Jump to content
GIGN Forum

Kā Jūs Uzzinājāt Par Gign?


macho
 Share

Recommended Posts

āaij! :)

tik lolīgs jautājums īstenībā :)

žēl ka toreiz spēlēju geimus kā nūbs. ja es ar tagadējo skillu toreiz spēlētu UT, tad būtu baigais ownage. Vienīgais, kad mēs gājām UT spēlēt (worms tak tur arī bija, Liandri kempoja augšā pie snaiperenes, cincis tāds, jau tad bija kemperis), tu nekad tur netrāpījies. In fact, cik es atceros, tu vislaik cs spēlēji :)

vispār jau, tu mani ne tikai ar mirca kanāla veidošanu iepazīstināji (cik kruta bija sākumā #gign sēdēt divatā :), bet arī ar mircu kā tādu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

viss sakas ar to ka Nightwish saka spelet cs, un esi biezi ejot ciemos, biezi paprasiiju lai iedod man kaadu roundu uzshaut, taa nu sakas manas pirmaas cs gaitas... pagaja kads laicinjs, un tad es pats majaas saku speleet! Taa kaa Nightwish speleja gign'a, tad nu es ari protams te speleju... nospeleju labu laiku ar visadiem nickiem, lidz pieregistreju sho un pec kada laicinj ari forumaa paradisjos...

^short version...

Link to comment
Share on other sites

Cik gadus atpakaļ? Laikam kopš gigns parādijās, bet reāli te piereģistrējos ļoti novēloti, 2 vai 3 gadus vēlāk kā sāku te iegriezties, no sākuma vispār tas forums un tas, kas te notiek bija pie kājas, viss sākās ar to, ka norāvu te banu, bet par ko es neatceros un tad nu biju spiests te nākt rakstīt sūdzību, tanī laikā bija cits akaunts, pēc tam vel viens, abiem neatceros paroli, un tad jau nāca šis akaunts :) aktīva tusēšana gignā sākās, kad norāvu banu kso, es tanī laikā nemācēju vel mainīt ip tapēc nācās meklēt, ko citu, nāca viens cits serveris, bet tur bija garlaicīgi, jo es visus tur šāvu nost un man palika garlaicīgi, lai gan manas iemaņas nav nekādas ūber, tad nu es nonācu pie secinājuma, ka skils tur ir par zemu un jātin uz gignu, jo reāli tas ir lielākais komūns Latvijā, ja arī nav, tad to lielāko es nezinu vienkārši. Tā nu es veljoprojām te apgrozos un šaudos.

Link to comment
Share on other sites

:)

Uz to brīdi jā, pareizi, es tak jau biju [cyka] CS zara pārstāvis :) Varbūt arī tāpēc neticēja manam apgalvojumam. Eh - who knows.

Un flash versiju gign mājas lapai, ja kārtīgi piespiež smadzenes padarboties, liekas tā pablāvi atceros.

Link to comment
Share on other sites

pelēks sūds ar tādu sarkanu sūdu kreisajā pusē. pirms ieiet lapā ķipa uztaisīts tāds šits ka iezūmo kaut kādu bildi kur ir mērķis un tad atskan šāviena skaņa un bilde noraustās, tad pazūd un parādās lapa, kur augšā no sarkana murskuļa izveidojas burti GIGN :)

ble, es tak toreiz ar flashu mācēju darboties :) bija vienkārši īstenībā (lai gan lapu taisīja mans draugs :) )

gign.yo.lv, can you imagine ^_^

Link to comment
Share on other sites

godlike boti visai anāli šāva pa vienai raķetei uz to vietu kur tu iesi, tad jau labāk trennēties pret inhuman botiem. Teiksim es Liandri ar instagibu trennējos pret godlike botiem. Vinnēju tāpat kā inhuman botus, tikai viņi spēlē anālāk, tb galīgi ne tā kā cilvēki.

smieklīgi bija kā Valcis tajā kartē regulāri raudāja - kāpēc, kad es kādu satieku viņam ir jau pielādētas 6 raķetes? :( čalim kaut kā sākumā neaizgāja, ka tur visi vienmēr staigā riņķī un lādē raķetes, jo karte maza :)

tagad vispār uz jaunā kompja veco UT palaist nevaru normāli :( a tas unreal tournament 3 kaut kā nepievelk.

p.s.

