Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

R&r luuk par ko es runaju kapec mums vajag aatri attistities lai mees buutu visi sava alianses sarakstaa, es tikai shodien no riita nosledzu paktu ar 68er tapeec arii uzbruka, info kamer updatojas... Atceraties, kad vini var izdomat nah mums taadus NAP's un uzbrukt tapeec attistamies ! Un ta ka tu nebiji aliansee vinjam neko parmest nevar. Tapeec aiziet aiziet, man peec 3 h market place un ap kadiem 10 vakaraa vincister gaidi resursus :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Traffic iesaku etv pieversties 1 playerim :) Luuk kas notiek ja dara kaut ko nee taa. Ciesh visa alianse...

Its me WideSpace from you fellow allied empire Vulcan.

We have been having a major crisis lately. as you can see, our rankings droped down extremly fast due to some misunderstading with the watcher of Travian. They accused me of having multiple accounts when in fact i played fairly in this game. They banned me for almost 6 hours, But then i was able to prove my innocence, and sad to say, they confiscated my resources and leave me to 0 and worst of all, they leveled down my embassy from level 5 to level 2... i really find it unfair, but as long as i can still rule over my empire, i will do my best to succed no matter what crisis i will face.

Tada nu ir vestule no muusu sabiedrotaa :(

BLin srry es tiko pamodies double post ... LAME

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ee kāpēc, kad es uzspiežu uz attack(man uzbrūk) tad man atver ciema centru nevis uzbrukuma detaļas? Rally point vajag? Un es bļe laikam izslēgšu vienu ahkmedu, kurš mani ir jau apzadzis gandrīz 10 reizes. 1. reizi mani aplaupīja nu es aizrakstīju, lai vairs nelaupa, labi šis atvainojās, teica ka vairs nelaupīs. Šodien, kad biju skolā vēl kādus 5 uzbrukumus man noorrganizēja uz ko atbildēja, ka es esot bijis neaktīvs. Un Tagad atkal viņš man uzbruka un teica, ka account sitters tas esot bijis. Teica, ka tas vairs neatkārtosies un bļa tagad atkal kkāds uzbrukums man nāk virsū. Noteikti, ka tas ir viņš. Pizdi viņam ir, šitā man dirst virsū...

Link to comment
Share on other sites

bencik es nesapratu kādā sakarā tur cieš visa allianse? Viņš ir allie masters un viņu nobanoja par multi akauntiem un norāva embassy leveli uz leju, un tāpeč no allie izlidoja cilvēki? Ja tā, atd es jau nēsmu nekāds allie masters...

p.s. Pēc maniem aprēķiniem es vincisteram esmu aizsūtījis 664resursus un tagad vēl 200sūtās.

EDIT: Lol :DD Tikko pamaniju, ka es esmu Chiiteris :D Sen jau tā un tas ķipa travian sakarā? :D

EDIT2: āā :DD A es domāju, ka to moderatori salikuši dažiem... Nebiju nemaz ievērojis, ka man 2k posti, nu jau 2001 :)

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

samurays jautāja kad es apgreidošu embassy, pateikšu visiem.

lieta ir sekojoša - man regulāri uzbrūk divi pipši tapēc šobrīd tiek darbība virzīta uz cranny level 8 sasniegšanu (jau ir level 6), tad varēs noslēpt 600 resursus, bet reāli 400 jo mani naidnieki ir teitoņi. tad es droši varēšu savākt tās embassy izmaksas, nebaidoties ka nospers sūri grūti gūtos resursus.

apsolu nenodzert :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...