Jump to content
GIGN Forum

Trackmania Nations Forever


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es vakar nospēlēju tās 2 stundas krievu serverī. Vot tur bija psc tās kartes. Viena karte, kurā tikai retais spēja pārlekt pāri pirmajam jumpam. 5 minūtes visi čakārējās, un ņehuja nesanāca + tur vēl spēlētāju skills ir augsts.

vienmeer gatavs savaakties tikai ne darba dienaas no 9-19 (jaastraadaa) peec tam okz varu braukt ar letinjiem kopaa savu iemiiljotu gami!

Link to comment
Share on other sites

Jā, atceros šo jauko spēlīti jau tad, kad man bija PC ar 64mb RAM!Tad šī spēle bija vienīgā, kas normāli man gāja un arī bija interesanta!Laikam oddinja mudināts ņjemšu un novilkšu atkal, lai šoreiz varētu spēlēt arī netā!
:thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

wormam jātaisa GIGN Trackmania serveris, jo tas serveris, kurā ir visvairāk tautas jau zb... Kaut kādas 10 mapes griež uz riņķi un kkādas elementāras, bet ārzemju serveros besī pings. GIGN's būtu tad arī 1. no tādiem populāriem serveriem. Patlaban es priekšroku dodu lietuviešu serveriem, jo tur, ja nemaldos mape iet 10minūtes un tas nav par daudz, jo tur neliek 10 sekunžu garus sūdus, bet tur liek normālas mapes.

Link to comment
Share on other sites

Latvijas karoga sarkanā krāsa ir $933 (=Red=161 Green=40 Blue=48).

EDIT: Ja šķiet, ka ir par gaišu un blāvu, varat droši rosināt veikt izmaiņas Latvijas karogā.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...