Jump to content
GIGN Forum

Bastošana, Vai...?


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

izdomāju vel divus iemeslus :D

1. pirms gulētiešanas noliec pudeli ar ūdeni pie gūltas un no rīta sadzeries,iebāz divus pirkstus rīklē un vem :D

2.neēsmu mēģinājis man ir stāstijuši,ka ēdot zīmuļa grafītu var uzsist temperatūru!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:D

1. pirms gulētiešanas noliec pudeli ar ūdeni pie gūltas un no rīta sadzeries,iebāz divus pirkstus rīklē un vem :D

2.neēsmu mēģinājis man ir stāstijuši,ka ēdot zīmuļa grafītu var uzsist temperatūru!

Par to zīmuļu graužšanu... tas nav kautkāds kārtējais mīts? Grafīts taču pats par sevi ir absolūti nekaitīgs(bez piejaukumiem)Grafīts - ogleklis!?!(laikam jau) Es šašļikos apēdu vairāk ogles nekā tu jebkad būsi spējīgs nograuzt zīmuļus...

Par to ūdens dzeršanu... es esmu dzīvē redzējis kā čaļi aiz neko darīt uzņem lielus daudzumus ūdeni un tad vemj :D (yoyoyo, wannabe jackass) Formula ir tāda - piestum pilnu kuņģi ar paiku un izrauj 2l pudeli kādā minūtē. Pats nāks ārā un skats tiešām ir iespaidīgs. Es pat teiktu episks! :D

p.s. manuprāt, ja jāiziet tik lielam .... cauri, lai neietu uz stundām... hmm, nav tā vērts? Nevajag lietas nereāli sarežģīt, vienkārši paņem un ej prom. Pēctam kā vecis varēsi saņemt to sūdu lietu, kas, iespējams, pār tevi gāzīsies(ja gāzīsies) no vecāku puses(pieņemu, ka gāzīsies, savādāk tu netaisītu šādus topikus.)

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Sāls nenostrādāja... Mēģināju divu pirkstu kombināciju, iznāca tikai kunģa sula :D, mēģināju nedaudz istabā pavingrot (lielāks pulss - lielāka temp), max uzdzinu 37.0. Tad nu beigās kad viņa aizgāja uz darbu, piezvanīju un pateicu ka izvēmos + it kā piezvanīju učenei par to ka nebūšu skolā.... It kā pateica lai guļu mājās un nolika tel...

ps. Agrāk starpbrīžos ēdām krītu, ticiet man, nemēģiniet :) Būs līdzīgs effekts kā pēc snuff'a.

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Par grafītu ēšanu man teica tā "Tas iedarbojas tikai uz dažiem cilvēkiem , daudziem cilvēkiem neuzsit temperatūru uz augšu , bet dažiem gan!"

Vieglākais veids ir izvemties un viss! Tad pateiks neej uz skolu , pievemsi visu skolu :D

Vismaz man tā līdzīgi kautko teica :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...