Jump to content
GIGN Forum

Gign 2007/2008 Moviemaking Konkursa Pirmās Daļas Balsošana.


Oddish
 Share

Recommended Posts

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - moviks ne parak patika, ramitis nekads vinkarsi gribejas vemt, fragi nebija tik iespaidigi (maz hs'u), intro/outro no comments...

35

babaac - MAD - labs intro manaa skatijumaa, labi fragi un muzika ari piemerota,jautra. Zhel ka biji paiiiss.

70

no1 - zemene the last movie(never finished) - vienigais kas man patika shaja movie bija fragments no de_nuke kur zemene apleca visus pa klinti un nobirdinaja no muguras. intro galigi sviestains, parbazts ar nevajadzigiem specefektiem, parak daudz light rays un grain, krasas ari durmas

60

LeTHaL - Different Path P3 - laba kvalitate, iespaidigi jumpi, bet tomer vareja but labaki, specefektu 0 tikai pareja uz melno un no melna atpakal. muzika norm pieskanota.. patika ramitis

80

mast3r - Lv - arent the last

skaists movie, smuks intro(var redzet ka autors vairak vai mazak pazist AE) outro tada sajuta ka vispar neredzeju jo nepaspeju, muviks ir iiss, bet nez kapec to noskatoties likas ka tas ir vismaz 6 min garsh.

smukas krasas un kvalitate ari laba.

85

slowhands - redeemer - pagaidam labakais muviks, ko esmu redzejis shaja kontesta. ideali fragi, labs action. varbut ar specefektiem nedaudz pieklibo, muzika ideali pieskanota.

95

akec - low skilled nedaudz labaks darbs salidzinajuma ar venucide, specefekti nevieta, intro parasts, outro ieprieceja ar tam pelem, bet tomer pats outro bija pretigs, burti nogriezti, patika ramitis

50

boyzz^ - the eman - labs action un frag muviks, autors ir centies saskanot ar muziku, bet tomer specefektu bija parak daudz un kvalitate nebija ta labaka ,patika muzika un autora centiba, pats muviks patika, jo atshkiras no citiem

75

akec - venucide - taks.. intro/outro viduveeji, pasa muvika gandriz katrs frags bija papildus nofilmets hltv tas mani tracinaja .. un ari parak iiss

35

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - nezinu tieshi man shis muviks likas pretigs, muzika pretiga un specefektu gandriz vispar nebija vareji vismaz ar krasam paeksperementet, parak tumsh un drums, fragi nebija tie labakie, stulbi/nevajadzigi texti gan sakuma gan beigas

30

fragment - takedown shis muviks bija ari viens no labakajiem manuprat shaja kontesta redzetajiem, intro bija perfekts, kvalitate un fragi bija labi, muzika ari labi piemerota shadam ritmam.

90

godiE - new frags sceneII - tresais labakais muviks ko biju redzejis shaja kontesta, ka jau bija gaidits no pasaules pro gameriem fragi bija iespaidigi, autors ir centies pilnveidot sho muviku un tas vinam ir izdevies, tomer zhel ka shis muviks nebija taisits par musu - latvieshu speletajiem.

85

P.S. Mani vertejumi un komentari laika gaita var mainities

Edited by D3v!1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. godie - new frags sceneII - 99/100

BAigi patika, skatījos žokli atkāris.

2.fragment - takedown 99/100

BAigi patika skatījos žokli atkāris

3.mast3r - Lv - arent the last 75/100

Baigi patika, bet žoklis bija ciet.

4.babaac - MAD 74/100

Bij intresanti

5.boyzz^ - the eman 70/100

Bij OK

6.slowhands - redeemer 65/100

Bij ok

7.LeTHaL - Different Path P3 50/100

Piedo neesmu nekāds KZ mīļotājs, un neko īpaši jaunu viņos ar nevar parādīt, bet ļoti patika sākums

un mūzika, nav nekā ko varētu pateikt sliktu, bet arī nekā ko varētu pateikt labu :( mūviks kā mūviks.

no1 - zemene the last movie(never finished)

Par intresanto sākumu un pāris fragiem

akec - low skilled

akec - venucide

kaza4ok - kaza4ok on GIGN

Shiem 4riem pa 30/100

.S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 10/100

Tikai par to, ka intreses pēc izdomāju nospiest to pogu (mūvika sākumā), kas atrodas kreisajā pusē

un tīri sagadīšanās pēc viņā pārslēdzās uz "Play"....un kad mēģināju atkārtot, tad viņāi to iedegās to izdzisa sarkanais fons.

Es pat patinu atpakaļ mūviku un pārbaudīju, vai neesmu debīls...un izrādās, ka esmu

PS. Reāli es iedotu 100 tikai vienam un pārējiem pa 1, jo balsoshanas princips piespiež likt 11 mūvikiem sliktu atzīmi, tikai lai paceltu savu līderi....sviestaina sistēma. Varēja katrs nosaukt, teiksim savus 3 favorītus, un apkopot balsis no tā, jo reālais mans vērtējums ir Fragment un godie pa 100 un pārējiem pa 1, bet tad slowiks mani noraks <_<

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - 45

Nekas īpašs. Nepatika tas, kā mūvijs bija vizuāli uztaisīts. Bija arī daudzi fragi, kur tu esi vienkārši nokrisojis. Come on, krisot taču nav forši.

babaac - MAD - 67

Te jau fragi bija labāki. Arī mūzika ar video labi samontēta kopā. Kopumā neslikts mūvijs tev sanācis. ;)

no1 - zemene the last movie(never finished) - 72

Man patika. It īpaši jau tas deagle frags. Tiesa, būtu pieticis, ja tu viņu būtu parādījis 1 vai 2 reizes.

LeTHaL - Different Path P3 - 70

Nu man tā grūti vērtēt jumping movie, bet man liekas, ka bija okej. Tas reps arī par brīnumu iederējās. Tas gan tapēc, ka nebija fragu. Uz beigām gan man palika jau garlaicīgi, piebesīja skatīties kā tu tur lēkā.

mast3r - Lv - arent the last - 91

Viens no retajiem LV ražotajiem mūvijiem, kurš paliks uz mana cietā. :)

slowhands - redeemer - 91

Uzreiz jāsaka, ka lai noskatītos mūviju man bija jāiet pie kaimiņu Koshkera, jo viņa laikam bija pārāk labā kvalitātē priekš mana akmens laikmeta PC. Fragi diezgan kruti, it īpaši tas viens @dd2, kur es nesapratu, kā caur smouku var nošaut 3 džekus nevienam neieliekot ķirbī + vēl izšaujot tik maz lodes. Nu tas tā. Un mūzika bija forša ^_^

akec - low skilled - 43

Mūzika iesūkāja.

boyzz^ - the eman - 53

Tas mūvijs bija diezgan nesaprotams, efekti bija daudz par daudz. Vienīgais, daži fragi bija labi.

akec - venucide - 42

Tā Prison Break mūzika nu galīgi neiederējās.

