Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

janushekam vairs neko nevajag, ar tiem čaļiem viss jau gandrīz ir sarunāts, vienīgais tagad atkal janušekam iet virsū kāds čalis no legioniem, it kā nav nekāds īpaši stiprais, pop ap 500, aizsūtīju reinforcementā 150 phalanxus, redzēsim, kā beigsies.

nezinu, kā jums, bet mums mūsu nomalē vispār interesanti iet. :)

Link to comment
Share on other sites

nezinu, kā jums, bet mums mūsu nomalē vispār interesanti iet. :)

Atnaaca veestule:

block_bg24a.gif Thule 08/01/04

no subject 17:54:45

x.gifblock_bg25.gif

x.gif you're not a farm? sorry brotha Ill return anything i get

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

un beidzot es kā pilntiesīgs alianses biedrs lūdzu palīdzību sakarā ar uzbruku vienam džekam. Population kkur 385, bet samērā daudz karavīri. viņš no manis nepiemērotākajos brīžos ir savācis pietiekami resursus un vienkārši man besī ar savu skautošanu ut.t. kāds negrib man palīdzēt viņu nonest?

alianse rr&r, niks bajano, ciems The bajano town.

edit- pag, sākumā parunāšos, redzēs, ko teiks :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

es jau skatos un domāju - ko , es tev virsū eju :D bet ir tāda allianse R&R R, labprat viņus visus iznīcinātu, plaģiāti!

apskatījos, līdz tam čalim ar thunderiem 8h jāiet, čut čut pa daudz.

bet labāk painformē, ar kādu armiju uzbrūk, cik viņam mājās sēž karavīri apmēram utml.

Link to comment
Share on other sites

ja tas pipsis man neatbildēs dienas laikā, tad kkas jāizštuko būs, bet, pagaidām vēl nevajag uzbrukt, jo man tur samērā daudz no tās alianses ir, tāpēc, pa priekšu jāuzceļ otrs ciems un tad var spēlēties ar pirmo :)

editzz: pēc otreizējas pajautāšanas, ko plāno mans varonis, viņa atbilde skanēja šādi: No i not gonna attack you. khekhekhe :) labi, kamēr turēs solījumu, tikmēr, lai attīstas :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

no tas alliances nemiiiz, man apkart kadi arii ir un reidoju , ja kas tas kenaars nav dizhi talu no manis, bet taa kaa man pagaidaam nav dizhi liela armija, tad domaju, ka tik pec kada laika es tev vareeshu paliidzeet sho pasist

P.S. tai alliancei arii ir kkaads uberplaans pa 2 ciemiem, jo shie kko liidziigu ko mees daraam

Link to comment
Share on other sites

:hrmmm:

vienkārši, kā labi atceramies biju noskatījis ciemam 18|27 bet viens pipsis tur ielīda pirmais un man visu iztraucēja. nācās ņemt 15 cropper, 9 cropper vietā un 15 cropperim vajag otru ciemu, kas to apgādā ar parastajiem resursiem tapēc blakus ir šis otrais ciems

un vēl baumo ka tā nebija tik laba ideja tur visiem būvēties, itkā gunta tādēļ izdzēsās. tapēc es vairs nespiežu tur būvēties. moš paņemiet kaut kur nomalē kādu cropper ciemu, bet nezinu vai arī tā ir laba taktika

Link to comment
Share on other sites

nu tagad es arī saprotu, ka tā nebija pati labākā ideja, jo parasti jau vienu taisa par galveno ciemu, kur 24/7 tiek būvēta armija un visi apkārtējie ciemi sūta uz turieni resursus, lai varētu to armiju nepārtraukti būvēt, un, ja ciemi ir izkaisīti, tad tas kļūst problemātiski.

starp citu, es tagad esmu kercha sitteris vismaz uz kādu laiciņu un šodien saņēmu šādu vēstuli-

major defense plan for this area here.

everyone who is attacked and loose small amount of troops

should send them to aleas 15-Cropper as reinforcement to protect them.

so your villages can be attacked but noone is in there.

let the attacker get nothing by spend the ressources in buildings

and if there is something left produce basic def. troops.

romams -> legs and praets

gauls -> phalanx

tutons -> spear's

the cropper can hold lots of troops and so it is protected by all of us.

if everyone has a good amount of def troops 200 to 300

he get it back to his village when he is attacked.

and also the others could called there.

two big attacks took place here and i think they will not come back.

the one who lost all troops has to rebuild. :)

and for strk it was not valuable, he also lost ressources.

here are the links to those attacks

http://travilog.org.ua/en/8107869/d76010c1...f155057600d98cc

http://travilog.org.ua/en/4209504/33c9d6f7...a64d21149aa6ed8

don't build lots of crannies it makes no sense, you need those slots to build something else.

be active and get produce soldiers.

the only way to get rid of them is to massive defend ourselves.

regards

sitter raven

prieks, ka kaut kas notiekās!

Link to comment
Share on other sites

Vispaar juutos nedaudz pied!rsts. Nesaskaitiishu gan cik dienas, bet pietiekami, veltiiju lai dabuutu to Palace lvl 10, 3 settlerus un tad veel diennakti vilkos uz to nostuuri, un tagad izraadaas, ka no taa nav nekaadas jeegas un viss plaans tiek atcelts? C'mon, tas bishk suukaa :huh:

Link to comment
Share on other sites

nja, cyclops pa tālu, lai es kaut ko līdzētu :(

jau tā par janušeka cropperi rūpējos, kuru vakar arī pamatīgi apstrādāja, tagad mani 185 phalanxi tur stāv un vairs nav viņš rādījies, vēlāk mēģināsim viņam atriebties. nekāds stiprais jau viņš nav. http://s6.travian.com/spieler.php?uid=24333

un starp citu, par to vēstuli, kuru es augstāk parādīju - ja jūs gribat visi trupas kaut kur drošībā turēt - sūtiet uz turieni. nu, viņiem it kā arī pa brīdim uzbrūkot, bet mērķis ir savākt tur kārtīgu armiju, lai viņi vairs nedarītu to un lai vēlāk var atriebties viņiem. tātad uz šejieni var sūtīt - http://s6.travian.com/karte.php?d=286408&c=de

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...