Jump to content
GIGN Forum

UFO


ExtraOrdinary
 Share

tici mazajiem zaljajiem ciuveecinjiem ?  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

neticu maziem zaljiem cilveecinjiem sad.gif Toties ticu ,ka eksistee daudz un dazhaadas dziiviibas formas citaas planeetaas tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Bildes vienkaarshi ir uuberpaarliecinoshas 4.gif LOL smiliez.de_29.gif

Ticu, ka kaut kas cits ir, bet vai tie ir zalji, peleeki vai citaa shitainaa kraasaa, tas nav svariigi!

Bet lapa valda!

Nenormaali krutas bildes atrastas 4.gif

Un aizmuguree veel Batman avatar XD.gif

Link to comment
Share on other sites

lol. man smagi nospljauties par bildeem vai citu ar eilieniem saistiitu marasmu, bet dazhiem te anglenee vienkaarshi ir talants. NLO exists, Uknown Flying Object... un veel pie tam kaadam patiik zagt no shejienes smailijus, bildiites signatuurii...

Link to comment
Share on other sites

es pat iisti nezinu vai tie zaljie goblini(eilieni alien.gif ) pastaav, bet kkaadi zveeri jau noteikti vandaas pa visumu, bet es nez...vispaar jau itka liekas ka pastaav.

kautarii man fuuchis teica ka vinja mammas(manai vecmammai) draudzene no sava balkona ar to teleshopu vai kaa vinju tur raxsta smile.gif vienaa vakaraa redzeeja loti spozhu gaismu aatri virzoties pa debesiim(taads taka neliels punkts alien.gif ) apzhilbinaaja vinju un vinjai visu nakamo dienu bija slika redze.

bet droshaak pasleepties zem guultas un viss kaartiibaa thumbsup.gif

Edited by Staylz
Link to comment
Share on other sites

kapeec gan ne - visumaa vietas daudz, un kapeec gan tie divainie cilveecinni nevareetu buut attiistiitaaki par mums (teiksim uz paaris tuukstos, vai paarupaaris tuukstoss, vai parpaaris tuukstoss....), bet varbuut arii tikai primarveidiigie kas speelee olimpiskaas speeles lidinot diskus,/ bet vinnu planeetas pievilkssanaas speeks i mazaaks(tipa maza p[laneetinna) un vinniem ir unreals speeks!/ (kaa gan savaadaak tie sskkiiviissi tiktu atlidinaati liidz mums???)

karo4 baigaa filazofija, bet ja nopietni, tad nezinu kas, bet kautkas tur augsaa ir, kas noskataas kaa mees rukaajam CS un iereec: " kaadi tie lolli laamas!"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...