Jump to content
GIGN Forum

Trackmania Nations Forever


Oddish
 Share

Recommended Posts

Tātad tiem, kam dzīves pārliecība ir "ES tak neesmu stulbs, lai maksātu par spēli, ja var nokačāt" vai arī "Es labāk nodzeru, nekā maksāju par spēli" franču kompānija NADEO ir izlaidusi jauno Trackmania versiju par brīvu. :)

Tiem, kas agrāk šo šedevru nav spēlējuši, varu īsumā paskaidrot, par ko "klājas" runa. Tātad spēli var nokačāt par brīvu un arī spēlēt netā par brīvu. :) Spēles idejā, īsumā, ir RACING uz laiku pa sarežģītām trasēm (timetrial).

Tāpēc, kā īsti patrioti pieregojamies (to var izdarīt iekš spēles) izvēloties savu valsti un braucam ar šo lielisko mašīnīti :)

img_1208510818_0.jpg

Noteikumi spēlei netā vienkārši:

> Tas pats timetrial (brauc doto trasi vairākas reizes, uzlabojot rezultatu).

> Sacenties ar vairākiem spēlētājiem, pakāpēniski uzlabojot savu rezultātu un nobīdot sāncenšus tabulā uz leju :)

> "Kāp" uz augšu vispasaules un Latvijas kopējā rankā.

NOKAČĀT(vajadzīgs STEAM, kas ir bezmaksas)

vēl linki.

p.s. Tie, kas spēlē, varētu te ierakstīt savus login, lai var pievienot buddy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu speeleejis visas taas track mania un visas baigi patika!

Shiitaa veel pa briivu esmu jau pieregojies un pamazaam kapaaju!

nick - LAVRx

p.s. odish tur nebij iespeeja taisiit kaut kadu savu tiimu vai es kljuudos! ? Ja ir iespeeja tad jaataisa team GIGN :)!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Minimum:

* Supported OS: Windows 2000/XP/XP-x64/Vista

* Processor: Pentium IV 1.6GHz / AthlonXP 1600+

* Graphics: 3D accelerator 16 MB DirectX 9.0c compatible graphics card

* DirectX Version: DirectX 9.0c or better

* Memory: 256 MB (512 MB with Vista)

* Sound: 16 bit DirectX compatible sound card

* Hard Drive: 750 MB free disk space

Link to comment
Share on other sites

Tiko laps bija :) Mēs ar LAVRx spēlējam kaut kādā krievu serverī un trase, kur beigās ar ātrumu 600km/h ir jātrāpa vienā no 4 finišiem. LAVRx man ir drusku priekšā, bet ietriecas tieši starp finišiem :) un es finišēju pirmais :D

Link to comment
Share on other sites

Jaa speele diezgan forsha! Tiaki ja shvaki nervi tad velciet aaraa veco klvieri lai nebuutu jaunaa jaasasit jo tracina ka citaas trasees vnk nevar izbraukt un ja izbrauc tad ar taaadu laiku ka bail, bet tas bij kaut kaadaa spaanju serverii!

Jaa mees ar oddish diezgan normaali pret krieviem pabraukaajaamies! Ta viens ta otrs priekshaa! Tanii reizee tikai taa riktiigi iebraucu kas tur iisti notiek un kaa pareizi speeleet, bet peec tam jau tiiri labi aizgaaja vareeju nobraukt pa 3 vai 2 vietu!

Iesaku! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...