Jump to content
GIGN Forum

Draudzīgā Chill Komūna


macho
 Share

Recommended Posts

Hah smieklīgi žēl ka tur nav neviena chill main admina :D

Un vispār tas ir Purvciems :10cm:

Tas fight nebija jo alnami cik noprotu neatbrauca.

Macho skatos esi pieķēries chill.lv patīk par to visulaiku domāt un cepties!

Ar projektu mums ir viss zaibis kāds tas ir tāds ir. Ar gign mēs jau teicām nemaz nav doma konkurēt kē te daudzi to uzskata.

Buča visiem jums.

p.s. visos komūūnos ir indivīdi kurus noliek.

Edited by Mini
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup::)

haha es ar bik iereecu :D

bet nu sakiet ko gribat, bet nu ideotu daudzums gignaa kopsh kaada 2006. gada ir audzis pamatiigi.... ja kaadreiz man bija diezgan pamatiigi jaapiedomaa, ko es rakstu, tad tagad var spamot, kur un ko grib un vaarnas ir dabuut gruuti... protams tur jau mosh pie vainas tas, ka pats izmainijies, bet nu jaa....

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekrītu Pikaso komentāram, bet nu katrai "komūnai" ir savi mīnusi.

Tas GIGNam nav miinuss, taa ir shiis vietas odzinja. :) Un vispaar, beidziet iideet par duraku un alises nodirshanu, ja taa notiek, tad taa jaabuut!

m3rsy, man slinkums mekleet, bet shkjiet, ka vinji taisiijas plosiities ap 2007. gada vasaru.

on scr kboard

lol

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

Galvenais uzsvars nopišana uz muti un pēc tam pateikt, ka viņš jūtas ekstrēmi!

Vinš pēc dabas ir skeiteris un ar bmx pāris reizes tikai braucis un beigas arī noleca no kāpnēm ko varu derēt tu nevarētu :D

Pilnīgs sviests te panesies ir. Bet nu turpiniet cepties :superlol: ir par ko pasmieties

Daži laikam ari prikolus nesaprot. Visu uztver tik nopietni

Edited by Mini
Link to comment
Share on other sites

Man arī šis viss sāk šķist vienkārši smieklīgi. Cilvēki pasaulē plēšas ādaskrāsas, tautību, reliģisko uzskatu un citu iemeslu dēļ, bet te iespējams jauki cilvēki savā starpā plēšas, jo spēlē spēlītes dažādos serveros.

Now, how grown-up is this?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...