ā un kā toreiz UT lādējās iekšā nenormāli ilgi. Uz mana mājas kompja nepaiet ne 2 sekundes :)

Link to comment
Share on other sites

fractālu mēs man liekas vispār LAN nespēlējām, tikai trīs kartes tur bija lielākoties - morbias, liandri un morpheus (deck arī bieži bija īstenībā). Retu reizi bija arī tā karte kur ir tas compression chamber, kādi prieki bija tur kādu nogalināt :)

hm, kas vēl. gothic atceros, galleon arī bija (ar to redeemeri augšā :) ), bet nu jā, tās trīs sākotnējās visbiežāk (un decku :) )

a tev UT normāli iet uz kompja jaunā?

p.s.

āaa tikko vēl vienu karti atcerējos. apakšā vienā vietā bija ūdens, augšā bija maziņš tiltiņš, kur ar shock rifle parasti bija battli. bāc, tāda maza, šaura, nez kā sauca... āa, atradu turbine.

vispār tā paskatoties, atceros ka visas tika spēlētas, vēl viena ko aizmirsu, bet bieži spēlējām - CTF FACE :)

Link to comment
Share on other sites

cs sāku kapāt vairāk kā pirms 6 gadiem, baigi aizrāva tā spēle. i-cafe pārsvarā

pēc kādiem 4 mēnešiem pieslēdza i netu. ak dies ko tik manas acis redzēja pirmajās dienās....tā dabūju arī vīrusus... :) Bet stāsts nav par to

Regulāri spēlēju un sākās ar serveri XpLoSioN zinu, ka ali arī tur dažreiz spēlēja.

Tad jau sāku dzirdēt visu labo par gignu un man jau viņš likās kā uuubershuuberbigahuuunais serveris. Visi admini bija kā paraugspēlētāji un baigie pacani. Bet vēl nesāku spēlēt, jo tad nevarēja tikt iekšā un vēl kā tagad atceros, kā tur slayoja visus par misijas nepildīšanu katru roundu :D

Nu ok, pieregoju klanu, tad pārdevu viņu, tad tiku vairākos citos reg. klanos un tad jau niku regoju.

Link to comment
Share on other sites

Par GIGN uzzināju no čaļiem netcafē, kas tur skatījās visvisādus serverus GIGNā un mani pielauza counter strike spēlēt.. Pirmo reizi cs spēlēju pirms 4 gadiem apmēram, pārvietojos ar bultiņām, krč fiška par cs vispār nebija, tad mājā ar nokačāju cs, sāku spēlēt, zināju, ka GIGN var apskatīties tos serverus, bet tam pašam saitam vispār lielu uzmanību nepievērsu, es pat kādu gadu negribēju iet GIGNā, zināju ka tas nav priekš manis serveris, tad izdomāju piereģistrēties forumā, un tad viņu nemaz neapmeklēju, tad pēc kāda laika pa laikam iegāju GIGNā bet tā uz īsu mirkli, izvazājos pa visiem lv serveriem un sapratu, ka tas nav man domāts, tad sāku regulāri spēlēt GIGNā un sapratu, kas ir man domāts, un tā nu es te esmu, labi cyā man nāk kurjers ar manu jauno neta modēmu. :meele:

Link to comment
Share on other sites

es kkaa nejaushi uzgaju weblapu...

visdriizak searchojot caur googli

tad foruma apskatiiju visus interesantos rakstus par tajam tinju prob (vislabak iespiezhas atminjaa)

pieregistreeju niku

un saaku bombiit serverii :)

Link to comment
Share on other sites

Viss sākās tīīk ļoti sen, kad vel bija mode staigāt uz "Dator saloniem", toreiz bija modē Dius, BetaBits un FireZone.

Vispār pati pirmā saskaršanās ar FPS notika ar Half-life The Gathering spēli, reāli toreiz bija totāls ņūbs, griezos uz bultiņām un vispār sakoju. Atceros, ka es pats nemācēju ieiet spēlē un man visu lika administratore - Tjotja Ira.

