Jump to content
GIGN Forum

Kā Jūs Uzzinājāt Par Gign?


macho
 Share

Recommended Posts

Es savu stāstu neatceros, kā es parādījos GIGNā. Atceros tikai aptuveno, skraidīju pa kaut kādu sērveri ar oldschool čali ecstasy, night un citiem pidiņiem, kuri mani pasauca uz gignu. Sapazinos ar nak3du un randru un paliku močīties pa GIGN, jo skills bija viens no labākajiem Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LAVRx es tewi loti labi atceros :)

Sakuma reecu pa tewi, bet tad kadu laiku nespeleju un atsaaku tad tu labak pa mani speleji un skrobijos XD

Man pasam nav, ko daudz stastit.

Sakumaa par gign uzzinaju, kaa parastu majas lapu. Taa bija mana pirma majaslapa visparigi, jo tad internets nebija katras majaas. Sakuma gaju lasit forumu (nebiju tad vel regojies) , tad spelet un beigu beigas takaa sodien katru dienu iegriezos palureet, kas tad nu te notiekaas. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Es atcerējos vēl vecākus laikus, kad uzzināju par gign.lv, bet nepievērsu tam uzmanību, jo tanī laikā cs nespēlēju.

Ganjau "augstākie pranjiki" atceras tādu Valteri a.k.a ecstasy. Visnh mācījās Ventspilī, kur arī tanī laikā studēja man viens labs draugs... Tā nu reiz sanaca, ka braucu pie sava drauga padzerstīties uz Ventspili un vinš īrēja dzīvokli kopā ar ecstasy. Ecstasy man tanī vakarā pālīkaut ko stāstīja par tādu ūberkrutu spēli kā CS un lielijās ar to, ka vinsh ir admins krutākajā Latvijas CS serverī - GIGN. Protams tad es par CS neinterisējos un nākamājā dienā uz paģirām es tādu GIGN noteikti neatcerējos.

To gadījumu es atcerējos tikai tad, kad ieraudzīju memberu sadaļā ecstasy bildi un sapratu, ka tas ir tas pats čalis ar ko buhaļi kopā. :)

Link to comment
Share on other sites

GIGN'ā uzturos salīdzinoši nesen... Joined: 27-February 07... Nu, bet savi divi gadi jau ir apritējuši... Aptuveni 2007. gada sākumā man pieslēdza internetu... Sākumā internets bija plaša, nepazīstama vide un nezināju, ko tur vispār var darīt... Izklausās smieklīgi, bet tā bija... Tad no klases kāds draugs ieteica spēlēt cs 1.6 (nožēloju, ka viņš to ieteica :D)... Atceros, ka pirmajās klasītēs ejot skatījos, kā lielie puikas I-kafē (;D) spēlēja tādu šaudīšanos... Tad nu nolēmu iesākt... Un tas pats draugs man ieteica piereģistrēties GIGN'ā, jo es gribēju uztaisīt cs serveri un kā support forumu viņš ieteica: GIGN un KSO... Tā nu es arī te ierados... :lalala:

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Kaut kad ~2005. gada aprīlī, kad man parādījās nets. Tad viens klasesbiedrs mani iepazīstināja ar kaunterstrajku, līdz ar to es arī uzzināju par GIGN. Atceros, ka sākumā man GIGN's reāli besīja, jo es, sīkais pidiņš, vēl nemācēju normāli šaut, un man likās, ka visi serverī čītoja. :) Bet nu pa laikam sanāca pafragot gignā un pirms vairāk kā 2 gadiem pārvācos te uz patstāvīgu dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

