Jump to content
GIGN Forum

Bluetooth Hack


Pimo
 Share

Recommended Posts

Ir iznākusi tīri laba proga "Bluetooth hack"(varbūt daudzi jau par šo būs dzirdējuši.), bet nu tomēr.

Tjipa proga ir tīri jautra:

Kad jūs ar kādu caur blootooth sakonaktējaties, tad jūs varat

- lasīt viņa ziņojumus

- apskatīt viņa kontaktus

- izmainīt profilu

- klausīties viņa melodijas

- klausīties dziesmas viņa telefonā

- izslēgt viņa telefonu utt.

- zvanīt no viņa telefona.

Bet ir arī daudzi mīnusi piemēram kā - ja nav automātiskā bluetooth apstiprināšana, nevar piekonektēt(iznemot ja apstiprina).

w4ck0

Edited by Pimo
Link to comment
Share on other sites

ha, šis ir labs. Mums skolā notika viens riktīgi rēcīgs gadījums. Tad nu tā..

Reiz senos... nu labi labi..

Mums bija Vizuālā māksla. Vienam čalim bija ieslēgts bluetooth. Tas ar savu šito hacku paņēma un ierubijās viņa mobilajā :lol: . Sākās cirks, bet ātri beidzās. Tjipa čalis iegāja melodijās un sāka skandināt stundu laikā pa visu klasi. A tam kuram skanēja atņēma mobilo :khehehe: .

Link to comment
Share on other sites

SUPER!

taa proga sen ir iznakusi un vsiiem ir sen zinaama . taka nav nekaads jaunums.

un ir pabijusi visos trakeros kuros es esmu :P

Megapiile- tad nu gan tas kam atneema ir stulbs - es nedotu un pasuutiitu dirst taadaa gadijumaa :D

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Jau kādas 3 dienas testēju to figņu. Viss jau ir reāli kulē, tikai reti kurš ir tāds alnis, kas apstiprina, ka kaut kāds nepazīstams vai kaut vai pazīstams cilvēks drīkst piekonektēties tev lai izmantotu internetu, vai lai tu viņa telefonu izmantotu kā modemu. Nu katram tas paziņojums rādas savādāks, bet uzreiz var pateikt, ka viņš tev neko sūtīt negrasās.

Link to comment
Share on other sites

Man telefonā jau kādu laiku ir.Vispār laba programma.Ja stundā(mūzikā) nav ko darīt,tad piekonektējos kādam telefonam,un uzlieku melodiju,bet viņš nevar izslēgt.NU tad skolotāja paņem dienasgrāmatu,ieraksta autogrāfu.

Vispār reāla štučka.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

:D

Bet jau ir velviena iespeja :)

Piemeram ka es dariju. - Pajautaju kadam telefonu kuram ir Sony Ericsson tad ielidu BlueTooTH opcijas un uzliku uz sevim laij nekad neprasitu kad gribas pieslekties pec tam adevu atpakal un stundu laika azeju vinu ara :) ,bet tikaij tizli ja iznem telefonam bateriju tad pec slekshanas tu jau esi DisConnect :(

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...