Tālāk jau aizgāja CS, es pat nezinu kas tā bija par versiju, bet zinu, ka visi ieroči, kas ir šobrīd nemaz tur nebija, man liekas, ka autokempas tajā versijā vispār nebija. Pašas best kartes, toreiz bija assault un militia ar botiem. Toreiz sapazinos ar vietējā kluba bombilām, Toļikiem, Koļām un citām tā kluba autoritātēm. Protams viņi bombīja nereāli kruti salīdzinot ar mani. Atceros, ka viņiem pat bija klans [NLO], lol man toreiz tas likās tik kruti, gribēju lai mani arī paņem, bet protams es biju tāds ņūbs, kuru viņi negribēja ņemt. Viņiem pat bija kruta frāze ko man pateikt - "Hočeš v klaņe? Igraj v laņe!". Smieklīgi, ka viņi man to teica, jo es reāli tāpat spēlēju tikai ar botiem un lanā, tāpēc reāli nesapratu, kāpēc viņi tā teica - noteikti viņi bija nekompetentas personas. Tāpēc es nolēmu nepaklausīt viņiem un sāku spēlēt internetā, nolēmu satrennēties un kļūt par krutāko spēlētāju klubā.

Pirmie serveri bija k-kāds Latnets, nox, firezone un hvz kas vel, jā točna - apollo. Atceros, ka Latnets reāli bija īsts čīteru midzenis, tur visi reāli spēlēja ar čītiem. Toreiz pat kāds džeks, es pat atceros viņa nika - Bandit(or smth like that) atnesa čītus uz klubu, tas bija kā jobanas kaku ātombumbas sprādziens pirdienu rūpnīcā. Viss klubs sāka spēlēt ar čītiem, varu atzīties, ka es arī bombīju Latnetā. Bet tad klubs sāka saņemt banus visos iespējamajos serveros un administratore Tiotja Ira aizliedza spēlēt ar čītiem.

Tālākais ir k-kāda bezfilmā, jo pilnībā neatceros, kādā sakarā pastāvīgi sāku spēlēt GIGNā, āā spomņil, nēē, huj štanga, tas nava tas, pospešil. Jā, pēc tam bija neliela pauze, kad es apmeklēju citu interneta klubu, bet tur nebija kontras, tāpēc nācās spēlēt half-life, toreiz jau tas bija tā oldskūlīgi, atceros vel serveri - valeo.pit.lv(pats, pats pirmais battle.lv serveris). Nahuj, bļedj es atceros tādas hujņas, bet teiksim, kad gāju skolā - fizikā es nevarēju atcerēties pat vienu formulu?

Tad atsāku iet uz veco klubu. Iepazinos ar maderu, freelanceru, dream un citiem meža zvēriem. Man liekas, ka pirmo reizi GIGNā pamēģināju spēlēt tieši tad, bet toreiz īpaši nepatika, jo pastāvīgi bija iceworlds, reāli depresīva karte priekš manis(phē phē veljoprojām). Es pat neatceros kā uzzināju par GIGNu, varbūt biju atradis playlistē, jo reāli toreiz uz klubiem gāju tikai lai pašautu cilvēku un internetu kā tādu nemaz neizmantoju un par forumu neko nezināju. Tad jau mēs visi bariņā ar freelanceru, maderu, bloodhunter, u.c. kentiem bombijām zem klana HrD_Team, reāli bijām baigi PUB frāgeri. Sākām skraidīt pa Apollo, Bagem(tagadējais battle.lv), GIGN, u.c. jaukiem perēkļiem. LOL atceros, ka man vel teica, ka BJ(BlackJed) ir labākais spēlētājs Latvijā un es speciāli gāju iekšā apollo serverī lai nošautu viņu, totāli apdirsies no laimes biju tad. Bāāc es pat toreiz negāju uz skolu lai dabūtu pašaut kontru !!klubaa!! . LOHS bļedj, ar kuru galu es domāju.

Tad man beidzot pieslēdz mājas inetu. Uhh... pirmais ko es izdarīju, kā man pieslēdza internetu - iegāju uzreiz GIGNā, to es stroga atceros. Bļāā tā tik bija sajūta, sēdi mājās un bombī bez bailēm, ka atskanēs vārdi - "Ti budeš doplačivatj?".