tā, kā par gign uzzināju, hm, tas laikam bij vienu vasaru, kad jutos jau kā baigais pro, biju sācis gatherus aktīvi spēlēt un biju klanā kopā ar cilveeku un vēl pāris čaļiem. ah, jā, pareizi atceros, ka kaut kā biju uzzinājis, ka tāds GIGN ir, domāju, ka kaut kāds baigais botu servers, iekšā iegāju ar kaut kādu feiku niku un manas aizdomas apstiprinājās, visus tur pa kārtīgo šāvu nost (kā jau teicu, jutos kā baigais pro), tad vēlāk paprasīju fejai (fya), kurš arī bija ar mums kopā klanā iedot man slotiņu gignā, un kopš tā laika arī aktīvi tur sāku spēlēt. eh, bet feja tik tiešām bija kadrs, es vēl aizvien atceros, kā es rēcu, kad šis netīšām rounda vidū noslajoja pretinieka komandu un pateica pliku "ups" :thumbsup:

bet tagad cs spēlējis neesmu sen, moš kādus 1-2 gadus. neatceros pēdējo reizi, kad būtu. un pēc manie postiem, izskatās, ka tas bija 2003. gada vasarā, kad sāku gignā apgrozīties, jopcik, jau seši gadi pagājuši..

Link to comment
Share on other sites

uj, man labakais draugs titan ( oo vinjam jau tad bija niks) teica ka esot speele cs 1.5 , kuru vinsh bauska pa naktiim braucot speeleet.. nu man darba bijaa pc ar netu, nu ja vajag tad vajag.. novilku speleju.. nu jaa.. interesanti.. ar laiku sakaam piekjerties cs ta pa nopietnam katru dienu. spelejaam battle, jo tas bija vienigais par ko biju dzirdejis.. ar laiku battle saaka lagot .. mekleju citus variantus.. nezinkapec uzpeledeja GIGNs, laikam google.. nu iegaju, speleju. ahuuni patika krisit.. tur mani meta araa , lika konsole uzrakstu par to ka nesmu kruts un regjistrejies. speleju zem nika " chop_suey" . nu un pateicoties muusu privatajiem LAN vakariem biblioteka, kur straadaaja mana mamaa ieguvu niku dyversant. nu vot.. tapec gigna sajots labak, jo speleju zem cita nika un visi nezinaja ka miilu tikai awp.. ar laiku izdomaju pieregot niku. labi sadraudzejos ar leilako dalju servera, iznjemot ar macho jo vinsh bija lepns pidinsh ( ak dievs ka es pasauls naba to vareju pienjemt). pagaja paris meneshi - nu ko jutos tik labi spelejossh ( biju 17 rankaa atceros, kad rakstiju pieteikumu, un 3 ar uspi, un 1 ar awp) un rakstiju pieteikumu admina tieibam, no sakuma neticeju ka vispar kautko dabushu, bet beigas , pec tizlas ilgas gaidishanas dabuju zaljo adminu ar paris labam lietam. pashu gignu vel vairak pareklameja bloodlords man, jo kopa sakam macities RTK , ejot no ednicas vienu dienu paarrunajam cs un vinsh teica ka gigna speele ar niku bloodlord ( niku bloodlord uzskatiju par kretinu, jo domaju ka chiito ar wh). taa nu gigna pavadiju daudz dienas.. nu ja bloodlordu satiku pirms adminu dabuju.. pec laika prasiju arii ban.. a pec gign tusa 07. to dabuju un tad jau pavadiju gigna visu briivo laiku.gan forumaa, gan pubaa. ar laiku diemzhel darbs saaka njemt virsroku maita un puba paliku biskji neaktiivs. nekad nekados cw utt nebeiju spelejis, tapec mani saistija tikai GIGN. shogad tiku pie modera, jo ar jaunam sejam gigna - jauni kretini.. tiesa gan EDD man vinju ir aizmirsis uzlikt atpakalj.bljin sviestu sarakstiju.. man ir verbaalaa carueja

Link to comment
Share on other sites

es ilgi domāju kamer attcerejos, ka ieapzinu Gign!

