Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

bet nu cena ir ahuuna zemaaka

un ja t'a reekjinam, tad 3 phalanxu aizsardziiba pret zirgiem vispaar nav pieliidzinaama viena druidridera.

un LOL, kaa gan haeduans ir izdev'igaaks par phalanxu? paskaties resursu izmaksas.

resursiem vispār te nav nekadas nozimes ja tev stunda nak 1000+ , visu izšķir cik ēd crop

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

he, mēs te ar Teddy (nu, labi ar Janusheku) šodien mazliet tādu kariņu paspēlējamies ar tādu pavāju allianci WarLords, es kādam pārītim no viņiem iznīcināju armijas, viņi laikam apvainojās un sāka mums uzbrukt, pat saņēmu draudu vēstuli.

"Dear Zirnis

If you wanna attack me again, attack chunpinto first.

And if you still insist in your attacking intention, akasha will pay you a memorable visit. Thank you.

Sing_Shiseido"

nu, tas akasha ir top25 spēlētājs no FFH, ar to negribās ņemties, bet pārējie viņiem nūbiņi, variet paskatīties alliances battle reportos, kā mums te ietās divatā.

šie te viņiem laikam nepatika:

http://s6.travian.com/berichte.php?id=6000865

http://s6.travian.com/berichte.php?id=5879546

stay tuned!

[upd] jaunākais manis darbiņš - http://s6.travian.com/berichte.php?id=6045894

sanāk jau tīri padārgi, bet vismaz ir ko darīt, vismaz hero jau 4lvl :)

tā ka, ja jums kāds no viņiem blakus, nekautrējaties viņu apciemot. var jau būt ka drīz beigsim ar viņiem ākstīties un noslēgsim mieru, bet vajag jau arī mazliet paspēkoties.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Nice, bet man jau patika tā vēstule, it īpaši šis teksts -> akasha will pay you a memorable visit, ķipa baigā mafija! :D

edit: bencik nejau man to vēstuli atsūtīja, es vienkārši izlasīju augstāk r&r poustu. Bet nu rēka uznāca par to tekstu.

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

ah, aizsūtīju tiem warlords vēstuli, ka pietiek ākstīties un lai noslēdzam mieru, mums labāk vajag tagad augt stiprākiem, nevis vienam otram nīcināt armijas, lai vēlāk varētu kaut ko pret FFH panākt. jāgaida atbilde, bet gan jau būs pozitīva, kas ta viņiem atliek, mēs viņiem esam krietni vien vairāk troopus iznīcinājuši kā viņi mums.

un es pats tagad galvenajā ciemā eju uz katapultām un otrajā ciemā maucu augšā residenci, un tēmēju uz trešo ciemu, trešo ciemu taisīšu blakus pirmajam ciemām vienā 9 cropperī, ja vēl nebūs aizņemts un to par capitalu taisīšu.

Link to comment
Share on other sites

Jau labu laiciņu atpakaļ runāju ar sev netālu kaimiņu un prasīju, kad viņš taisās būvēt 2. village, viņš teica, ka vēl kāds laiciņš jāpagaida, un nu viņš ir gatavs celt 2. village (2 settleri jau gatavi) Player info

Tad es viņam teicu, ka lai savu 2. village būvē mūsu 7x7 lauciņā, un viņš tiks bez rindas iekšā alliancē. Tad tagad vajadzētu izkickot kādu, kuram pop ir zem 200 vai kādu pilnīgu neaktīvu fermu, lai tas čalis tiek iekšā, jo viņam jau ar 1 ciemu ir 360 pop, kas ir vidējais guild member rādītājā. Ko sakat?

Link to comment
Share on other sites

Ok. Tad aiciniet viņu.

P.S Kurš man tuvumā dzīvo, un kuram ir katapultas? Vajadzētu iznest vienu čali, kam ir 190 pop. Čālīts iestājās kaut kādā ņišajā alliancē un domā, ka mani varēs farmot. Ar steigu viņu vajadzēs pārmācīt :Dplayer info

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

taks, tiem čaļiem, ar kuriem mēs ar janušeku mazliet pacīnījāmies piedāvāju mieru un varbūt arī piedāvāju iespēju noslēgt allianci, http://s6.travian.com/allianz.php?aid=896 - tie ir viņi. nu nav viņi nekādi stiprie, bet vismaz viņiem ir tāda lieta, ka viņi ir organizētu un mūsu novadā, kur mēs ar janušeku esam vienīgie, noderētu kāds palīgs, ja kāds lielais grib iet virsū.

vēl atbildējuši viņi nav, bet katrā gadījumā lielie papas, ko sakiet par to?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...