Jump to content
GIGN Forum

Bastošana, Vai...?


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu kā, agrāk bija tā, ja stipri vēlējos mājās sēdēt, bet neslimoju, aizgāju pie ģimenes ārsta un sāku stāstīt savu bēdu. Sāp man vēders, vakar kakls sāpēja, bija temperatūra utt. viņa vienmēr iedeva man brīvu nedēļu

atvainojos, ja kāds to jau rakstīja, neesmu lasījis visus postus

edit; aizmirsu vienu foršu lietu, samērcē cigareti pienā, izkaltē un izpīpē :thumbsup:

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Ja gribi uzsildiit termometru, tad panjem un vienkaarshi iebaaz vinju sava kakja padusee. Raadiis 39 graadus peec ~30 sekundeem. Nu vismaz ar manu kakji taa bija. Tikai tas termometrs peec tam taads galiigi aizsviidis bija

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

griida :superlol: es varu iedomaties to skatu, es nomirtu aiz smiekliem. Dienas treksta cienīgs komentārs :D

Es nesaprotu priekš kam jums kaut kādu tēju, tak elementāri var uzsist termometram temperatūru cik gribi, apgriez otradi un viegli pa celi tik padauzi kulaku.

Link to comment
Share on other sites

Vispār niknie veči termometru dupsī tur, bet nu ja grib bez nekādām ķēpām dabūt temperatūru, tad vienkārši paņem termometra resno galu un tā viegli pasit pa ceļgalu kādas 10-15 sekundes.Ja ir par liela temperatūra, tad nosit mazāku.Tas viss darbojas ļoti vienkārši un nevajag pat kaķi tramdīt.

Link to comment
Share on other sites

+1 !

Vnk aizej uz 1stundu , un pēc tam basto visas pārējās stundas :D un ej pa pilsētu pastaigā! Izvēdini galvu , un vairs negribēsi bastot :D

Te jau teica , ka vaig pret ceļa pasist . Kādreiz tas darbojās , es vismaz tā darīju! :D

Link to comment
Share on other sites

Nu atkarīgs jau arī no tā, cik tuvu piebāž un cik notur. Varbūt macho taimings bija epic fail.

Es reiz sašķaidīju 2 termometrus vienlaicīgi, jo izdomāju pārāk silta ūdens bļodā salīdzināt, vai abi rāda vienādi. :D

Mājās sēdēšanai gan ar tādām muļķībām nodarboties nevajadzēja - mājāssēdēšanai atliektiem galiem pietika ar dabiskiem simptomiem ( mistiskā kārtā nekad vairs nav atkārtojušies pēc skolas beigām, pirms skolas arī neslimoju; vēl saka, ka skola nav kaitīga ). Un ja nu... tad var taču pateikt, ka šodien ļoti negribās, lai uzraksta zīmi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...