Es pat neatceros, kad man nopirka datoru + internetu! Tas varētu būt ap 2002 vai 2003 gadu ! Tad man diemžel bija tikai kadi 11 gadi apmēram ! Kaut man mājas bija pc es tapat ka idiņš staigaju uz datora kafeinīcam, jo neko nerubiju no datora! Datora kafeinīcas skatijos ka lielie puikas spele datora spēles un parsvara ko viņi speleja bija cs sakuma es skatijos un nodomaju viss stulbaka spēle uz pasaules ! Bet pēc kadiem 2 gadiem pats ar piekeros klat pie šis spēles! Sākuma protams lana vai ar botiem spēleju! tad viens draugs pateica ka var ari interneta spēlet un man likas ka tas ir kaut kas uber kruts! Meiginaju pieslekties interneta serveriem, bet nezinu kapēc nevareju! ( es vispar nesaprotu cik daudz es rubiju 12-13 gadu vecuma! ) Bet nu ar laiku kaut ka izdevas sāku spēlet un vispar nevienu nokilot nevareju! Tad protams nokacaju čitus un ar čitiem maucu u.t.t !

Bet nu labi ka pie gigna tiku ! Ta es maucu interneta kaut kados ļevajos appolo serveros un tad man draugs patieca ka gigna var atrast nor serverus ! Kadu laiku no gigna ņēmu cita servera ip un maucu spēlet! Bet tad kaut ka ienaca prāta tomer paskatīties kas ir gign.lv.. Un tad man mazajam puikam atveras jauna pasaule, Gign salidzinajuma ar citiem serveriem likas kaut kas vienreizejs. Bet protams, ka man neienaca doma iet iekša gign serveri un spelet, jo man likas , ka tur drīkst spēlet tikaj gudri vai lieli u.t.t augstaki cilveki par mani kurš ar čitiem mauca ! Bet tad man draugs teica, ka viņš spēle gign.lv un , ka viņš pazīst kādus divus adminus. Tas man tā noskauda! Bet protams, ka es īsti nezināju, kas ir admins ! Sākuma es domāju, ka tas ir viens vai labakaja gadijuma 2-3 cilvēki ! Pirmo reiz ieejot gigna un nospēlejot vienu mapi es biju nokilojis kādus 3-5 cilvekus un tik kruts jutos ! Bet tad uznāca kardinājums ar čitiem uzmaukt un protams uzreiz banu dabuju ! Tad atkal pametu kadu laiku gignu . Tad manam smadzenem ienaca prāta paskatīties, kas ir forums un tur es redzēju, ka notiek baigais čats, bet tapat neko nesparatu ! Attceros , ka macho ar worm man vispar likas viss augstāk stāvošie cilvēki ! Tad vel ar citiem profiliem krāju post (ar draugu sacentos ) doma bija jo vairak posti jo tu esi krutaks ! Un tad es ieraudziju, ka macho ir 2-4 k posti , es nodomaju vo tas ir vecis!

Tad protams nāca bani, bani un velreiz bani tā ik katru otro gadu ienaku gigna ar jaunu profilu un tad apnik un profila paroli aizmirstu !

Neliels ieskats no manas bērnības tā varētu rakstit visu dienu, bet daudzi intresanti stulbumi ir aizmirsušies !

Link to comment
Share on other sites

kaadus 3 gadus pirms foruma regots niks, sakas cs gaitas, vel joprojam aceros kaa fr0zen stastija par gign ka pro serveri kur vareja spelet 1vs1 ar botu ( tas laikam bija elligi sen ne ?) uun tad kad gigns pargaja 1.5>1.6 saku speleties shaja smilshu kastee, nujau cs labu laiku nav uzspelets, jo vienubriidi l4d, tad tf2 parnjema visu, un tagad pat tam laika isti neatliek :(

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Tas bija sen un atmiņas jau ir nedaudz pagaisušas, taču skaidri atceros, ka par gign uzzināju pirms septiņām vai pat astoņām ziemām Latvijas kiberintelekta šūpulī - 1.5(?) serverī kompakts.lv, kur kāds cītīgi rakstīja nebeidzamas rindas ar aicinājumiem pievienoties gign serverim. Niansētajai kompakta 15 vs. 15 spēles specifikai gign bija kā vēsa rieteņa brāzma svelmainā dienā - ja atmiņa neviļ, serverī regulāri uzturējās vien pāris cilvēki, bet 24/7 tika griezts fy_iceworld, kas jau iepriekš bija paspējis kļūt par manu iecienītāko karti. Lai gan par gign mājaslapu, šķiet, uzzināju novēloti, tieši tā kļuva par vienu no galvenajiem iemesliem, kādēļ gign kļuva par regulāru apmeklējumu vietu gan tobrīd, gan arī tagad, kad pēdējo virtuālo lodi patiesībā esmu izšāvis vismaz pirms 3 vasarām.

