Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Ko tu vispār no dzīves saproti? Kāpēc man uzreiz tik agresīvi jāsāk lekt virsū? :) Jā, es neesmu nekāds hokeja speciālists, pats hokeju nespēlēju un man patīk šad un tad apmeklēt Arēnu un dzert alu, iepriekš minētais bija tīri mans subjektīvais viedoklis un man neinteresē ko 30 minūtes pēc spēles cilvēki meklēja internetā, tas, ko es redzēju, bija neizdevies 1. periods, kas mums laikam iegājusies kā tradīcija un laba spēle 2. un 3. periodā. Un OT ripa arī bija ņemama, mums vienkārši nepaveicās. Un tam nav nekāda sakara ar to ko es saprotu un nesaprotu no hokeja. :)

Link to comment
Share on other sites

Baigi vēlu sanāk, bet nu tā būs īstā fināl spēle, tāka būs vien jāskatās. Starpcitu, šeit daudzi liek likmes uz spēlēm, varētu kāds nosaukt šai spēlei koeficientu? Intereses pēc, ko profesionāļi domā. Varētu būt visai interesanti - Krievs pēdējo 2 gadu pasaules čempions, bet Kanāda ir mājās. Gribētos teikt, ka Kanāda vinnēs, bet tas varētu būt visai slideni.

p.s

Kur tu šito uzzināji?

Link to comment
Share on other sites

Man patīk visi šie bāleliņi, kas pēc viena perioda spriež, cik mēs labi esam aizvadījuši OS hokeja mačus.

Tas, ka iekrita 2 ripas pēdējā trešdaļā neliecina to, ka čehi nebija pelnījuši uzvarēt. Un kā vēl bija.

Pats arī noskatījos tikai pirmo periodu un sapratu, ka nebūs te malšana, jo vairāk pa 5 metieniem/uzmetieniem uz čehu vārtiem nebija, bet gan absurdi noraidījumi un mīņāšanās pa savu aizsardzības zonu.

Ok, spriežot pēc ziņām, tad 3. periodā, kad mums iekrita tās divas ripas, izskatījās, ka varam arī tikt 1/4 finālā, bet lūdzu beidziet gaudot, ka mūsējie tur bija pelnījuši atrasties.

Vārtu attiecība šajā turnīrā - 6:22 nu nav tā spožākā mūsu hokeja vēsturē.

Uz šīm spēlēm daudzi lika vislielākās cerības par iekļūšanu 1/4 finālā, sakarā ar divām gandrīz aivadītajām Dinamo Rigas sezonām (pozitīvi protams)

Žēl, ka mums nav pietiekami liela treneru izvēle, lai nomainīto konservatīvo krievu Znaroku, kurš jau paspīdēja krievu mēdijos ar izteikumu: "Mēs vienmēr pārdzīvojam par krieviem. Pārdzīvojam tāpēc, ka principā mēs esam krievi."

Ukris runā visas izlases vārdā, tikai laikam vēl nav pamanījis, ka nav 90 gadu sastāvs, kad lielākā daļa izlases spēlētāji bija krievi, bet gan gluži otrādāk.

EDIT: Šonakt viennozīmīgi par Kanādu.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka parādīja pēdējā spēlē savu labāko spēli.. Kaut vai arī zaudēja, tam vairs nav nozīmes, cīnijās līdz galam.

Znaroks, šķiet, būs kārtīgi nolamājies! :D

Forši, kad es piecēlos, tieši iemeta vārtus - nozīmē, ka man vienmēr ir jāguļ. lmao

Man gan šķiet, ka Kanāda vēlas atmaksāt Krievijai, tāpēc spēle būs ļoti interesanta.

Link to comment
Share on other sites

bijām pelnījuši, nebijām pelnījuši... protams, ka bijām. hokejs ar to arī ir hokejs, ka tu vari vienā spēlē sevi pacelt un piecās citās prosta nekāds būt.

tas ir kā vienmēr esam spēlējuši mēs, kad grupu turnīrus aizvadi daudz maz sakarīgi un tad nāk lielais drāziens svarīgajās spēlēs. šoreiz gandrīz bija otrādi.

prieks ka neaizvilkos gulēt un tomēr noskatījos visu līdz beigām, bet tā rezultātā esmu piecēlies tikai tagad un jūtos kā izdirsta plūme.

respect. vismaz viena spēlē, kas liek atkal domāt, ka mūsu vieta ir tomēr tajā elitē.

