Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amnij ne jau par sautigumu mees runajam, vnk kamer tiksim lidz marketplace Uuuuj :D

Karoche Vincister es domaju tie kurit vari aizsuuta tev kodu prieks travian gold un tev resursi vismaznaaks 25 % klaat, lai arii nedaudz bet tas viss buus atraak :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautaajums, cik ilgaa laikaa var attiistiit armiju lai izlaupiitu manu ciemu? Vnk seedeeju un domaaju vai ir izdeviigi 2dienas vakaraa bliest augshaa cranny, jo tuvumaa tachu nav neviens no 1dienas saakushais... Un vel cik ilgi prasa piem aiziet no manis liidz bencikam ar armiju.. kordinaates bencik (15|29) manas (67|107), cik kaut ko tur ar benciku reekjinaajaam vaig 18h vai kaut kas taads... thats right?

No kaa aug populaacija? no sabuuveetajaam maajam vai armijas?

EDITED: pievienoju arii screenu kaada ir situcaaija peec apm 19H uzsaakot speeli

post-210-1194526241_thumb.jpg

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

HAHAA Traffichu jau ir 10clubswingeri un es aktīvi zogos B)

Teddy - man šķiet, ka populačija aug no māju daudzuma, skaidri nezinu. Un katram cilvēkam ir savs ātrums. Pie instruction var apskatīties. Piemēram clubswingers avr noiet 6lauciņus stundā.

A par to resu sūtīšanu ir baaaiiigais čakars. Es ar savu 3. s6 servera akauntu tik pa 57 resiem vincisteram varu sūtīt, jo tur ir kkāds ierobežojums sākumā, cik var sūtīt un problēma ir arī tā, ka man līdz vincisteram jāiet 10h(tur aptakaļ)

EDIT: āā un crop jau ir mīnuss pieci :D

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Ja kas tak katram spēlētājam sākumā dodas 35 gold, var jau kaut vai tagad uzlikt to 25% vairāk.

Es bencikam arii to teicu, vinjs man atbildeeja diezgan pagudri :) teica ka tagad to nav izdeviigi likt, jo resurusi kraajumi/naakumi ir maz, un tu tikai velti izteereesi 5g.. Vincesteram to teicu, jo cik sapratu vinjam ir baigaa pakaljaa..

Link to comment
Share on other sites

UZMANĪBU!

Tātad esam jau drusku attīstījušies un laiks operācijas "Wrath of the latvian kings" pirmajai fāzei "Power the leader" :khehehe:

Tātad lai mūsu līderis Vincister neizskatītos galīgi nožēlojams tur kartes centrā, mums visiem ir viņam jāziedo resursi.

Tātad, lai to izdarītu ir jāuzbūvē sekojošas būves:

upgrade main lvl2: | holz.gif90 | lehm.gif50 | eisen.gif75 | getreide.gif25 | verbrauch.gif1 |

upgrade main lvl3: | holz.gif115 | lehm.gif65 | eisen.gif100 | getreide.gif35 | verbrauch.gif1 |

warehouse: | holz.gif130 | lehm.gif160 | eisen.gif90 | getreide.gif40 | verbrauch.gif1 |

granary: | holz.gif80 | lehm.gif100 | eisen.gif70 | getreide.gif20 | verbrauch.gif1 |

marketplace: | holz.gif80 | lehm.gif70 | eisen.gif120 | getreide.gif70 | verbrauch.gif4 |

Šīs būves būtu ieteicams sākt tad, kad lumber, clay, iron nāk vismaz 28 stundā un crop vismaz 10 stundā.

gid17.gif

Kad tas izdarīts, mēs katru dienu ap 16. pēcpusdienā sūtīsim Vincister resursus (aprēkinam tā lai viņam ienāk pēc 19. vakarā)

| holz.gif50 | lehm.gif50 | eisen.gif50 | getreide.gif25 |

Tas izdarāms iekš tirgus(marketplace) sadaļā Send resources ieliekot resursu logos vajadzīgās summas un ierakstīt: Village: Emburga vai X: 14 Y:3

šāda neliela nodeva mums praktiski nekādus robus resursos neatstās, bet Vincim sasummēsies un ienāks konkrēta summiņa, ja vismaz 20 sūtīs. :)

Tas palīdzēs attīstīt embassy, lai varētu uzņemt rindā gaidošos biedrus, kā arī palīdzēs nostiprināties uzbrūkošo nūbu vidū.

Link to comment
Share on other sites

Var jau izmantot multi accountingu, tikai jaabuut uzmaniigam.. ko es ar to gribeeju teikt, ir vaidziigs proxy, jo cik man zinaams no php(zinaashanas ir nieciigas) tad vieniigais ko vinji no kompja var dabuut ir IP addresi.. eemmm aii right?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...