Jump to content
GIGN Forum

Lhc


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kečup, ja tev un fizikas skolotājam tāds LHC liekas kas vienkāršs, tad man vienkārši būtu jūs jāapbrīno, bet par cik tā nenotiek, tad laikam būtu jāsaka - go on, parādi nūbiem kā tas jādara!

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

Kad ieraudziju virsraxtu LHC nodomaju ka iet runa par LATVIJAS HOKEJA ČEMPIONĀTU :) Bet nu shitadu shitu arii biju palaidis garam jo reali neticu tam un negribu par to nemaz domat,kas bus riitaa! NU i naf :) Bet ja real un ritaa mums bus pasaules gals,tad jaiet fiks kadu banku vel shonakt aptiriit :P

Link to comment
Share on other sites

Kad izaugšu liels, es arī dabūšu tādu pašu PR speciālistu, kāds tas ir LHC projektam.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

bet ja tur tas blikshkjis sanaks tad mes to jutisim, nu teiksim ka zemes trici ? maz ticams ne ta ?

anyhow pirms kada pus gada vai vel atrak kko tadu dzirdeju nepieversu uzmanibu.. tagad lasu un aptuveni iebraucu fishka.. bet ko reali iegusim no ta ka zinasim ka zeme veidojusies etc etc etc?

Link to comment
Share on other sites

anyhow pirms kada pus gada vai vel atrak kko tadu dzirdeju nepieversu uzmanibu.. tagad lasu un aptuveni iebraucu fishka.. bet ko reali iegusim no ta ka zinasim ka zeme veidojusies etc etc etc?

Kā ko? Soli tuvāk atbildēm par izcelšanos. Labāk saprastu kā visums strādā. Gāzt visādas vecas teorijas. Nezinu, man liekas diezgan svarīgi uzzināt, kā tieši šis viss process notikās.

Link to comment
Share on other sites

Pasaules gala ģenerālmēģinājuma tiešraide šodien 10:00 - http://webcast.cern.ch/

Link to comment
Share on other sites

Visi live streami ir pārslogoti, tapēc nācās iztikt ar BBC Radio 4, kas raidīja no notikuma vietas.

CERN komanda atkorķē šampanieti, jo ir parādījušies pirmie rezultāti uz ekrāna.

Visi esam dzīvi, nav iemesla satraukumam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...