Link to comment
Share on other sites

kad prasīju, kurš ir vislabākais klans Latvijā manas mammas brālis pateica, ka tas esot GIGN, tā nu es iegāju mājaslapā... tad serverī. Tas bija ap to laiku, kad, gignam skills bija tiešām paaugsts. Nu un tā nu man iepatikās, ka denja bazarē pa mikrafonu un šauj mani nost.

P.S. ā, jā, man vēl patika, ka gignā pa mikrafonu bazarē daudz maz pieauguši cilvēki, pretēji tam, kas bazarēja citos...

Link to comment
Share on other sites

Par gignu pirmo reizi dzirdēju, kad EriX kaut ko pa forumu ņēmās. Tikko bijām sākuši cs salonā šaut un ieraugot pirmo cs mūviju (holas un mrg, ja nemaldos) radās nepārvarama tieksme pašiem uztaisīt kaut ko tādu. Tad nu Ēriku aizsūtija uz gignu un viņš pa to forumu pirmais sāka burties. Man tad īsti nebija nojausmas, kas ir forums un kā tur tā visa štellīte notiekās. Zināju, ka tur var kontru un visādas bildītes nokačāt. :)

Pats gignā sāku spēlēt mazliet vēlāk. Ilgi šāvu kompaktā, jo tur bija gaļa un visi stāstīja, ka tas esot krutākais serveris. Sākās trakā čīteru mānija un kaut kas bija jāmaina. Tad uz vietējo salonu atbrauca csa garīgie tēvi. Agrāk bija klans GR* , pēc tam pārtapa par [bada Joslu]. Un salonā bija pazzo a.k.a slc un str3ss a.k.a Filtrs. Džeki baigi blieza un sāku ar interese skatīties, jo ilgi biju kompaktā redzējis kā abi plosās. Skatījos ,ka šauj gignā un paši ir baigajā sajūsmā. Tad nu es nolēmu pamēģināt un sāku šaut. Lai arī milzīgas problēmas sagādāja, ka ienāca visādi reģistrētie manā vietā, tomēr bija lielāka bauda uzspēlēt kopā ar +- inteliģentiem cilvēkiem (ar izņēmumie, protams) nekā iet pie čīteriem vai atsaldeņiem citos serveros.

A, forumā pieregojos un ilgi neko nerakstīju, jo bija bailes no mačo. Viņš visus ņūbikus nolika pie vietas, ka bija bailes vispār lasīt forumu. :) Visspilgtāk atceros flashbaka risinājumu visām dzīves problēmām - formātscē! :)

Link to comment
Share on other sites

speleju cs kaut kada serveri.lirels teica ka janak uz gignu jo tas labaks serveris.ta ari aizgaju.. toreiz veel gignaa daudziem krutiem klaniem bija tiesibas..kuras vinji izmantoja kaa sagribejas uzspelet kaadu cw :)

Link to comment
Share on other sites

Par gign uzzināju vienā citā cs forumā. Tas bija 2004. gads. Bet pieregojos tikai 2 gadu vēlāk, jo mēs sadērējam ar vienu džeku par to, kurš savā topikā vairāk postus no citiem dabūs. Domājām sakumā boot.elvē, bet mums/man tā adrese bija vajadzīga, ja nu nobano...

Tas bija mans pirmais un stulbākais topiks

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...saits&st=30

Skatos, esu 2007. gadā padzēsis savas krutās pērles. Nu karo4i, es biju dabūjis vairāk postus par savu draugu(Nevaru atrast viņa topiku), bija saistīts kautkas ar pasaules galu...

