Jump to content
GIGN Forum

Trackmania Nations Forever


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jā, nu tas latviešu serveris ir neinteresants, jo tur ir tikai defaultās mapes un pie tam maz. Būtu labi, ja kāds sakarīgs uztaisītu savu serveri. Kaut gan tur jau arī ir visādi addoni (ranki utt), tā ka laikam jābūt zinošam par to spēlīti.

Link to comment
Share on other sites

Tas TMNF, vai kā viņš tur saucās ir pilnīgs šits. Tur, šķiet, ka tikai vieglākās mapes. Es jau gribēju rakstīt, ka varētu uztaisīt kāds serveri, tikai diez vai kāds uz ko tādu parakstīsies. Kad mēģināju taisīt serveri, bija iespēja ielādēt mapes no txt faila, attiecīgi pēc grūtības pakāpes - White, Red, Green, Blue. Nu tad kāds varētu uztaisīt jaunu txt failu, kur apvienotu labākās kartes no visām grūtības pakāpēm, kas ir virs 40 sekundēm un daudz maz interesantas, var jau vēl novilkt citu taisītās + vēl ar laiku paši varētu kaut kādu karti uzbīdīt. - nav jau grūti, tikai izdomu vajag :) Ir tikai viena problēma - nav, kas hostē serveri :) 24/7 gluži nevajag, bet nu no kādiem 19.00 - 00.00 būtu ok.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais, kas jāizdara, ja ir problēmas ar steamu : jārestartē steams.

Ja problēma neizzūd, jārestartē kompis, lai steams pārlasa visus failus.

Līdz šim šis ir atrisinājis visas šajā forumā ar steamu saistītās problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Šodien ar wormu un ImMortal paspēlējām. Spēle tīri interesanta, tikai ImMortal(nezinu, vai tas ir kāds no šejienes) mūs sāka masēt un vairs nebija interesanti. :)

Es spēlēju ar savu niku a.k.a. allworth.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Izskatās, ka TMNF ir pārņēmusi vēl vienu savā varā :D

Gaidu mēneša beigas, kad tikšu pie jauna rama, savādāk besī tā raustoņa. 20 playeru serverī vēl ir ok, bet ja ir vairāk, tad ir žopa. Trase lādējas ilgi un kad ielādējas, tad jau pus laiks ir pagājis. Mēģināju vienā Francijas serverī ieiet. Yeah - good luck n0r3k. Tiku iekšā uz rezultātiem :D

Link to comment
Share on other sites

:)

$39.95 + $7.19 = $47.14

Nja jāpadomā būs, vai man tā spēle tik ļoti patīk, lai par viņu izmestu pāri pa 20 Ls.

Jāsāk jau domāt Steam akauntam kaut kāda advancētā parole, ja tik daudz nauda tiek gāzta iekšā. :)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā kkā sāku mazāk spēlēt, laikam tomēr apnika. Kāds vel aktīvi spēlē?

P.S. 500 POUSTI :thumbsup: :thumbsup: :cool: :cool: B) B) :wub: :wub: :whistling: :whistling: :khehehe: :khehehe: :10cm: :10cm: :meele: :meele:

Es esmu debīls.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...