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - 43

Nepatika. Fragi tādi pašvaki, mūzika nebija piemērota un vēl kaut kas man nepatika, tikai aizmirsu, kas tieši.

fragment - takedown - 92

Viss kā vajag. Intro un outro bija smuki uztaisīti. :)

godie - new frags sceneII - 92

Foršs mūvijs tev sanācis. :) Vienīgais tas Teddy`a frags sākumā kaut kā neiederējās. Vienkārši tā dīvaini izskatījās, sākumā 1 frags no puba, un pēc tam aiziet pro teamu fragi.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Iilgi nevareju izshkjirties starp takedown un redeemer...

fragment takedown - lideris no manas puses. Efekti forshi, dikti patikas tie burtinji kreisaja apaksheja sturi, un dikti patika parejas starp fragiem. Ka ari, protams, aztec teksti. 100

slowhands redeemer - up next, ljoti tuvu takedown. Forshi sabalanseets, patiikams stils, ka ari krasu gamma forshaka ka takedown. Tomer kautkas biku pietruka, lai parspetu takedown, gribejas biku lielaku dazhadibu fragu zinja un jautribu. 95

Forshs veel bija Godie new frags II, kur patika uzraksti filmaa (80), un master (80), kur gan taa zilaa ziemeljblaazma bija bik par daudz. That's viss...

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN 50 Fragi - ikdiena. Sākumā apt likās, ka bots spēlē, jo kas tā ir par šaušanu skrienot, sharas zna4it. Pēdējie vēl bija tādi "neikdienišķāki" bet tos tā pat sabojāja lagi movijā un cik redzu, tie nebija man vienīgajam. Tā jau laikam ir gaumes lieta, bet tas fonts ar ko tu rakstīji GIGN galīgi nederēja... Rāmītis bija ok.

babaac - MAD 80 Fragi skaisti, intro skaists, lai arī tādu mūziku mūvijos parasti neliek, man likās, ka šeit tā tomēr iederējās.

no1 - zemene the last movie(never finished) 70 Fragi jau bija ļoti smuki it īpaši nukē, bet nu domāju, ka pietiek, ja to parāda arī vienu vai divas reizes. Praktiski viss movijs sastāvēja no tā viena skata. Tas video efekts bija pārspīlēti pa daudz...

LeTHaL - Different Path P3 70 Rāmītis foršs, mūzika okej, lecieni arī okej, bet movijs garlaicīgs. Gribējās redzēt arī tādas lietas, ko spēlē var praktiski izmantot, nevis tikai lēkāšanu. Piedod, bet es tik ilgi lēkāšanu no vienas platformas uz otru nevarēju noskatīties.

mast3r - Lv - arent the last 90 Fragi super, mūzika super, kvalitāte super, vairāk man nav ko teikt. EDIIITS: Piedod, bet samazināju tavu atzīmi par 10, iemeslu lasi pie slowhands muvija.

slowhands - redeemer 100 Fragi super, mūzika super, kvalitāte super, bet tie visi lieliskie fragi bija tavi, efekti te man arī labāk patika. Es liktu 110, bet tā nevar un citiem arī negribās samazināt atzīmes. Es par tiem fragiem vien jau dodu 70 balles.

akec - low skilled 70 Mūvijs normāls, fragi labi, tikai viena lieta, kas man baigi nepatika bija efekti...

ES MOVIJUS ESMU PABEIDZIS VĒRTĒT, PIEDODIET TOS, KURUS NEAPSKATĪJOS. postu vairs needitošu.

EDIT: Tā kā godie man palūdza nokomentēt arī viņa moviju, tad tā arī izdarīšu...

tātad godie - 80 Ar effektiem, kvalitāti un noformējumu ok, tikai man nepatika tā zaļā līnija ekrāna apakšā. Nedaudz varbūt arī in-game sound varētu pieklusināt, vai arī kkas cits, bet man likās nedaudz nekvalitatīva dziesma fonā... Un par dziesmu runājot, tad bija tāda drukas kļudiņa neliela kā unknown

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Paziņojums

Esmu patīkami pārsteigts par lielo balsotāju aktivitāti :P

Bet nu dažas lietas pamanīju.

novijas - diezgan dīvains balsojums, neizskatās ka džeks kaut ko saprot :)

c0m3nt - VNK LOL :) līdz balsojuma beigām tiek dots laiks to černi izlabot, vai arī lidos..

D3v!1 - regojies vakar un pirmais posts :D bet nu izskatās, ka džeks rubī fišku. Vakar saņēmu viņa veidotu mūviku, kas bija labāks par 80% šeit apskatāmo, tapēc lai nu paliek. :thumbsup:

un pārējie kas dod līderiem 100, bet kaut kadiem outsideriem "par centību" 10 :D Nu neesiet riebīgi, ielieciet par cenšanos vismaz 40 (daudzi tomēr ir pilnīgi iesācēji) viņi tāpat veidos tabulas lejas daļu.

un tie fragu mīļotāji (gludeklis u.c.) Šis ir mūviju konkurss, nevis fragu. Jāvērtē autora izdoma, video celiņa montāžas kvalitāte, skaņas izvēle un sinhronizācija. Fragu kvalitātei protams arī ir nozīme bet ne tik nozīmīga. Tie kam nāk miegs skatoties filmas ar fragiem no pub vai kz mūvijus - vienkārši izlaidiet šos mūvijus, vērtējiet tikai tos, kas jums patīk.

Mans balsojums:

1. kaza4ok - kaza4ok on GIGN - nu tāds dīvains, neprecīzs overlay, teksti ar kļūdām, bet montāža samērā ok, mūzika arī atbilstoša - 70

2. babaac - MAD - Labi sasinhronizēts intro, skatāmi fragi. Melnie caurumi varēja arī nebūt - 70

3. no1 - zemene the last movie(never finished) - Manīju dažus labus speciālus skaņu efektus, kurus nolīdzina līdz ar zemi pilnīgi nevajadzīgi video celiņa efekti. Dažus momentus parāda nevajadzīgi ilgi - 65

4. LeTHaL - Different Path P3 - Patika triki, kuras izpilda vairaki spēlētāji. Apnika skatīties vienas un tās pašas vietas vairākkārt. Vareēja vairāk pārslēgties no pirmas personas uz trešo vai brīvo, citādi tā vienmuļi viss.

