Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man jau taisa barakas un marketplace bus nakamais ko uzbliezisu! un aplauisu blakus esoso ciemus !

es domaju ka es ta vareshu darit ko vincister? viniem daudz sliktaks ranks un pasi nav uzbrukushi! es strauji attistos

P.S.

pasakiet ar 1 phalanx karaviru iespejams aiziet un aplaupit ciemu ja vinam nav karaviiru?

nu norm kko iegushu vai neka?

STEIDZAMI vajag zinat! a izlasiju ka can carry 30 resources :(

Edited by kroplisj
Link to comment
Share on other sites

vajag vismaz 2, ja ne tas viens karavīrs nomirs, kaut gan viņam nebūs neviena pretinieka.

EDIT:P.S. Laupot resi nāk reāli ātri... Man gan tagad tie nav sabalansēti, piemēram lumber man ir 32, bet crop ir jau 1200...

A manam 3. akauntam :D jau 2x uzbruka.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

bļin, kamēr biju skolā, man arī divi jau uzbruka un patlaban tiek gaidīti vēl divi uzbrukumi. maitas! un viens ir no aliances 68ers, kuri mums LV ir pie naps (nu, labi, es vēl neesmu aliancē, bet tomēr).

tātad ja gribat kādam dzīvi sabojāt --> deicidemilan un strk

[EDIT] es tam deicidemilan aizsūtīju vēstuli, izskaidrojot, ka es esmu (kaut vai vēl neoficiāli) alliancē, kura ir viņiem pie NAPs un teicu, lai beidz man uzbrukt, šis man atbildēja - "Ok! Until that time comes your my enemy. :)", bet pēc tam, kad pateicu, ka par to viņam nāksies atbildēt, viņš pateica, ka tas tikai tāds joks bija un man vairs tuvākajās dienās neuzbruks. tā ka gan jau ar to nevajadzētu būt problēmām, bet tas strk man atkal uzbruka ar 20 clubswingeriem un veselus 20 resourcus nozaga :)

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Džeki nesāciet nekādas dižās darbības kamēr jums nav vismaz lvl4 cranny kas noglabā 220 resursus (gauliem attiecīgi 440)

Vienmēr pirms ejiet gulēt iztērējiet resursus (bet prātīgi), jo laupītāji nāk no rīta ap 6-10, kad jūs vainu vēl guļat, vai arī jau esat skolā/darbā. No rītiem parasti resursi uzkrājas vairāk nekā cranny spēj turēt, tapēc tas arī labākais laiks uzbrukt :)

Link to comment
Share on other sites

Džeki nesāciet nekādas dižās darbības kamēr jums nav vismaz lvl4 cranny kas noglabā 220 resursus (gauliem attiecīgi 440)

Vienmēr pirms ejiet gulēt iztērējiet resursus (bet prātīgi), jo laupītāji nāk no rīta ap 6-10, kad jūs vainu vēl guļat, vai arī jau esat skolā/darbā. no rītiem parasti resursi uzkrājas vairāk nekā cranny spēj turēt, tapēc tas arī labākais laiks uzbrukt :)

:pray: Nevereeju izdomaat, buuveer rally point vai taisiit 4lvla cranny, uztaisiju 4lvla cranny :) tagad vaacu resursus rally pointam, bet vel iisti nezinu vai vaig.. varbuut uztaisiit granary un tad taisiit.. varbuut vareetu pateikt kaa buutu pareizaak?

Link to comment
Share on other sites

ja tev vēl resursi nenāk pa 30 katrs un crop vismaz 10, tad nebūvē granary un visu pārējo, kas vajadzīgs marketplace, bet paplašini resursu laukus kamēr nāk.

rally point būvē tad, kad būsi gatavs (normāli nāk resursi) uzcelt barakas un uzreiz uztrennēt vismaz 15 clubswingerus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...