Cs gignā esu pa visu laiku paspēlējis kādas 3-4h, jo paralēli biju admins citā cs serverī, tapēc iegriezos te tikai dēļ foruma, jo varēja daudzus krutus slengus iemācīties. :D Nezinu, kapēc visu laiku te iegriežos, bet kad tieku pie i-net, tad vienmēr ienāku. :D

Esu dabūjis warnas līdz 60%, bet tagad ir 0% un tas priecē, ka vairs neesu tads atstojs :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lasam, :thumbsup:

Runājot par GIGNu, ahk, atzīšos šis nav mans pirmais lietotāja konts, jā man bijis cits, bet nu piedodiet, atvainojiet, parole aizmirsta, ēmails aizmirsts, neko padarīt bija jātaisa cits, to kontu es izveidoju diezgan pasen, pats neatceros kad, un kas pa kontu, un šo kontu es izveidoju, ar nosaukumu: ''wL.Media'' tolaik es biju uztaisījis pats savu moviemaking productionu, un nosaucu savā nikā, un dienu pēc savas dzimšanas dienas es pievienojos GIGNā, sākumā diezgan garlaicīgi bija, man bija tikai 2-3 tie zilie kubiciņi pie postiem, mani nevies nepazina, nebija respekta, draugu šeit, bet ar laiku ejot, pa pagāšo gadu, esmu te sarakstījis diezgan daudz mākslīgo topiku/pērļu, un tapēc uzreiz kļuvu ļoti populārs GIGN rindās, var teikt, visi mani tagad pazīst, jā atzīstos lielākā daļa domā sliktu par mani, bet es tāds nēesu, vienkārši tolaik vajadzēja piesaistīts uzmanību, ar jebkādiem paņēmieniem..bet nu nenovirzamies no tēmas, GIGNs ir bijis man pirmais forums, kurā es piereģistrējos, un atradu savu mērķi: ''sadabūt 1'000postus'' jā, es atceros, kā es gāju šo ceļu pie viņiem, tas bija ilgs, un grūts laiks, bet es to pārvarēju, bet tizlākais tagad, ka es atzinu, ka posti nav galvenais, ka nav galvenais cik garš tev ir tas zilo kubiciņu skaits, nē nu protams full ir labāks nekā 2-3 kubiciņi, ar katru kubiciņu, tu paliec arvien pazīstamāk tautai, un viņi izdara savus secinājumus par Tevi kā par personību, jā daži var būt aizvainoti secinājumi, bet ir arī tādi kas domā labu par Tevi, un tā arī es no šejienes atradu diezgan daudz jaunu sarunas biedrus/draugus/paziņas. Tieši dēļ GIGN'a sāku spēlēt CS 1.6, un arī TF2 :D Bet tagad es nespēlēju neko, gaidu jauno Krizisu, un vēl visskautko..GIGNs ir kā: ''Te Tu vari atrast visu ko vajag'' te var mierīgi izrunāties par dzīvi, atrast draugus, atrisināt kādu problēmu, iemācīties pasūtīt pareizi ēdienu internetā, un tā tālāk...

Tagad GIGNu es apmeklēju katru dienu, kā arī pirmo lapu ko es vispār apmeklēju pa dienu..un man vienalga vai citi smējās par mani, vai domā sliktu, es esmu personība, kurš gan cits.

EDIT: Nu minOrity, Tev veicās =/ ja man būtu tiesības, tad es Tev dotu laiku apdomāt to savu postu, precīzāk, gads Tev būtu ;)

SPECIAL EDIT FOR CASH: Tas bija jociņš, spociņš, bet Tu tak esi moderātors, Dievs mums visiem, daudz gudrāks par mums visiem, Tev nesaprast..