Kameras darbs (nedaudz, bet bija) un montāža labā līmenī, arī mūzika piemeklēta lieliski - 80

5. mast3r - Lv - arent the last - Diezgan kvalitatīvs veidojums. Patika Latvijas karoga krāsu izmantošana

uzralstos un nikos. Nesaprotams tukšums ap trešo minūti, kur izskatās, ka ir gribēts baigi sasinhronizēt ar

nākamo dziesmu, bet nu vairāk izskatās pēc defekta, nevis efekta. Dažviet nevajadzīgi "afterefekti". Nedomāju

ka dd2 atbilst apmākušās debesis - 85

6. slowhands - redeemer - Ļoti dinamisks mūviks, kurā lieliski apkopoti labākie fragi ar tādu "ātro mūziku", kas ļoti labi iederas fragmūvijos. Efektu nav daudz un nav arī nekā lieka. Lielisks piemērs kā kvalitāti ielikt nelielā

faila izmērā - 90

7. akec - low skilled - Lielākais haltūrists :) Autors veiksmīgi atradis particle illusions progu, bet nav īsti

iedziļinājies kur un kā to vajadzētu pielietot. Tie efekti bieži vien ielikti pilnīgi nevietā un izskatās ka tur atrodas

tikai tāpēc ka ārzemju pro tos lieto. Ieteiktu autoram kārtīgāk izpētīt ārzemju mūvikus - 50

8. boyzz^ - the eman - Daudz kas nolūrēts no citiem mūvikiem, bet nu gribēšana ir bijusi lielāka nekā

varēšana. FPS nogalina, līdz galam noskatīties nespēju. - 55

9. akec - venucide - Prieks, ka mūviks netika "izdrāzts" ar efektiem, bet tie slomo gan grauza acis. To 9in1

sākumā varēja arī kvalitatīvāk uztaisīt - 55

10. S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - Neprecīzs overlay, teksti saplūst. Bet nu intro un montāža laba. Attēla kvalitāte gan drausmīga, bet takā es to neņemu vērā - 65

11. fragment - takedown - Maksī taisīti efekti vienmēr spārda! Daudzi jaunie censoņi no šī mūvika varētu tikai

mācīties. Precīza montāža, laba mūzika, superīgs intro, skaisti fragi - viss kas vajadzīgs - 95

12. godie - new frags sceneII - Nez, man tie Pro fragi pilnīgi pie pakaļas :) Bet nu tākā darbs labā līmenī,

noskatījos līdz galam - 85

Link to comment
Share on other sites

Jebal, nezinu kapec es shito visu skatiijos, laikam dariit iisti nebija ko...

Visadaa zinjaa mana verteshanas skala ir no 50 lidz 100, tapec tie, kam ir 50, patiesibaa ir apaljas nulles :D (haha, jaa esmu dirsa) Ak jaa, es arii neuzskatu, ka butu javertee ar kaut kaadu 82 vai 86, tapec noapaljoju visus vertejumus ieksh +/-5 skalas.

  • kaza4ok - kaza4ok on GIGN

    55, parak leeniigi viss notiek, tas raamis apkart drusku neiederas, muzona kvalitate brizhiem pieklibo, anglju valoda arii taada neko sev :)

  • babaac - MAD

    80, drusku pietruukst asuminja

  • no1 - zemene the last movie(never finished)

    85, visaa visumaa ok, bet nu nevajag ar tiem specefektiem parak aizrauties

  • LeTHaL - Different Path P3

    75, leekaat mees maakam, bet nu es pie beigaam jau aizmigu gandriiz :) aa un vel - DA CIK VAR SPRAYOT & SHAUDITIES PEC KATRA LECIENA?!?!?!111one!1one

  • mast3r - Lv - arent the last

    95, restepaa, ljoti smuki un paardomaati sataisiits, tik tas melnais kadrs no 2:40 lidz 2:55 taads neizprotams...

  • slowhands - redeemer

    75, tie standarta efekti reizeem ir apniciigi, bet nu fragi labi :)

  • akec - low skilled

    70, nu.. nebija taisiits no sirds... efekti taadi blaavi un reizem neizprotami, bet nu chalis-nerealais-bombiitaajs no 2:20 liidz 3:20 bija naicegs

  • boyzz^ - the eman

    65, astonjas minutes crapa... nu ok, varbut ne tik traki, bet... 1) man riebjas palelinajumi ar zemu FPS 2) daudzas vietas ir parak tumshas 3) dazhviet parak saraustiiti un neadekvati kopaa salikti kadri

  • akec - venucide

    65, taas pashas problemas kas "the eman" video - palelinajuma fps suukaa. Aa un delj taas violeti-sarkanaas kraasas acis no orbiitas araa spraagst.

  • S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

    50, nu LOL... diezgan briesmiigi, man peec treshaas minutes apnika skatities... nu jaa, arii vesela minute ar ievadmaterialu ar tekstiem jau lika aizdomaties par filmas kvalitaati

  • fragment - takedown

    90, originaals ar idejaam un visaa visumaa ljoti skataams gabals, drusku gan pa tumshu paaris vietaas...

  • godie - new frags sceneII

    90, beidzot kaads ir sapratis, ka tunelii sienai nav jasapluust ar speletaju vienmerigaa tumshaa kraasaa... efekti un fragi arii neslikti.. nekaa lieka un arii nekaa iztruukstosha

ESMU RUNAAJIS!!!

Link to comment
Share on other sites

mast3r - Lv - arent the last -

tiesham labs muviks un labaa kvalitaatee kas priecee , vietaam varbut bija pa daudz lieku efektu , bet man tas isti netrauceeja .. man patikas ideja ar to latvijas karogu krasu un visu to noformulejumu , fragi ari bija normali vieniigi muzika isti nebija no tam labaakajaam

= 80

godie - new frags sceneII -

muviks ahujenijz :) protams fraagu zinja kas vinjam dod ljoti daudz + , tikai zhel ka visi taisija pashmaaju muvikus , bet tev ir arzmeju pro playeru fragi . kvalitaate laba muzons ari normaals , nepatika man tas ka intro un outro bija ~1min , kas ir mazliet pa garu , bet neskatoties uz to bija tiri skataams .

