pa laukumu, par skaņām vispār nerunāsim). Katrā ziņā tā tik turēt, džeki jums ir ko pamācīties kā šī spēle jāspēlē :D

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

( es protams atvainojos visām sieviešu kārtas pārstāvēm, ne visas ir tādas, bet es kā liels futbola un basketbola spēlētājs to nespēju izturēt)

:muahaha: :muahaha:

Man prieks ka tu jūties pārāks par sievietēm, ...

Es esmu par visiem 100 % pārliecināts ka jebkura profesionala basketboliste un futboliste tevi apspēlēs ka dēlu, esmu drošs,

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

vot Pensionars tādu sūdu pateica ! Videji normals džeks piem., kurš futbolu spēle sēta, apspēlēs jebkuru meiteni! Protams ja paskriet vari !

Bet ja par USA meitenes, tiešam cieņā :)

p.s bet tā, lai meitēni spēle pofig cik viņas tehniskas, vai ātras bet galvenais, lai cenšās :)

Link to comment
Share on other sites

man galva uzsprāga, kad paskatījos sieviešu basketbolu kādas 10min, es to nespēju izturēt. Savukārt hokejs, erix, gan tām beibēm ir ok. Skatījos amerikāņu spēli pret ķīnietēm (nu labākos momentus) un tur viena no amerikāņu čiksām tik megaskaisti apmudīja aizsargu (aizsardzi lol?) un iemeta vārtus, ka veselai jūrai veču būtu ko mācīties.

Tā ka ar hokeju vēl nav tik traki.

Futbolu nekad neesmu redzējis un domāju arī neskatīties :)

Link to comment
Share on other sites

Tā ka ar hokeju vēl nav tik traki.

Futbolu nekad neesmu redzējis un domāju arī neskatīties :)

Lol es skatijos speli Kanada pret Slovakiju laikam. Karot tur kur rezultats 18:0 bija. Nu lol , tas kanaadietes krit uz lidzenas vietas. Nu nestasti , kad ir skatams. OK par tavu momentu nezinu , bet viens ir skaidrs , lai vinja ta izdara pret vechiem. Sievieshu hokeja aizsardziba ir fail.

To rusty! Nu lol protams prieks , ka meitenes kapa , man masa ari kapaja basiti kluba, bet skatoties sievieshu izlases speli tu konstateto , ka varbut 2 max 3 vecenes no musu izlases nevaretu vinnet 1vs1. Spele ir lena , bez nekadiem skaistiem pick' n rolliem , parsvara tiek speletes uz brivu metienu , vai ari bumba tiek iedota kadai garajai slangai , kas sezh apaksha. Atrie uzbrukumi ir vienk lol , cik nu vinjus par atriem var nosaukt.

Link to comment
Share on other sites

Nu sieviešu basketbols pats augšgals nav tik slikts. Piemēram pasaules čepja 1/2 finālus un finālus noteikti var skatīties. (žēl, ka basīti viņas nespēlē miņukos, tad es skatītos arī TTT un citas spēles) ;)

Sieviešu teniss ir pat ļoti ok :)

Par to, ka profesionālas futbolistes un basketbolistes varētu parastu džeku apspēlēt - nav nemazāko šaubu.

Ja baigi nespiež uz brutālu fizisko, tad viņas noteikti appistu jebkuru "sētas džeku", tā kā nevajag dirst, ka jebkurš sētas džeks var apspēlēt profesionālu meiteni. :lohs:

Jā un lai arī viņas nav tik fiziski attīstītas (un viņām arī nevajag būt), piemēram, snowborda čiksas man patīk gan kā izskatās, gan kā brauc :)

Link to comment
Share on other sites

1kārt :10cm:

Par tenisu un tām skaņām tas gan! haha ;DD

Es arī esmu skatījies sieviešu hokeju, nupat olimpiskajās spēlēs arī, tur tiešām vairāk uz tehniku un komandas spēli, bet džeku hokejā tik izrubīt. Nu jā, kas gan var būt labāks par čaļa izrubīšanu, bet par to saņem tikai 2:00 minūtes! :D:lolza:

Link to comment
Share on other sites

To rusty! Nu lol protams prieks , ka meitenes kapa , man masa ari kapaja basiti kluba, bet skatoties sievieshu izlases speli tu konstateto , ka varbut 2 max 3 vecenes no musu izlases nevaretu vinnet 1vs1. Spele ir lena , bez nekadiem skaistiem pick' n rolliem , parsvara tiek speletes uz brivu metienu , vai ari bumba tiek iedota kadai garajai slangai , kas sezh apaksha. Atrie uzbrukumi ir vienk lol , cik nu vinjus par atriem var nosaukt.

:slap:

Biju liecinieks Kanādas spēlei pret Slovākiju. Kāda vēl krišana uz līdzenas vietas? Tehniska un ļoti precīza spēle. Visas piespēles uz lāpstiņām, metieni precīzi. Sievietes nav agresīvas pēc dabas un nepielieto spēka spēli, lai iegūtu kaut kādu adrenalīnu. Manuprāt tā ir laba iezīme, salīdzinoši ar vīriešu sportu.

Vīriešu sportā ir tieši pretēji - tu sāc ar spēka spēli un fizisko sagatavotību un tikai tad iepazīsti laukumu, tehniku un pašu spēli. Tā nav? Paskaties uz jebkuru vidusmēra amatieru sportistu.

P.S. Protams, es šobrīd nenopeļu vīriešu sportu, bet nevar šādā veidā diskriminēt sievietes kā sportistes. Tik pat labi, visi vīrieši ir nekam nederīgi pavāri un mājsaimnieki... nu, pēc loģikas.

Un vēl... Tu salīdzini sieviešu spēli ar vīriešu spēli? 1 pret 1? Neesi kaut kāds krāniņu mērītājs, kā var vispār ienākt prātā savus spēkus samērīt ar sievieti?

Link to comment
Share on other sites

Pikaso , kanadas spele viena vecene izraujas atraja uzbrukuma , pajiet 2 aizsargiem garam un vienkarshi nokrit. Ko tu tur dirs vislaik. Es skatijos to speli ari, bija protams tehniski , bet nekas tads wow . Tik biezhi krita meitenes , ka jau sapigi palika skatities.

Ew divit ,man mazie priecinji ir vairak neka tev :) Un draudzene man ir , bet tagad ir brivas attiecibas , jo vinja ir haga :) Ta ka pishos pa labi un pa kreisi :) Labak uztraucies par sevi un savu vederinju.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...