Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ardievu:

un pārējās fermas kaut kā hiitras kļuvušas, pa retam tik kādu resursu nozogo. šausmas :o

Priecājies, ka vislaik varēji zagt. Citiem vispār nav ko spert. Man mēneša laikā no mana 9x9 lauka ir pazuduši kādi 10-12 ciemi, un tagad manā 7x7 lukā ir palikuši 4 ciemi, no kuriem vienam ir 660 pop, 2 gauli un 1 teutons, kuru, kad uzcelšu katapultas, nesīšu ārā.

Runājot par katapultām, cik viņas jāceļ, lai kaut ko varētu nobrucināt? 10?

Link to comment
Share on other sites

:) patiešām bija prieks ieiet un redzēt atbalstu no jūsu puses :thumbsup: btw, orc, tagad man pirmajā ciemā noteikti vajag updatot crop, jo tas šobrīd smagi iesūkā :(

ā, un kā varēja nomainīt ciema nosaukumu? :D

Es arii ilgi mekleju bet var nomainit pie profile-> profile .

Link to comment
Share on other sites

nav man sittera un ja arī būtu, tas neko nedotu. nejau tas ka viņš man resursus tur baigi zog. vienkārši bezjēdzīgi spēlēt, kas es visu laiku crannijus celšu? kāda jēga visu laiku aizstāvēties? sākšu celt crannijus par daudz, atnāks ar katapultām un nonesīs.

no visaam situaacijaam var atrast situaaciju

es pieņemu ka tu domāji "no visām situācijām var atrast izeju". tad atrodi, jo es te izeju neredzu.

Link to comment
Share on other sites

kas tev ir pa rasi?

Ja ghauls - tad vieglāk.

Bet tieši tā - cel cranny - arī spečuki ir būvējuši līdz pat 7 cranny - lai izsargātos no uzbrucējiem. Viens ieteikums - resursus ātri var iztērēt - struktūru upgredos, iemetot armijā un ieliekot tirgū - no tirgus pēc tam var izņemt (ja resursi ir svarīgi tad liec ar 1:2 kursu)

saražoto armiju sūti uz savām oazēm - ja tādu nav - pie draugiem.

iesaku visiem silti - ja nav katas uzbrukumā un nezināms pretinieks - pēc iespējas palaist viņu cauri - pēc tam zināsiet cik daudz defa jāsavāc lai sadotu pa zobiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...