Pagāja kāds laiciņs ko biju nospēlējis GIGNā un tad pamazām apguvu visus interneta piedāvātos pakalpojumus, sāku lietot mircu, āā nēē, mircu es iemācijos lietot jau pirms tam, tad kad spēlēju HL pirmo. Jā tad es sāku sēdēt GIGN kanālā un pieregojos beidzot forumā. haha atceros, ka man bija bail rakstīt forumā, jo redzēju, kā tur izturējās pret parastajiem mirstīgajiem, negribēju lai mani noliek, tāpēc rakstīju ļoti reti. Sāku iepazīties ar GIGNiešiem, kas izrādijās tīri sakarīgi kenti, izņemot fya, tas bija k-kas tāds ko es nesapratu, dīvains cilvēks toreiz likās. Macho un worm pa defūlto bija ļaunie onkuļi, kuriem k-ko jautāt būtu salīdzināms ar šāvienu no apgrieztas divstobrenes no tuvas distanas tieši dirsā. Atoss no GIGNiešiem bija tīri okey, to es vel pomņu.

O psc, tad man ienāca mega ideja galvā, ka gribu krutu klanu, tā es iepazinos ar Deus^, viņš toreiz spēlēja GIGNā un sākām būvēt augšā komandu - Ze0nA, toreiz Jinu savervējām, Hainy, cilveeks( :D tas tik bija kents, savējie sapratīs), tad jau Jins sapazīstināja ar Rozi, sabīdījām k-kādu savu saitu, LOL īstenība veljoprojām ir ( http://zeona.lv/ ) un k-kas sāka veidoties, protams nākotnē nekas sakarīgs nesanāca, jo es salaidu visu diezgan lielā pakaļā. Tad jau mēs palēnām apvienojāmies ar GSG-9, kur bija radlers ar visiem parējiem čubrikiem. Ha, atceros, ka klanā bija pat atomiCDoll, tas tā naijsīgi bija, es vel toreiz biju izbrīnīts, kā meitene var tik labi spēlēt :D . Nu un protams mēs visi draudzīgi spēlējam GIGNā, kur es to daru veljoprojām.

Starpcitu nesen man ienāca galvā doma, kas ir noticis ar visiem vecajiem GIGNiešiem, teiksim bija tāds pozitīvs cilvēks, kā spEEdy, vispar noziedējis k-kur. Dafiga bija tur, teiksim Intel, Cole, Gordons bāc tik daudz bija, visus pat nevar uz sitiena uzrakstīt, bet tik un tā interesanti, ko viņi tagad dara. Forši būtu ja viņi atnāktu un uzrakstītu k-ko pr sevi, tas tā interesanti varētu būt. :)

jiiiiiibal cik garš sūds.....

P.S. Aizmirsu piebilst, ka te laikam ir ļoti maz par GIGNu, bet nu nezinu kāpēc tā visu sarakstīju... hujņa

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Bļāā tā tik bija sajūta, sēdi mājās un bombī bez bailēm, ka atskanēs vārdi - "Ti budeš doplačivatj?".

norēcu dirsu :D

intel, cole un speedy pārgāja uz to savu projektiņu, bļeģ sit mani nost neatceros kā sauca... ā vot h2.lv Viņiem tur pat tusoni bija savēji un tā. Es neskaitot speedy pēc viņiem īpaši neskumstu. Gordonam nav laika spēlēt spēles, nu vismaz cs, viņam sīkais jāauklē, kas jau tagad liels izaudzis un jāstrādā.

un pirmais serveris btw bija delfu :)

Link to comment
Share on other sites

:)

nu kur tik laba atminja var buut :)

es pats par to niku biju aizmirsis.

un 24 sloti jaa tas bija ilgaks laicinjsh laikam :)

nu isteniba toreiz pats varbut tikai kadus paaris meneshus( ja vispar ) biju spelejis cs. atceros tikai ka itkaa bija mape prodigy ( kaut kaadaa serverii kuru galigi neatceros ) un lirels teica ejam uz gign tas esot normals serveris..un kopsh ta laika visu laiku centos spelet gignaa. bet atceros ka ari toreiz jau bija kaut kadi krutie klani lethal? vai kaut kas tamlidzigs nu vobshem tas kas tagad ir stjuarts ari bija taja klana :D

