Jump to content
GIGN Forum

Lhc


worm
 Share

Recommended Posts

Ja nu kāds vēl nav paspējis šajā dzīvē izdarīt kaut ko svarīgu, tad ir pēdējais laiks to izdarīt, jo parītdiena var arī nepienākt :whistling:

http://www.starspace.lv/public/4_dienas_li...m_06092008.html

EDIT:

10. septembrī tiks testēts tikai staru riņķošana pa 27 km garo tuneli... kolīzija tiks taisīta 21. oktobrī (tātad propablī gatavojamies šajā datumā pasaules galam)

live video:

http://dl.groovygecko.net/anon.groovy/groo.../cern/index.asp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Enīvei, kaut kā šito veiksmīgi biju palaidis garām, tā ka esmu pamatīgi pārsteigts par šo projeku. :hrmmm:

nē, tas nav ciparu cietoksnī, tas ir Eņģeļos un Dēmonos. Un tā grāmata vēl ir ok, Ciparu cietoksnis smird dirsu.

Kā ir iespējams LHC palaist garām es nezinu, tur pa pusei uz mēness jādzīvo.

Enivei - gignā jau šeit par to bija topiks, kuru aizsāka kaut kāds nūbs, kas neko nesaprata. Bet tas nebūtu svarīgi.

Vobšem - ja tur radīsies tas melnais caurums, tad (kā man stāstīja) mums rītdienas rīts liksies, ka velkas bezgalīgi ilgi ^_^ Inčīgi vispār.

p.s.

nevajag tagad samīzties, tas ka tur radīsies melnais caurums ir gandrīz neiespējami. Iespējamība bija viens pret hujzincik triljardmiljardbiljoniem. Ar līdzvērtīgu varbūtību varētu apzīmēt tavas iespējas aiziet uz klubu, atvest mājās 5 smukas čiksas un vēl spēt viņas visas apmierināt ;)

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka atgādināji, es jau biju smagi aizmirsis par šo. Ne par kādu cenu netaisos laist garām jaunumus. Šitādas kosmiskās lietas mani interesē un aizrauj. Arī Ufo no rīta teica SWH, ka rītdien tiek laists gaisā šis pasākums.

Link to comment
Share on other sites

^_^ Inčīgi vispār.

āāāāāāāā, jēeeeeeee, kūūuuuuul, pirmās divas sports :khehehe:

Nekads pasaules gals nebūs, jo pasaules gals būs 2012. gadā. 4.gif

nedirs, pasaules galam vaidzēja būt 2004. gadā, 2005. gadā, 2006. gadā, 2007. gadā un 2008. gada ziemā.

P.S.

Tad uzreiz atradīs zvaigžņu vārtus, sāks ceļot un izpētīt citas planētas, tad uzskries visū goldiem, bet tā kā mums iespējams būs tehnoloģija asgardu līmenī tad goldi būs huiņa, tad noslēgsim alianci ar asgardiem, noksiem, tolaniem, fūrlingiem (lol) un visbeidzot ar the vecajiem. Vēlāk uzdursimies virsū anubisam un oriem, bet tā būs huiņa, jo mēs jau būsim atraduši the lost city of atlantis.

un kaut kā tā... un vispār beigās Roberts c. kūpers būs žila verna mazmazdēls.

P.P.S. pēdējā laikā sāka likties, ka fizikālie atklājumi un eksperimenti sāk mazliet piebremzēt, bet izskatās, ka es smagi kļūdijos.

P.P.P.S. es jau paredzu nākotni - Tier sistēma visus ownos!

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

nedirs, pasaules galam vaidzēja būt 2004. gadā, 2005. gadā, 2006. gadā, 2007. gadā un 2008. gada ziemā.

P.S.

Tad uzreiz atradīs zvaigžņu vārtus, sāks ceļot un izpētīt citas planētas, tad uzskries visū goldiem, bet tā kā mums iespējams būs tehnoloģija asgardu līmenī tad goldi būs huiņa, tad noslēgsim alianci ar asgardiem, noksiem, tolaniem, fūrlingiem (lol) un visbeidzot ar the vecajiem. Vēlāk uzdursimies virsū anubisam un oriem, bet tā būs huiņa, jo mēs jau būsim atraduši the lost city of atlantis.

un kaut kā tā... un vispār beigās Roberts c. kūpers būs žila verna mazmazdēls.

P.P.S. pēdējā laikā sāka likties, ka fizikālie atklājumi un eksperimenti sāk mazliet piebremzēt, bet izskatās, ka es smagi kļūdijos.

P.P.P.S. es jau paredzu nākotni - Tier sistēma visus ownos!

Nedirs, tev veel WWIII jaapiedziivo 2010g

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...