Jump to content
GIGN Forum

Depresija, Vai Realisms?


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Nav jau nekas pret spēlēšanu, lai jau spēlē... Es vienkārši neskatos ;D Kā jau viens te minēja , slow motion...

Nesaprotu, par ko var cepties, nepatīk - neskaties :thumbsup: bet sieviešu tenisu skatos un iemesls jau arī ir minēts :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:) Un draudzene man ir , bet tagad ir brivas attiecibas , jo vinja ir haga :) Ta ka pishos pa labi un pa kreisi :) Labak uztraucies par sevi un savu vederinju.

Šeit kārtējo reizi izpaužas tavs pašpasludinātais elītisms. Nu kā ellē ratā tu vari zināt, ka tev "mazie prieciņi" ir vairāk kā divītim? Nu kā? It īpaši ņemot vērā, ka divītim cik atceros ir sieva.

p.s.

tā noteikti ir riktīgā draudzene ar kuru attiecībās var pisties pa labi, pa kreisi.

Link to comment
Share on other sites

:D

Ezic neesi pajolis :) Laikam tev nav skaidrs , ka haga atrodas vairak neka 1500 km :) . Sorry bet man tevis ir zel , ja tu nezini , kas ir briva tipa attiecibas :) Ko man darit ble 3 meneshus raustit ? un gaidit , kad draudzene bus atpakal. Divitim ir sieva , tu neesi sadzeries ?

Link to comment
Share on other sites

Man nav ko teikt , iznjemot tieshi prieks tevim 2ntlhl1.gif , izskatas ka tev nav bijushu draudzenu , un tu daudzas lietas laikam nesaproti, bet ko lai dara ja gjerbies kaa mulkis, un kaut vai ar izskatu meitenes nevaru dabut :)

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Nezodz manu smailiju. :) Ar meitenēm man nav problēmu un vienīgais no mums, kas te šobrīd kaut ko nesaprot, vismaz definīciju vārdam 'attiecības', šķiet, esi tu. Man nav pieņemams tāds dzīves stils un es nekad nesapratīšu cilvēkus, kuri ko tādu dara. Attiecības vai nu ir vai nav. Ja nevari saturēt desu biksēs un mirsti uzreiz kā pāris dienas neesi izmērcējis viņu kādā caurumā, tad tu attiecībām vēl neesi gatavs. Yo.

EDIT* Kamēr rakstīju, tu paspēji nospīdēt vēlreiz.

:)

Paskaidro, lūdzu, sīkāk. Tev ir kaut kādas pretenzijas pret manu ģērbšanās stilu vai vizuālo izskatu? Vēlies par to parunāt?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:) Ar meitenēm man nav problēmu un vienīgais no mums, kas te šobrīd kaut ko nesaprot, vismaz definīciju vārdam 'attiecības', šķiet, esi tu. Man nav pieņemams tāds dzīves stils un es nekad nesapratīšu cilvēkus, kuri ko tādu dara. Attiecības vai nu ir vai nav. Ja nevari saturēt desu biksēs un mirsti uzreiz kā pāris dienas neesi izmērcējis viņu kādā caurumā, tad tu attiecībām vēl neesi gatavs. Yo.

Gribu tevi redzēt pec 3 mēnešu sausā perioda. Ezic taa ir tikai fiziska bauda. Bez emocijam. Draudzene bija atbraukusi uz ziemassvetkiem , patusejamies kopa visu laiku , kad vinja bija LV , runajam par to vai ir sanacis pa kreisi nolaist. Hello skaistuli , es nemekleju sievu vel , bet cilveku ar kuru kopa tu juties labi. Pi6uks ir tikai viens maza dalja no ta visa.

Edit: pirms kada laika , kkur tavas bildes paspideja. Ka tu gjerbies :) ? Vienkarshi nekā , prasti.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Parādi man kādu, kurš bez seksa būtu nomiris. Neredzu problēmu iztikt bez tā ne 3, ne 6 mēnešus. Tādas interesantas jums tās sarunas - aprunājās kurš un ar ko papisies un dzīvo laimīgi tālāk, man prieks par tevi.

Kas attiecas uz manu ģērbšanos un vizuālo izskatu, bildes studijā. Un vismaz 3 argumentus kāpēc es ģērbjos prasti un slikti izskatos.

Link to comment
Share on other sites

Ezic , tas ka tu vari izturet bez problemam , tikai pierada to , ka tev ir bijushi tadi periodi :) Nu piedod man , bet laikam tev vienkarshi nepatik mazie priecinji :) vai ari neesi spejigs sev tos sagadat.

Edit: ezi es teicu , ka bildes pazibeja kaut kur . Ta ka es nezinu , ka tevi var draugos atrast , vai ari kur tavas bildes var dabut , ieliec studija vinjas pats. :) Triperi tu pats vari raut :) .Laikam no pieredzes ?

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Jā, man ir bijuši tādi peridoi. Man par to tagad būtu jākaunās? Tādām lietām manā dzīvē nav tik augstas prioritātes kā tev. Un man ir patstāvīga draudzene, līdz ar to man nav jāskraida pa pasauli un jārauj triperis no dažāda veida vieglām meitenēm par katru cenu tikai tāpēc, ka gribētos seksu. Bet kam gan es to stāstu, misteram universe, kurš ņemas apkārt katru dienu. :)

Joprojām gaidu argumentētu atskaiti par manu vizuālo izskatu un ģērbšanās stilu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Pikaso nejau es te sāku :) Pa disenem es nekratos , ir tikai vienas balles kuras es apmeklēju . Uz klubiem jau kadu laiku nav tolka iet. Nav ne muzika , ne publika vairs.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

VIENĪGAIS kur hivemind var piekrist ir par klubiem... bet common, 3 mēneši nav tāds periods, ka bez seksa neizdzīvot ;DDDDD bet ko, ja jau viņa draudzenei nav nekas pretī, tad lai dara ko grib... ne jau visi ir tādi ...

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka Juus tur runaajat par attieciibaam un par seksu ir cool, vismaz turpinaas eerika iesaaktaa teema par sievieshiem sportaa. Sex, kaa zinams, arii ir lielisks sporta veids. Par taam attieciibaam - nu tas ar taa, katram savi uzskati. Bet nu saakt kaut kaadus apvainojumus par gjeerbshanos gan ir pretiigi, not cool!

Link to comment
Share on other sites

Tom un apvainojumus/pieneemumus ar ko tev ir mazie priecinji ari ir not cool. Bet nu ezis ar savu sudu mani nokaitinaja , atlavos izmest repliku par gjerbshanos. Un divit :) Redzi nu , gign tusa , atvedis biji meitenes , vienk lol.

Link to comment
Share on other sites

brīvās attiecības nav krāpšana...

ps. galda tenis ir interesants, kad sievietes spēlē... Vaid mazliec citādāk nekā tenisā un ja parāda slow motion tad var pasmaidīt par grimasēm (apzinos ka man nebūtu labāka :D )

edit:

iespējas:

1. tas ir kā pats cilvēks saprot brīvās attiecības

2. iespējams hivemind vienkārši nolohojās rakstot to teikumu un tagad pats cietīs no tā...

man jau poh, es ne atbalstu brīvās attiecības, ne tādas piekopju, vienkārši saku, tā ir katra cilvēka brīva izvēle.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...