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

*garš posts*

aww, cik forši tādu lasīt. Lai cik tas arī smieklīgi neliktos, laikam jau, ka daudziem tā ir bijis - svarīgi cik daudz posti forumā, svarīgi stati un tamlīdzīgas lietas. Un bez jebkāda īpaša iemesla es ar wormu esam kaut kādi mega džeki, lai gan nekā mega mums nebija, mēs bijām tādi paši.

enivei - radler, vot mani interesē, kurš tev varēja pateikt, ka GIGN ir foršāks serveris. tu toreiz vēl spēlēji ar kaut kādu dīvainu niku - betushka vai kaut kas tamlīdzīgs. Kad gigns no 8 vai cik tur slotu servera pārgāja uz 24iem, tu jau spēlēji. Tu vispār biji viens no pirmajiem pastāvīgajiem spēlētājiem, man grūti iztēloties, ka tev kāds ir gignu ieteicis :)

Link to comment
Share on other sites

;)

Par savu mēneša suspendu tu man īdēji divas dienas, bet par šo uz gadu banotu? Varēji jau nu īsto iemeslu uzrakstīt.. Pats pēdējos mēnešus pietēloji lielāku idiotu nekā esi un tagad brīnies, ka tevi apliek.

Teddy, nevajadzēja ņemt nost. Vajadzēja ļaut atpūsties no GIGN'a un nomierināt nervus.

EDIT:

Jā, un man ir rozā zilonis (dzīvs). Un par otro teksta daļu - LIKE WTF?! :blink: Tiešām nesaprast..

Anyway, PM bloku tev uzliku un uz šo postu neatbildi.

Link to comment
Share on other sites

Cs biju jau kādu laiciņu spēlējis, vienmēr gan pret botiem, jo pašam nets nebija.

Tad sanāca aiziet ciemos tur, kur bija nets un sagribējās spēlēt internetā. Diemžēl īsti neiebraucu kā to izdarīt :)

Vienreiz sanāca k-kur kopā iet ar Hainy, zināju, ka viņš spēlē CS, un paprasīju kā var netā spēlēt. Viņs ieteica ieiet gignā un novilkt non steam versiju, ja pareizi atceros, tad tai dienā arī piereģistrēju niku gan lapā, gan forumā, kopš tā laika esmu te gandrīz ik dienu.

Bija periods, kad spēlēju daudz, bet nu tā kā ne pārāk labi sanāca, atmetu spēlēšanai ar roku. Forums gan man vēl joprojām patīk, lai arī sākumā rakstīju pilnīgu sūdu, kā jau gandrīz visi jaunpienācēji :)

Gribas domāt, ka ar laiku tā kā pieņēmos prātā un tagad pirms spiežu pogu Add Reply, padomāju darīt to vai nē. Pārsvarā gan izdomāju, ka nevienu posts neinteresēs. Cik gan daudz posti nav tikuši iesniegti šī iemesla dēļ :)

Runājot par bailēm no vecākiem useriem - man no sākuma bija nenormāli bail no Gordon, nezinu kāpēc :) Laikam dēļ viņa niknā avatara :)

Link to comment
Share on other sites

Es, ja godīgi neatceros, kā tieši iepazinos ar GIGN, jo tas bija ļoti sen. Varu tik droši apgalvot, ka ar GIGN iepazinos līdz ar iepazīšanos ar macho 10. klasē. :)

Vienīgais liekas pirmajā iepazīšanas brīdī macho (pareizāk Macho Maen) man saistījās ar UT, nevis ar CS, jo tad viņš tusēja ar anArchie, TI-83+ Silver un Sondoru (tas patiesībā ir uzvards), kuri ar skepsi attiecās pret manu apgalvojumu "es diezgan labi spēlēju UT". Tam sekoja "the ULTIMATE test" manām zināšanām par UT - "kas notiek, ja ar Shock Rifle (zini kas tas tāds?) izšauj ar alternatīvo šaušanas metodi, un tad rezultātam iešauj ar primāro šaušanas metodi?". Pēc tam, kad kaut kā izskaidroju rezultātu (šāds te veidojums), saņēmu apstiprinošus un ar respektu pilnus galvas mājienus.

Kā pēc tam tika nonākts līdz CS, es neatceros. Tomēr varu lepni apgalvot, ka es macho mācīju kā mircā veidot savu kanālu un ka biju #gign kanāla "līdzveidotājs".

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...