= 90 butu nebutu tik gari intro un outro + butu labaaks muzons liktu 100

slowhands - redeemer -

ka chomam liktu 100 , bet te lasiju ka taa isti darit nevar :P

labi uztaisiits muviks , ar daudz smukiem fragiem , kvalitaate ari laba , gandriz vis bija kaa vajag vienigi muzons vareja but cits .

= 85

izdomaju ka parejiem tomer jaieliek kada atzime ..

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - 5

babaac - MAD - 45

no1 - zemene the last movie(never finished) - 25

LeTHaL - Different Path P3 - 40

akec - low skilled - 30

boyzz^ - the eman - 20

akec - venucide - 30

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - 10

fragment - takedown - 50

Link to comment
Share on other sites

?? kaza4ok - kaza4ok on GIGN

+DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd

? Atzīme: 30

?? babaac - MAD

Fragi tevi velk, čalīt. Nezinu, man vispārībā nepārāk patika.

? Atzīme: 55

tba

?? no1 - zemene the last movie(never finished)

Interesanti.

? Atzīme: 70

?? LeTHaL - Different Path P3

Vispārībā kz mūvikus ir visvieglāk uztaisīt, tāpēc šeit ir pavisam cita runa. Man mūviks likās garlaicīgs, dēļ tās fakdap mūzikas čutņi aizmigu.

? Atzīme: 45

?? mast3r - Lv - arent the last

Ahujena labs mūviks, patika dinamika, stils vilka jau uz kko ārzemniecisku un tas ir latviešu mūvijmeikeriem ļoti vajadzīgs, citādi mēs jau sākam novecot.

? Atzīme: 95

?? slowhands - redeemer

Ļoti labi, <3 Offspring, dziesmu izvēle man simpatizēja nu tā, varūt nebij pārāk aizraujoši, bet fragi neļāva neskatīties

? Atzīme: 85

?? akec - low skilled

Redzēts jau iepriekš, nepārāk.

? Atzīme: 55

?? boyzz^ - the eman

Laigan pub fragi un viss pārāk traki piesārņots, tīri labi :)

? Atzīme: 79

?? akec - venucide

nu taa so/so. Intro nepatika, sorry, fragi ok.

? Atzīme: 65

?? S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

Nu man vnk nav ko teikt :thumbsup:

? Atzīme: 35

?? fragment - takedown

pizģets, ja tie būtu fragi no cw/mix/gatheriem tad vispārībā žoklis būtu atkāries uz visiem 110. Super.

? Atzīme: 99

?? godie - new frags sceneII

wow riktīgs naisiks :) Ļoti patika.

? Atzīme: 90

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

LeTHaL - Different Path P3

Vispār brīnos, ka citi tik zemu vērtē. NajsSsSs rāmis. Baigi skaisti sataisīts intro, fragparts :D, un outro ar nebija ne vainas. Vienīgi LeTHaL, tiešām varēji nelikt @ lj's visus lecienus no 240 bloka uz 249... Pietiktu tikai ar 249. Visiem jau sen garlaicīgi skatīties vienu un to pašu. btw, tā interesanti daži lecieni. Itkā jau daži norm, pat hard, bet @ kz_j2s_cupblock lielais sc gan ir def :D. Tas arī laikam bija vienīgais no ne-def cs mapēm. Un esmu baigi vīlies ka neesmu respektējoši cilvēku sarakstā, bet gx komunitijā :D. Tākā ir jāvērtē kā taisīts nevis fragi (lecieni), bet pats movie. tad

vērtējums - 90

godie - new frags sceneII

Te arī nepiekrītu lielākajai daļai vērtētāju. Kvalitāte tāda nekāda un pats fragparts ar 30 fps laikam rakstīts, vai kautkāds stulbs kodex. Efekti arī nemaz nebija labi. Skaisti ta bija daži, bet nebija normāli pieslīpēti. kvantitāte > kvalitāte :(. ā un muvija nosaukums ir - "new frags sceneII",bet tie fragi daži ir galīgi sapelējuši un nodrāzti entajos muvikos. Tas tik tāds sīkums.

Vērtējums - 75

slowhands - redeemer

hahā, šitas gan man baigi patika. Vienkārši perfekti uztaisīts. ļoti laba sinhronizācija ar mūzika un kvalitāte arī ro0o0x. Nebija piedirsts ar spEcEfEktiem. Vienkārši foršs movie. :)

Vērtējums - 99

p.s. cerams, ka mani neizbanos, jo šis ir tikai 5. posts ~_~. Diemžēl neesmu spammeris.

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Noskatijos līdz akec - low skilled ieskaitot....

Vēlāk noskatīšos pārējos un editošu...

1.kaza4ok - mūzika nepatika un nebija piemērota priekš cs, fragi bija 50/50 man vērtējums 70

2.MAD - mūzika normāla, fragi normāli (vismaz bija no cw nevis pub), effekti - normāli 75

3.zemene - mūzika normāla, fragi 50/50 , effekti nepatika :( un par ilgu nobeigums un ievads 65

4. diffrent path - mūzika riebās (nu kur csā tik pretīgu mūziku var iebāzt) , par effektiem nesūdzos un jumpi bija naisi, vispār, ja neskaitā mūziku tad video ļoti patika un video ar trick jumpiem ir taisīt daudz grūtāk nekā ar fragiem, jo labus fragus var dabūt katru reizi, kad ieej kādā puba, bet labus jumpus - lēkāšana ir ilgi jāapgūst. 85

5. LV arent the last - mūzika laba, fragi labi :) , par effektiem nesūdzos :) , bet šinī video man bija kautkāds gļuks ar skaņu - kad šauj tad skan nevis takā vaja'dzetu skanēt pēc šāviena, bet nedaudz čarkst. 80

6. slowhands - mūzika normāla , fragi ļoti labi , effekti nebija daudz, bet tas ir labi, jo visticamāk, ka effekti sabojātu visus krutos fragus :)95 Atzīme tik augsta nevis tāpēc, ka ala ir vienbēr bijis mans favorīts, bet tapēc, ka fragi bija ļoti forši un nebija vietu pie, kā varētu piesieties.

