Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psc, es biju pavisam piemirsis ka 23. man ļoti labam draugam ir 18 gadu jubilejas pasākums, tākā nesanāks, tomēr 18 gadi paliek 1x mūžā, sory, tiksimies nākamgad :/.

EDIT: Miedziņ, ja tu nesaprati kā tas bija domāts, tad man tevis ir žēl.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:) neaizmirsisu apr tevi...

tu, nak3d, 4uwis it kaa pieteikusies, bet nevar zinat vai visi tiesham brauks, un ja brauks, tapat Alisei vieta veel paliks...

r&r tev problemas vinu kleepii panemt? :))

taa kaa tu jau ved pietiekami daudz cilveekus lai nepaarkaaptu LV likumu, tad man tika izteikts piedaavaajums no ^Ali^ puses braukt ar vinju, jo vinjam cik noprotu veel tikai lasaas brauceeji, viss ko veeleejos pateikt ir tas ka buushu 100% 22.o8 tikai ar ^Ali^

laikam taa, jaacer tikai ka beigaas neieshu ar kaajaam :lol:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

tātad moby, ja tevi interesē vēl braukšana tad uzmet man pm, vienīgi neesmu droš cik dienas palikšu takā, iespējams, šogad uztaisīšu izņēmumu un nepieliešos kā lops :) ( nav reāli :D ) un jā, nezinu ko vēl vajadzētu piemetināt , eem?

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

ja mani atminja nevilj, tad csdd satiksmes reglamentaa ir punkts par vieglaas automashiinas pasazhieru skaitu, kursh sastaada 4trus cilveekus ieskaitot vadiitaaju...

ka tev ir dikti ljooti liela vajadziibe peec konkreeta punkta tad varu atrast, bet domaajams ka tas nevienam nav vajadziigs

Link to comment
Share on other sites

ā jā, paziņoju publiski, ka iespējams nebūšu, jo man no 16 līdz 23 ir atvaļinājums, kuru pavadīšu kiprā :) lai gan uz otro dienu iespējams ieradīšos, lai apčamdītu alisei dupsi :D

p.s.

es kaut kā vienmēr ierodos uz otro dienu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...