Jump to content
GIGN Forum

It's Where Ma Dog's At ..err..err


Oddish
 Share

Recommended Posts

Hydro šodien iemeta linku, ar kādu latviešu G satraukumu par c-walk nākotni. Tā nu mēs nolēmām apskatīt sīkāk :muahaha:

avots: Portāla draugiem.lv domubiedru grupa

gs07.png

Apskatīsim šo aktīvistu sīkāk:

gs03.jpg

gs00.jpg

gs02.jpg

gs01.jpg

gs04.jpg

gs05.jpg

gs06.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wannabe gangstas. Tas viens peec taada naivaa repera izskatas ka nu tik turies... (termins 'naivais reperis' tika radits ieraugot paardeveeju @ streetshop - Krekls paarspilleti garsh un cepure uzmaukta uz pakausha ar shirmi gaisaa like soulja boy ^___^)

p.s. joprojam neesmu atradis savu tildes biroja privaati piraatisko kopiju, tapec atvainojos par garumziimju neesamiibu.

Link to comment
Share on other sites

da kārtejais repaku crew`s, kas domā ka ir ALLMIGHTY! da viņi 100 punkt barā trakie izruboni, bet kad uz svešu hudu aiziet 1 pats ,tad bikses pilnas.

šitādu pajolu Latvijā netrūkst. Es arī varu savākt džekus, savilkt repaku drēbes, amatenes kabinetā beikas nozagt, uzmetināt španneri un būt "YO YO kača, niggaz came from west coast, YO YO, motherfucker, fuck you" :slap:

Edited by Hiid.E
Link to comment
Share on other sites

DA TAADS pifijs --- LOL vinsh saka ka buus suudi, laikam blje vinjam suudi galvaa sakaapushi (protams arii biksees), visus tos piedirsto bikshu gejus atrii vien atskaldiitu un ar 17" ljitaku uzbrauktu virsuu un spoleetu kameer no vinja paliktu tikai suuds kas arii vinsh ir!! :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

bljaa ja citeiz ieliek kko un visis saka OOO REECIGI KA ES REECU es vnk parasti skatos....

vot šoreiz ....... piss man zirgs tur kur tas suns un pārējās bildes YOYOYOYO :D:D

:thumbsup:

ŠEIT IR 4ista vajadzīgs komentārs - YOYOYOYOYOYO!OY!OY!OYO!OY!OYOYO!YO!YO!OY1oY!OYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOY!OY!OYO!OY!OYO!O

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...