Link to comment
Share on other sites

man šogad pirmo reizi pret Krievijas izlasi ir respekts, viņi ir nosēti ar zvaigznēm un mačs pret kanādu būs ultraepisks, skatīšos noteikti atkārtojumu vai torrentos vai kā. Man ir vienalga, kuri no viņiem uzvar, bet kaut kā negribās, lai Kanāda ir finālā.

kas attiecas uz Latvijas izlasi, tad - nav ko puišus vainot, viss tika izdarīts pēc labākās sirdsapziņas, nevar sacensties viņi ar klasi augstāk spēlējošiem hokejistiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav tas PČ, bet laikam jums atmiņā nav iespiedies pagājušā gada čempis Šveicē?

Latvija 2:4 ASV

Latvija 3:2 Zviedrija

Latvija 2:1 Šveice

Latvija 2:4 Kanāda

Lūk šīs var nosaukt par ļoti cienīgām spēlēm, kurās mēs neizskatījāmies par klasi zemāku komandu!!!

Nu šo turnīru nevar nosaukt par izdevušos un kaut kas ir jāmaina. Grūti pateikt vai tā ir trenera vaina vai psiholoģiskā nesagatavotība, bet ne jau viņi pirmo reizi ar pīpi uz jumta.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka psiholoģiskā (ne)sagatavotība. Mūsējie uz šo spēli izgāja kā uz pēdējo dzīvē, un, lūk, arī rezultāts. Būtu tā noskaņojušies uz katru spēli, mēs te tagad dziedātu citu dziesmu. Labs piemērs ir Šveice. Pēc sastāva mūsu līmenī vien ir, bet paskatieties, kā viņi nospēlēja pret ASV un Kanādu.

Link to comment
Share on other sites

ne pa tēmu nedaudz, bet kādam nav aizķēries links uz (laikam) Odiņa video par LAT:BLR pirms Turīnas OS?

Spēle jau bija forša. Nav tomēr tas tāds milzīgs sasniegums - OT zaude pret Čehiju, bet vismaz prieciņš, ka no spēlēm neaizbraucam mīksto lomā.

edit: tyvm.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Tapēc ka Šveice neskatās uz to cik daudz līmeņu augstāk ir komanda pret ko viņi spēlē. Uz papīra neviens nekad neuzvarēs un nav arī uzvarējis. Viņi vienkārsi iet un dod iekšā neatkarīgi kas viņiem ir pretī.

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Teiksim taa pret krieviju butu apmierinajis 2:4 pret Chehiju 2:4 pret SLovakiem vajadzeja labaaku speli paradiit nu lab 0:3 bet nu shitaa spele bija UNIKALA :) Okej 1mais periods blee kaut atrak tie Chehi iemestu to 3sho lai varu gulet iet :) Ok kaa nav taa naav :) Lab japaskatas arii 2trais periods un musejie saaka uznjemt apgriezienus,okej mes tur neizmantojaam to lielo vairakumu,da vispar vairakumu nerubijam :) Aaa man afigena patikaas tas Kanadas tiesnesis ar ŪSĀM,tik reals tiesnesis ne velti vinjam ir 3 gadu tie labakaa tiesnesha NHL diplomi! Nu vo redzot kaaa Vounons velk araa nodomaju da te mes neko shitam neiemetisim,bet tad sakoties 3shajam periodam redzot cik nikni musejie iznaca laukumaa noticeju muusejiem,fixi alu valjaa un let`s go,tur Nizivijam,DArzinjam un vel kaut kam bija labas iespejas iemest okej pox,tad berzinsh maita nerubii iemest,un tad pie sevis nodomaju tagad vai nekad :) Okej Cipa ielika taadu šarīgo :) Bet kas iekšā tas skaitās :) Fix pēc 2trā aliņa aizskrēju lidz leduskapim :) UN tad bija arii sirena manaa dzivoklii :D pox pa kaiminjiem bija :) Protams kakla saapes visu dienu tagad nomoka :) Velns redzot, ka bus jaspelee 10 minutes nodomaju faq why,jo labi ja 5cas izvilksim un taa arii bija...Aij pox :) Musejie malachi :) Masala jau vareja neielaist,šito bet pox :) Aij pret šitiem uuber grandiem mums īpašu variantu nav bet vnm prieks pavērot mūsējos :) Tālāk būšu par Somiem,Kanādu, SLovākiju gribētu finālā SLovāki-Somi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...