Jump to content
GIGN Forum

Skola


Iemaciet_spelet
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... tad nejaushaa kaartaa izdomaaju nospiest ikonu "home" kas mani aizveda uz gign klana maajaslapu. Nevainiigi paarlaizdams acis paar lapu, nejaushi iedomaajos ienaakt forumaa..... manas acis uzreiz piesaistiija topiks "Skola" un peedeejais respondeetaajs - EDD. Ko es tanii briidii iedomaajos.... mana atminjaa uzausa kadrs par veeso un nepiespiesto iztureeshanos skolas eedniicaa... par lieliski ietureeto stilinju.... un es aizdomaajos - kaads shis cilveeks vareetu buut maaciibaas? Ar labaam atziimeem? Varbuut! Gjeenijs jebkuraa priekshmetaa? Noteikti! Kaads vareetu buut vinja pousts shinii sadaljaa? Izsmeljoshs atziimju zinjaa, kuras droshvien buus zemaakas kaa pagaajushogad, jo tagad saakaas vinja speciaalaa programma (kura taada ir vieniigaa Latvijaa).... jaa protams vinsh vareetu uzrakstiit kas un kaapeec, bet jautaajums ir vai vinsh to dariis? Kaapeec gan? Kaapeec gan lai vinsh apgruutinaatu sevi ar rakstiishanu un citus ar nevajadziigu faktu lasiishanu? neee. vinsh taa nedariis.... taa vietaa (es tobriid domaaju) vinsh vareetu diezgan veesi pazinjot par savaam pashreizeejaam atziimeem un tiiri taa saliidzinaashanai iedot pagaajushaa gada atziimes..... tad, paarlasot poustu vinsh noteikti ieliktu kaadu smailiju vienkaarshi lai mees, parastie foruma apmekleetaaji saprotam, ka dzilji sirsninjaa vinsh tomeer ir ar mums. Un skat ko es ieraudziiju te ienaakot.... Paldies EDD ka tu esi, un lai tev labaak veicas naakoshpusgad.

Link to comment
Share on other sites

njaa... man videejaa 7.3, zemaakaa atziime 6!! smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

bet man nospljauties par tik debiilu lietu kaa skola laugh.gif

Nu šeit var piebilst, ka džekiņš ir mazliet ....

Skatos, te visi baigi labi mācās, laikam nevajadzēja taisīt šo topiku, jo palasot citu postus, paliek kauns, ka man vidējā tikai 6,3....

Ja kādam ir digitālais mājās un visi tam vajadzīgie pričendāļi, lai varētu to pie datora pielikt, maybe uz labas kvalitātes nobildējiet savu liecību un ieliekiet šajā pašā postā!

Es pats nobildēšu! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

6 5 8 7 7 7 8 8 6 6 7 7 7 5 i 6 5 8

6,64 pagaajsh bija 7,71

Nē, nu tas kad tu saraxtīji tos ciparus ( laikam savas atzīmes) man, nezin pa pārējiem, neko neizteica, varēji pieraxtīt kura klase un kuros priekšmetos ir katra no šīm atzīmēm! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ka 2 topiki!

Nofočēju savu liecību, bet nobildēju uz tādas kvalitātes, lai jūs kaut ko varētu tur izlasīt un saskatīt, lieku iekšā forumā, bet bildi ar tik lielu kvalitāti nevar ielikt, jo viņa aizņem 2 mb, tā ka nekas nesanāx sad.gif

Bet ja kādam interesē, šeit ir manas atzīmes :

Latviešu valoda - 6

Literatūra - 7

Angļu valoda - 6

Krievu valoda - 7

Algebra - 2 ( cik žēl, nākamo pusgadu būs labāk )

Ģeometrija - 4 ( cik žēl, nākamo pusgadu būs labāk )

Vēsture - 5 ( cik žēl, nākamo pusgadu būs labāk )

Lietišķā informātika - 10

Sports - 7

Biznesa ekonomiskie pamati - 9

Bioloģija ( Anatomija ) - 6

Fizika - 6

Ķīmija - 6

Ģeogrāfija - 7

Kūltūras vēsture - 7

Veselības mācība - iesk.

Vidējā atzīme - 6, (3)

Ta kā tādas tās lietas ar to manu liecību, varēja būt labāk, bet ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...