7. akec low skilled - mūzika normāla, fragi forši , par effektiem nesūdzos. 85

8. eMAN - mūzika normāla, normāli, tikai pretinieki daudzās vietās tādi nūbīgi izskatijās, effekti vienkārši smirdēja, smirdēja tapēc, kā bija stipri, es uzsveru stipri par daudz un ar effektiem tikai izbojāti visi krutie fragi :(70

8. venucide - ievads bija super un mūzika arī labi piestāvēja ievadam, pārējā mūzika 50/50, fragi normāli, par effektiem nesūdzos, bet bija baigi īss, bet šis ir otrais mūzvijs, par centību.... 70

9. S.|R. gatherz.... - godīgi sakot man nepatika... mūzika sūds, effekti nebija daudz un par tiem neko nesaku.... fragi sūds - kas tur grūts pubos pwnot botus no muguras? uzdāvināts 50 no manis par centību.

10. takedown - mūzika normāla, fragi normāli , par effektiem nesūdzos 75

11. new frags scene 2 by godiE - mūzika 50/50, fragi normāli, effekti normāli, kautgn dažās vietās neiederējās, bet kopumā labs mūvijs 75

P.S. domāju, ka nevienam no šiem mūvijiem nedrīkstētu likt zemāku vērtējumu par 35 vai 40, jo visi autori tak centās.

P.P.S. GooD Man domāju ka tas vieninieks bija nevietā :)

P.P.P.S. kāds nevar iemest nosaukumu pēdējajai dziesmai no LV-arent the last [by mm-mast3r] mūvija?

Vai vismaz iedot autora kontaktu, tb foruma niku vai GIGN mājaslapas niku, vai vismaz irc niku, neiešu tur bļaustīties pa tiem čaneliem, kas bija doti mūvija beigās :(

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

no1 - zemene the last movie(never finished)

Atzīme: 90

Piebilde: Intro samērā labs un outro, vispār visā kopumā bija labs. Patika tas apgājiens pār pa kalnu!

mast3r - Lv - arent the last

Atzīme: 100

Piebilde: Ideāls! Var redzēt ka ir ļoti centies, tie visi specefekti un grafika tik perfekti izskatījās,muzons arī ļoti labs!

slowhands - redeemer

Atzīme: 85

Piebilde: Ļoti labi fragi un grafons arī!

boyzz^ - the eman

Atzīme: 100

Piebilde: Ūber fragi, un pats mūūviks arī ļoti labs ar specefektiem un grafiku!

Un vēl otrā dziesma vnk perfekta!

godiE - new frags sceneII

Atzīme: 95

Piebilde: VAr redzēt ka ir ļoti centies. Patika Intro and Outro, tā fona mūzika un saplūstošais specefekts tik labi iederējās!

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

Atzīme: ---

Piebilde: Nē nu sry, ja Counter Strike rakstās bez u tad neko nav pelnījis.

Kopumā mūūviks sukss!

__________________________________________________________

kaza4ok - kaza4ok on GIGN ---

babaac - MAD ---

LeTHaL - Different Path P3 ---

akec - low skilled ---

akec - venucide ---

fragment - takedown ---

Link to comment
Share on other sites

Mani veerteejumi un komentaari


kaza4ok - kaza4ok on GIGN - moovijs normaals!!cehonte taapat kaa es naak no j-pils par to palielinaasu punktus :) skatos kaza4ok usp pro normaali hedi ar usp :)
Veerteejums: 80

babaac - MAD - labi fragi , efekti arii ir vareeja, tikai hud nonemt! itkaa nekur naw kur piesieties
Veerteejums: 85

no1 - zemene the last movie(never finished) - fragi un efekti labi tikai tas efekts ka tumš mepatika!! vislabaakais ar degle - 6 buutu tas peedeejais vispaar labi buutu!! var pieliidzinaat pat shim muuvijam
Veerteejums: 90

LeTHaL - Different Path P3 - pirmaa dala bija skataama liidz ( ja nemaldos ) longjumps tad tiesaam vareeja aizmigt un arii nesapratu kaada jeega no sasanas pa kasteem?? ko vinas sliktu izdariija?? :) ja nebuutu taas otras dalas ar longgjumps tad liktu vairaak bet sory.. lasiiju iepriekseejos komentaarus un kautkas teica ka tas leciens ar 360 gradiem ir montaaza, bet taa tas naw paskataties veeriigaak un varaada lecienu no 1st person un var redzeet kaa vins griezas!!
Veerteejums: 60

mast3r - Lv - arent the last - peec sii noskatiisanaas iepriekseejiem samazinaaju veerteejumu jo seit jau cits liimenis un ieliktas lielaakas puules un nebuutu godiigiigi likt tikai par paars punktiem vairaak kaa iepriekseejiem video!!
Veerteejums: 100

slowhands - redeemer - labs muuvijs man patika!! kautkas piesaistiija, bet nezinu kas varbuut muuzika SUM41 kaut arii taadus ikdienaa neklausos taa ir viena no trim roka dziesmaam kas man patiik!!fragi labi taapeec naw kur piesieties tikai tas moment kur defuse @ inferno to vareeja vainu vispaar nelikt vai saiisinaat paraadiit ka saak un ka beidz! visu laiku bija asums un tas man arii patika nebij neviena briiza ka gribeejaas paguleet!!
Veerteejums: 95

akec - low skilled - efekti takaa par daudz un arii vietaam newajadziigi bet fragi bija skataami
Veerteejums: 75

boyzz^ - the eman - nezinu kaa citiem bet man nepatika dustaa tas efekts ka arka apkaart nezinu kapeec nepatika un dustos paraak spilgta zeme! labi izdomats ka stuurii raada ko vins dara ainii no 1st person!! tas moment kur defuse @ de_dust vnk owned!!var redzeet ka autors ir centies!! bet muuvijs patika un neskatoties ne uz ko mans veerteejums
Veerteejums: 100

akec - venucide - sis ir labaaks par pirmo muuviju bet tiku un taa dazviet efekti nevietaa!! kaa saka kas par daudz tas par skaadi !!vareeja taisiit vienu loti labu nevis divus viduveejus muuvijus!! anyway shis bija skataamaaks!!
Veerteejums: 85

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 -saakumaa reecu par to ka cs muuvijus no septinu gadu vecuma var saakt skatiities un ja jaunaaks tad ar vecaakiem :) par izdomu un centiibu mans veerteejums
Veerteejums: 50

fragment - takedown - muuvijs loti labs muuzika laba , fragi labi , efekti labi!! autors labi centies!!
Veerteejums: 95

godiE - new frags sceneII - muuvijs tiiri labs!! labi fragi muuzika arii vietaam ar fragiem saskanota un efekti arii labi!!
Veerteejums: 95

Tas aii no manas puses viss!!
Gaidu naakosaas kaartas muuvijus!! Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

nju taa skatoties no visiem movie visu 99 lieku godie!! vienaa probleema jaa intro un outro par garu!! parejais vnk ideals atskiriba ir acim redzama no citiem movie!! taa turet chali!! LV raada klasi!! tauta tas ir jaatzimee!! :thumbsup: arii slowhadnam labs!! 95!!! dzeki tiesham !! par to jaaiedzer!!!

