Jump to content
GIGN Forum

Dr.pain @ Milionaars?


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kā bija? Bija tā!

Piecēlos agri no rīta un aizgāju uz Biedrības namu, kur mani gaidīja autobuss. Tad varēju kratīties autobusā un pēc pāris stundām jau bijām Viļņā, kur notika filmēšana. [Pa vidu visādi sūdi] Tad nu sākās mana raidījuma filmēšana.

Pirmais jautājums, lai tiktu centrā - saprotu, ka es nezinu un diez vai uzreiz izdomāšu, tāpēc saspiedu ātri uz labu laimi un uzreiz arī sapratu, ka esmu kļūdījies.

Otrais jautājums uz centru - biju gaidījis mazliet citus atbilžu variantus un nepaspēju pārorientēties.

Trešais jautājums uz centru (trešais bija par fizu?) - gaidīju alu :D, nospiedu zifs, vienkārši lieliski

Ceturtais jautājums uz centru - nezkāpēc gaidīju lodi, bet tomēr ātri pārorientējos un fiksi saspiedu.

Mani sagrimmēja un varējām doties centrā. Tad nu uzreiz pastāstīju par Panteru un Dimebag Darrel, bet to tie pidiņi no TV3 izgrieza.

Es pat tikko izdomāju 2rindīti par godu TV3:

Cilvēki no TV3,

Visi mirs pavisam drīz.

Tātad pidiņi izgrieza to, kāpēc vispār bija vērts tur doties.

Tātad piekto jautājumu varēja izdomāt, bet nez kāpēc prasīju zālei. Un jebkurā gadījumā būtu izkritis pie 8ā jautājuma, jo domāju, ka aktrisei taču tādas lietas jāzina. Tāda dzīve. PAREIZI?

Link to comment
Share on other sites

ā, jā! Ja man draudzene ierādīs, kā pareizi jāraksta preses relīze, tad rīt nosūtīšu visiem medijiem info par kadru izgriešanu un Panteru. PAREIZI?

P.S. Bet gan jau viņai nebūs rīt darba laikā brīvs brīdis, bet pēc rītdienais jau vairs nebūs vērts :(

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, kas ir Helmuts Balderis, bet man ir pie dirsas, vai viņš ir olimpiskais čempions, pasaules čempions vai arī bērnībā bija sava pagalma čempions.

Ja vēlies mani kaunināt par latviešu sportistu nezināšanu, vispirms pakaunini pats sevi par valodas lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...