atceros tikai ka kad pirmo reizi ar csu saskaaros klubaa uz kuru aizgaaju ar draugu. kad spelejam ( laikam ) 1x1 assaultaa un man kaut kur pazuda ierocis un roka bija tikai nazis vinjsh ritigi izpriecajas un negribeja man teikt kaa pacelt/nomainit/nopirkt ieroci :(

nosaakuma jau gignam nemaz nebija forums/lapa ja pareizi atceros. un tad kaut kad mircaa man macho jautaja vai gribu slotu ( jo man bija kaut kadas problemas ar ara diskonektu sakara ar savienojumu vai kaut kas taads iisti neatceros ) ... kaa gan es vareju atteikt :D toreiz jau slots gignaa skaitiijaas vispaar nereaali :P

a taa atomicdoll vai tad nebija blackjack maasa? :D

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

radler, to tavu klanu gadījumā nesauca HTH? Kaut kas tāds uzreiz nāk atmiņā, dzirdot vārdu Betushka. Es skaidri atceros, ka vēl uz viņu rakstīju pieteikumu. :D Skatos arī, ka Lirelirators ir piesaistījis krietnu pūli malaču. Ka tik arī viņš nebija tas, kas toreiz piespamoja kompaktu.

Jā, atomiCDoll bija tā laika CS senseja [4 Tankisti un Suns] BlackJed māsa. :)

Link to comment
Share on other sites

eh, nu labi, ja kādam interesē izstāstīšu arī es...

Tie vēl bija tie laiki, kad man nebija dators.. Piecus gadus atpakaļ kaut kur.. Iegāju datorsalonā, kur man bija savi pazīstamie keksi.. piegāju pie 9. pc un skatos čels sēž gign lapā un kača cs movie, tad vēl viņš teica, ka gignam ir saziedota nauda jaunam serverim, jo iepriekšējais nodega.. nezinu vēl tagad vai tā bija taisnība, jo tad nemaz tam nepievērsu nekādu lielo uzmanību.. noskatījos 10x10 ALL STARS movie :)

to Nak3d, jaa Firezone atceros labi, kadreiz tur biezhi gaaju bombiit, pat skolu ar draugu bastojaam delj kaut kaadas jobanas statistikas :D un Mader ziinu, ja nemaldos juus gajaat uz to klubu, (baac aizmirsu kaa vins saucaas, zinu tikai, ka tur bija vip zaale, un tur kur mirstigie speleja, tur sony plaistation un vel dazhi pc) pur4ikaa... mosh arii kluudos.

Edited by -ynk
Link to comment
Share on other sites

:D un Mader ziinu, ja nemaldos juus gajaat uz to klubu, (baac aizmirsu kaa vins saucaas, zinu tikai, ka tur bija vip zaale, un tur kur mirstigie speleja, tur sony plaistation un vel dazhi pc) pur4ikaa... mosh arii kluudos.

Jā, jā gājām uz turieni, to klubu sauca "BetaBits" un tās VIP zāles vispār bija ūber kūlīgas, vismaz neviens nestāvēja blakus un neteica - DAJ FRAG SIGRATJ! LOL :D

O jāā, pareizi tur bija sony playstation un segas, tur zajebasta varēja Teken 3 bombīt.

Link to comment
Share on other sites

:D Skatos arī, ka Lirelirators ir piesaistījis krietnu pūli malaču. Ka tik arī viņš nebija tas, kas toreiz piespamoja kompaktu.

Jā, atomiCDoll bija tā laika CS senseja [4 Tankisti un Suns] BlackJed māsa. :)

jā, jā, bija HTH, velns viņ zin ko tas nozīmēja.

ā, tātad lirels vainīgs. nu skaidrs. Atomicdoll un blackjedam bija vēl viens brālis, tikai man jau vairs atmiņa tik labi nestrādā un es neatceros kā viņu sauca :)

enivei, krutākā cs čiksa kādu zināju bija Mazaa. Viņa ķipa bija (laikam vēl ir) Krama čiksa un mēdza 4Tus pro serverī spēlēt ar viņa niku. Un viņa tā krušīja, ka nevarēja pateikt, ka tas nav Krams (vienu epizodi iekš inferno ļoti labi atceros, kur viņa visus hedā ar 4-4 lika).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...