Edited by asaris
Link to comment
Share on other sites

laikam kaut kāds vērtējums jāiepirž

kaza4ok - kaza4ok on GIGN 59

nu nezinu vai jēga likt vietas kur tu defjūzot bumbu, mūzika arī negāja kopā un tas jocīgais rāmis priekš kam?

babaac - MAD 58

sākums šausmīgi deva pa acīm (jo skatījos tumsā) un neforša pāreja starp spēlētājiem bija

no1 - zemene the last movie(never finished) 61

stilīgi masu skati, tā mākslinieciskā pauze bišku par ilgu un fui angļu valodas gramatika!

LeTHaL - Different Path P3 30

apnicīgi daudz lēcieni no pirmās personas skata, piedevām tiek raustīts attēls kas apnikšanu paātrina.

mast3r - Lv - arent the last 78

diezgan patīkami piesaistīja nezinu kapēc, tie zilie sūdiņi arī normāli tikai uz beigām sāka šķist ka mazāk viņus vajadzēja. un mistiska pauze. vārdus tajā lielajā klucī gan nevajadzēja likt

slowhands - redeemer 75

pieklājīgi, patīkams intro un outro, bumbas defjūzošana (tā kas vidū), nu nez, bet outro defjūzošana gan iederējās

akec - low skilled 47

dažviet neizslēgts hud?! muzons galīgi kopā neiet. kas tās par pelēm beigās, lol? titri kuri bija pārāk plati ar aprautiem galiem.

boyzz^ - the eman 52

vienkārši, parasti un nedaudz pārspīlēts ar efektiem

akec - venucide 56

īsāk, labāk, patīkamāk par otru mūviju. varēja just ka sākumdaļā ir centies, uz beigām gan paliek švakāk

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 25

tikai first person fragi salikti vienā video, sanāk tāds slaidšows un viss

fragment - takedown 83

super intro un labs mūvijs, beigās tie niki gan nav viegli salasāmi un baigi ilgi kamēr visus parāda

godiE - new frags sceneII 77

intro nedaudz par ilgu un nezinu ko vēl lai pasaka

Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN

Muuvijs diezgan garlaiciigs.

Intro vareeja buut labaaks. Vareeja vairaak efektinju pielik un muuziku pamainiit.

Liela dalja fragu bija garlaiciiga. Taa bumbas miineeshanas atteeloshana iisti neiedereejaas.

Veerteejums 48

babaac - MAD

Intro diezgan interesants.

Fragi patika. Vareeja jautrajai muuzikai pieskanjot kaadu interesantu video efektu.

Bet kopumaa patikaas

Veerteejums 67

no1 - zemene the last movie(never finished)

Intro interesants, bet gribeejaas kaut ko vairaak.

Fragu dalja ir laba, tikai paaraak daudz reizes atkaarto vienu un to pashu momentu.

Nebija liela interese skatiities.

Muuzika veel iisti neiedereejaas.

Veerteejums 58

LeTHaL - Different Path P3

Interesants muuvijs. Tikai manupraat bija paaraak garsh. Pietiktu ar 5 minuuteem. Patika leecieni kas bija muuvika saakumaa, tie ar pagriezieniem.

Pusi noskatiijos un palika garlaiciigi. Muuzika vareeja buut mazliet savaadaaka + veel kaitinaaja tas, ka peec katra leeciena tiek izdariiti shaavieni. Godiigi sakot noskatoties 2/3 no filmas es izsleedzu aaraa.

Veerteejums 65

mast3r - Lv - arent the last

Nu jaa ... ko lai saka. Shis muuvijs man tieshaam patika. Efekti skaisti, kvalitaate laba. Viss ljoti labi saskanjots. Ar interesi skatiijos. Nevienu briidi nebija garlaiciigi.

Vieniigais vareeja tos speeletaaju nikus nelikt tik lielus gar malu .. vareeja buut tik neuzkriitoshi.

Bet kopumaa viss bija lieliski.

Veerteejums 85

slowhands - redeemer

Skaisti ! Muuzika labi piemekleeta. Fragu dalja arii skaista. Kvalitaate arii laba, kas muuvijam uzreiz pieskir skataamiibu. Bija interesanti skatiities.

Veerteejums 87

akec - low skilled

Muuvijs ne paaraak kvalitatiivs. Intro vareeja buut labaaks, intro texta noformeejums arii ne iipashi piesaistiija. Fragu daljaa muuzika vareeja buut savaadaaka. Efekti paaraak daudz un nepiemeerotaas vietaas lietoti.

Beigas nu ne iipashi patika. Muuziku vajadzeeja savaadaaku.

Veerteejums 63

boyzz^ - the eman

Kaarteejais muuvijs, kur manupraat nebija izveeleeta iistaa muuzika.

Mazliet pa daudz efektu. Gruuti saprast notiekosho jo paaraak strauji viss notika.

Intro bija diezgan interesants.

Veerteejums 70

akec - venucide

Teikshu godiigi .... nekas iipash. Parasts muuvijs. Fragi taadi vienkaarshi. Vajadzeeja piestraadaat pie tiem kameras lidojumiem, lai nav taadi saraustiiti, kad ar peli seko kaadam objektam.

Veerteejums 58

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

Peec intro nopratu, ka buus kaut tas iespaidiigs. BET diemzheel to nesagaidiiju. Muuzika paaraak smaga, briizhiem pat gribeejaas nogriezt skanju.

Fragi nebija paaraak labi. Dereeja kaads video efektinjhs, savaadaak muuvijs taads "pliks".

Veerteejums 45

fragment - takedown

Intro interesants un smuki uztaisiits. Fragu dalja vnk aizraava. Ar lielu interesi skatiijos. Muuzika pieskanjota, iznjemot fragpartaa otro dziesmu.

Muuvika kvalitaate ljoti laba. Saliidzinot ar paareejiem konkursa daliibniekiem, shis muuvijs izceljas kvalitaates zinjaa.

