Jump to content
GIGN Forum

Tizlus, Nevaru Normāli Dzīvot


Liztikz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tieši tā. Zvani LMT, lai to sūdu bloķē.

Pieļauju, ka tas čali neraksta viņas no telefona, bet bombardē caur netu.

Arī tad, ja mans operators nogrieztu ienākošās sms no viņa, es atrastu veidu kā atriebties tādam pidiņam!

BTW, naktī vai nu slēdz trubu ārā vai skaņu un vibrozvanu.

Nezinu kas naktī varētu tik megasvarīgs zvanīt, lai visu nakti būtu ieslēgta skaņa un vibrozvans (ja nu vienīgi čata čiksiņa, kurai tieši tajā brīdī gribās aizbraukt pie sava jaunā virtuāla drauga un kniebties visu nakti kā neprātīgai).

:)

Link to comment
Share on other sites

Dzīvo netālu no ādažiem, precīzu adresi nenoskaidroju (kurš, gan varēs precīzu adresi zināt, lol, un vai tu brauksi uz turieni). Meklē vien skolu, kurā mācas un viss, citur kā centrā viņu nesatiksi vai arī samierinies, ka nesatiksi un bloķē viņa nr. :friiks:

Link to comment
Share on other sites

O-ou, esmu bomārs. Skarbi. :hrmmm: Un jā, man nesavelk kredītam, jo man ir pieslēgums un manuprāt produktīvāk nosūtīt SMS no smsbox par velti, ja tobrīd ir piekļuve datoram nevis tērēt vismaz 7 santīmus par SMS no telefona [7, ja teksts satilpinās 1 SMS, kā tas parasti nenotiek], pie tam neraugoties uz QWERTY tastatūru, ar datoru tas vienalga ir daudz ātrāk un ērtāk. Yo.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tu esi idiots vai arī izliecies? Es neesmu izliecies!

Nu piezvani taču operatoram un pasūdzies? Kas, tev rokas no dirsas aug?

80000076 - LMT informatīvais tālrunis!

Beefs

p.s. man besī tā resnās kuces morda tavā parakstā! .. vienkārši pzdjec.. kaut kāda speķa seja krople melna govs ar tukliem pirkstiem.. Pretīgi! :sick:

naked-fat-guy.jpg

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Un tu viņai pateici, ka tādā gadijumā tu mainīsi operatoru, ja viņa neradīs iespēju atslēgt? No stress! Un telefonu vari vienkārši izslēgt! Vispār - tas nav stilīgi rakstīt īsziņas, jo meitenēm labāk patīk, ja viņām piezvana un iečurā austiņā!

Beefs

p.s. - tu jau arī vari mainīt operātoru! Kur problēma?

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

1. Zvani uz tele2, vai kāds tur tam pidaram ir operators un saki, ja nahuj nenobloķēs viņu, iesi uz policiju.

2. Ja tās nesmukās kuces no operatora laužas, ej uz policiju raksti iesniegumu.

3. Un pasaki LMT kucei, ka viņa ir dura. Ja operators nevar nobloķēt ienākošos no viena numura, tad es esmu vienradzis.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

p.s. man besī tā resnās kuces morda tavā parakstā! .. vienkārši pzdjec.. kaut kāda speķa seja krople melna govs ar tukliem pirkstiem.. Pretīgi! :sick:

:superlol:

Bet viņai točna ir tukli pirksti :slap:

Tu laikam nesaproti, ka tev ir jāatslēdz iespēja saņemt īsziņas no interneta?

Link to comment
Share on other sites

Gludinataj - domaju, ka viņam sūta nevis no interneta, bet gan izmantojot iespēju sūtīt sms bez maksas un čalis no PC bombardē lizkitu!

BTW - lizkit, cik tev gadi? Man liekas, nav vel 16. Esmu ļoti pārliecināts, ka tavi vecāki mācēs gan pareizi aprunāties ar cilvēkiem LMT gan arī visu pārējo nokārtot!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Numura pāradresācijas fīču jau nevarēja uzlikt konkrētiem ienākošā zvana vai sms numuriem, ne?

EDIT: Tieši tā, paziņo šito senčiem, jo es esmu pārliecināts, ka tu nepratīs runāt ar operatoru un panākt savu.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...