Nu un beigas laikam tomeer bija paaraak garas, toties interesanti izveidotas.

Skatoties muuviku, nevienu briidi nebija garlaiciigi. Man patika.

Veerteejums 90

godiE - new frags sceneII

Shausmiigi patika intro. Ljoti interesanti izveidots. Fragu dalja arii interesanta. muuzika labi piemekleeta.

Kopumaa viss patika.

Veerteejums 88

Kopumaa par visiem muvijiem.

Var redzeet, ka autori ir centushies. Cits mazaak pacenties, cits vairaak.

Bija interesanti paskatiities dazhaadas idejas muuviju veidoshanaa.

Autoru izdoma bija dazhaada un tas priecee. Gandriiz katrs autors speeja ar savu muuviju piesaistiit.

Noveelu visiem autoriem naakamajaa kaartaa censties veel vairaak ;)

Gaidiishu nakamos darbus !

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, bet tu tiki dzests no shi topika, jo esi registrejies pec 3. decembra, izlasi noteikumus. Pec taviem komentariem var pateikt ka tu maz ko saproti no muvijmeikinga, gaidi 18. decembri.

P.S. un tavu muviku es neesmu sanemis.

Edited by T3D
Link to comment
Share on other sites

Noskatijos tikai 3movikus..ka medz teikt ieteikto TOP3

mast3r-Lv montazha kuul,grafiks kuul,fragi dazhi kuuul,muzons sucks,un kaut kaa garlaiciigi nekads lielais WoW nebija 85 :weeeii:

fragment-takedown WOW vo shis jau bija augstākas klases...RESPECT SJŪŪZĪĪĪ 1maaa dziesma čuč čuč negāja kopā ar dažiem fragiem bet nu jā "Mmmmmm" 99 :respekt:

slowhands- hmmmmm tomer nē nē nē nothing special...60 nepatika galīgi kaut kā...

Tā kā naksies vēl kādu moviku iečekot!

Lethal AK DIEVS....sabojaja man visu garigo...Brrrrrr....Aaaaaaak Diieeeeevssss...man to moviju nesaprast,muzons arii garam...da nu i nafig :d3j0:40 paugstinaju jo savadak jutu parmetumus ka par centibu neko nelieku...Muzons tur bija kopeets no SPAWNA movika un fragi arii kopeeti....Nju i nafig,...parak daudz ieluku

P.s. kaza4oka moviju nevaru novilkt...:(

P.p.s. novilku gana...

Tatad godie movie-new frags scene II wo jā šitais bija KuuuLL muzons un fragi pervij klass,izdoma arī godam... :oojaa:99 :oojaa:

nju davai vel vienu... :western:

kaza4ok-njiii arii ne prieksh manis...mūzika aplama,fragi nothing special,ehhhh 45 :blelohs:

okej čāzers jau 3:00 tagad toč last one :daz:

akec- low skilled :shhh:MUZONS +20 ACTION +20 uzraxts movika apkšā +20 aizraujosh +20 Centiiba un fragi +15 kvalitate -5 KOPA =90 point :arfa:

Tatad neliels rezumē...dažus movikus nenoskatījos,jo it kā atsauksmes nebija nekādas!Bet nu tatad:

First place aiziet godie ar fragment abiem bija labi...Gruti patiesham gruti izskjirties kursh bija da best,bet nu ja butu jaizskjiras tad fragments it kaa ar PROFESIONALISMU panjemtu,bet godie atkal ar savu vienkarshumu...Bet lai shoreiz paliek bez uzvaretaja

Second place Negaiditi,bet tomer akec muzons,fragi un radošā puse,bija tas kas man piedeva patikamas emocijas...nevajag musdienās neko ŪBER KŪLĪGU lai uzvaretu!

Third place master-Lv zemu noverteju bet nu tomer,kaut kas negaja pie sirds...

GooD LuCk :lazy2:

P.p.p.s. Izlaboju Lethal vertejumu....Ljoti ljoti negribigi :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Beidzot izdevās noskatīties visus garadarbus.

Un skatoties filmiņas , radās dažadi iespaidi.

kaza4ok - kaza4ok on GIGN [60]

Iespaidi: Cērēju uz kautko labāku.Pub'liskie fragi arī nebija no varenākajiem :(.

Mūzika , efekti un sākumsbeigas vel bija ciešami.

babaac - MAD [75]

Palika atmiņā intro un mūzika ieprikolija , fragi bija labi un ne par ko daudz

nevar piesieties. Daži gļuki bija , bet nav vērts viņiem piesieties. Skātāmi.

no1 - zemene the last movie(never finished) [80]

Patika moments nuke , efekti biji labi (Priekš manis)

Varbut nedaudz pārcentās ar nuki. Mūzika ciešama un vissā vissumā patika.

LeTHaL - Different Path P3

Neskatišos , jo vnk pieriebās skatīties tos kz mūvijus , kur visos mūvijos viens un tas pats.

Nekā jauna , izņemot "jumpiem" kautkadās kartēs kuras citos kz muvijos nebija

tur nekā nav , saprastu ja šo mūviju ieliktu kautkadā

trick-jumps Moviemaking tournamentā.

mast3r - Lv - arent the last [95]

Fragi labi , efekti labi un kā tas padods arī labi.

Vienīgi mūzikas izvēle nepatika.

slowhands - redeemer [90]

Fragi labi , efekti ari iederējas un intro ari labs. Mūzika nu tā :ermm:

Bet piesieties nav par ko. :thumbsup:

akec - low skilled [55]

Nepatika kautkāda disco mūzika.Nezinu kuros cs mūvikos liek

dziesmas ar vardiem baby un tml. elix vispar online pro.

boyzz^ - the eman [85]

Patika filmiņja.Nezinu par ko tur piesieties , varbuut vienīgi par to ka parāk gara.

akec - venucide [80]

Patika sākums , fragi bija labi.

Kvalitate izdevusies , mūzika piesaistija.Bija kļudas sākuma , bet lai nu paliek.

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 [50]

Sākums patika , bet tālak aizgaja pa sviestu...

fragment - takedown [95]

Ļoti patika - fragi , kvalitāte , mūzika - intro un beigas.

Nav par ko piesieties.

godiE - new frags sceneII [95]

Arī patika kā pasniegts un efekti.Sākums loti labs.Nu nav par ko piesieties.

Virtus.pro :10cm:

Izklāstiju īsi , jo negribeju iebraukt auzās...

Link to comment
Share on other sites

nu peec manaam domaam komenteeshu tikai konkurentspeejiigaakos muuvikus, kas manupraat ir:

fragment - takedown:patika fragi(miinus tas ka no pub, bet tik un taa forshi) intro likaas mazliet noshpikots no chillside, bet tas taa...lieko 97

slowhands - redeemer:pashmaaju skaisti fragi muvijs skaists, bet tomeer kkada roziiniite pietruuka...98

godiE - new frags sceneII: intro ljoti labs, nepatikaas, ka teddy -2 no pub ir muvikaa+ragi ir no comlexity un virtus.pro, bet skiasti uztaisiits un esi nopelniijis 96 no manis...

mast3r - Lv - arent the last: nu te nav ko teikt, mans favoriits, patikaas patriotiskuma piegarsha, kas izpaudaas muvijaa...:) vieniigais miinuss melnais skats kas vilkaas hvz cik sec garumaa...bet nu no manis 99

lai labaakais uzvar...:)

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

votelc4.jpg
godie - new frags sceneII [ 96 ]
? Movie neriali labs fragi norm ,bet kaut kas pietrūkst. Fonts tiriem nepatika :(

mast3r - Lv - arent the last [ 100 ]
? Sāksim ar to ka fragi ir unikāli, video kvalitate ideali kā arī ideja smuka rezultata iznāca nevainojami labi ,kā ari rāmitis un nickname smuki istās vps mans favorīts novēlu tev viss labāko un tu apdāvinātu Latviju ar svaigām idejam!

LeTHaL - Different Path P3 [ 85 ]
? Centies esi ,bet tur nesaskatiju ļoti daudz neriala neko viss tas pats vienigais patika 360? un tad uz mazo kalnu de_nuke par centibu esi nopelnijis slavējumu ,bet viena šaize tomēr bija tas ljshow es aizmigu :)

akec - venucide [ 70 ]
? Neņem launā ,bet movie neiteresanti skatīties iesaku atrast kaut ko tādu specifisku ar kuru palīdzību intresantāk butu skatīties movie kaut kāds bezjēdzīgs CT skrien uz A1 nu cmon minimums 5 movijos esmu redzējis ,ka skrien kās pa A1

slowhands - redeemer [ 95 ]
? Fragi interesanti ,mūzika forša movie biju jau pirms tam redzējis laikam nolādejis no ala.lv ,bet es zinu ka tu vari daudz labāk + patika kill caur sienu "dd2 caursienu"

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 [ 30 ]
? Līdz 1:15 vel nav sācies movie PUB fragi +niwije un mūzika fūūūūūū ej palasi tutorialus un ej macies taisit norm sakarīgu movie

no1 - zemene the last movie(never finished) [ 65 ]
? Pārāk daudz ''Radical Blur'' fragi so so mūzika mierīga un sakarīga ,bet es zinu ka tu vari daudz labāku movie uzmaukt vienkārši ierubī fantāziju

boyzz^ - the eman [ 80 ]
? Smuks movie ,labs sākums mūzika jautra nelika man vēlā naktī aizmigt vps malacis trenejies un sasniegsi augstu līmeni

fragment - takedown [ 90 ]
? Fragi daudzi ir diezgan smuki pārdomāts movie draugs fmy iekluva arī kadrā :) Nākoš movie taisi no mix / pcw / cw / gatheriem velu veiksmi

babaac - MAD [ 60 ]
? Movie ļoti karlaicīgs kā arī tā oo7 dziesma galīgi garām
-------------------------------------------------------------------------------asadat6.jpg
Novēlu visiem konkursantiem veiksmi
Edited by La Gr!m
Link to comment
Share on other sites

1.kaza4ok - kaza4ok on GIGN.. Filma nesakarīgi veidota, kāpēc vajadzēja rādīt to kad tik ilgi defuse c4- lolo! !Nevar atrast c-4, es biju gar zemi!! Fragi nekas īpašs, ja tos var nosaukt par fragiem,.nevar izdomāt nošaut pretinieku vai atļaut lai nošauj tevi, tadel lika noprast uz lov skill!!!!!! Vērtējums 50

2.zemene_the_last_movie_project_never_finished. Filma murgaina 1frags pa visu filmu. Frapsha kvalitāte, beigas outro likās garāks nekā pats mūviks varēji jau vel mammai un tētim kad neaizmirsīsi nekad besija tas blurs un ilga staigashna ar awp!!!! :D !!!varēji taisīt uz lielāku fps nevis uz 20.sakumam OK! turpini un gan jau būs kauktas normālāks 45.

3.mkz_.Dazi kadri iespaidīgi!,,, nepatika, ka pēc katra lēciena sāk šaut un sprayo bezjēdzīgi vienkārši stulbi tas izskatījās vel reāli besija tas repa gabals !! ,bet OK gaume, katram sava!! Vērtējums 86.

4. babaac - MAD. Man līkas Džeimsa bonda dziesma galīgi garam ,tas uzreiz radīja tādu lētumu, nenopietnu attieksmi, Frapsha kvalitāte, bet tas tā, fragi normāli -patika babaac -4 ar hešku respect un nuke ? 3 !!!! Vērtējums 89.

5 .godiE - new frags sceneII. Patika dziesma, mīnus tas, ka nav LV fragu, nepatika skatīties redzētus gabalus atkal... īpašu interesi filma manī neizraisīja tāpēc tālāk nemaz neskatījos jo nebija LV fraguchi. Ari sakums kaut kur bija līdzīgs redzēts tadell !!!! vērtējums 67 par centību :D.

6. mast3r - Lv - arent the last. Filma skatāms gabals, bet ir redzami minusi, ka mums visiem patika otra dziesma fragi ari tā nekas GL HF .Vērtējums 60!!

7. slowhands ? redeemer .Filma skatāma, ir minusi raustas mazliet un besija dziesmas, varēji kk labāku!!par to ari tik Vērtējums 50

8. akec - low skilled. Baigi patika, respekts un sākums graujosh 90? gadu hīti baby I mis yuooo!!! saskanēja kopa ar filmiņu, particleIllusion ari OK!!! Fragi ko lai saka sētas puikas spēle kariņu 1vs otrs, tas peles beigas, filmas nagla!! Par jautrību 98 :DDDD

vincister: mle pietiks ar vienu reizi! nav jāposto vairāki posti vispār un kas šitas vispār par čelu ir? Oddish gadījumā nepazīstamo klasē?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...