Jump to content
GIGN Forum

Vaacamies Jel`


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

labi tagad virzienu vinji zin! iisteniiba es jau to biju ielicis jau atraak nekaa tu to speeji izdariit! tongue.gif bet taalaak kaa vinji zinaas kur nogriezties un kur braukt ???? par to padomaaji ? nee ? nu ta .... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

cpa kaadu taisno ????

eh vispaar tas te nu to4 nav jaaapspriezh! kad visi buus tad aizvediishu, plus jau veel ar busu brauks liidz tai vietai kur jaaiet mezhaa ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

eu dzii.. lielais ljaunais hainy... tas ir nabiites ezers uz kuru taisaas doties? tas ir ap 10 km attalumaa no kuldigas..

P.S dzirdeju ka veikalaa BODE kuldiigaa var pasuutit preces pa telefonu.. tip ja nu kadam liels slinkums chaapot vai galva sagriezusies wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa tas ir pie nabiites! un jaa ir veikals BODE no kura var jebkuraa diennakts laika pasuutiit JEBKO ! wink.gif

Kaadam nav divas tumbas 90-iecies (veelams) ????? aparatuura ir, bet ar tumbaam ir nelielas probleemas ! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

a kas ta man cits atliek ??? ja nu vieniigi DuHs var to otro tuuri savaakt un liidz maniim atvest! katraa zinjaa jau mees to visu sarunaasim un sazvaniisimies 5-dien!!!!!

Mans nr. 5998635 thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tabūns turpat nedēļas nogalē laugh.gif ... hehhh.

enijvei, es vakardien noķēru aukstumu (no angļu mēles tulkojot) un saaku plaanot braukt uz C00l diigu tikai uz 6dienu... ahh, nez kaa beigaas sanaaks. pashlaik seezhu maajas un kachaaju seriaalus un nezinu, kas notiks. vardusakot varu ari nebut zaban.gif.

btw. [zinaatajiem moshka interesees] - maashelei 42 punkti. biju gaidijis vairak rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Hjuuston viii hev a problem viz za shashliks ! zaban.gif

Esmu iedziivojies nelielaas naudas probleemaas un shaubos vai man izdosies kautko izveidot ar tiem shashlikiem!

P.S. tumbas arii nevaru normaali nekur atrast!!!!!!! man pasham ir divas 30ieves, bet taas buus pa knapaam, protams, bezizejas gadiijumaa jau derees, bet nu nenormaalo sound jau aaraa no taam neizspiest!

Link to comment
Share on other sites

Par spiiti briinishkjiigajam laikam un worma veelmei pabuut kopaa TIKAI ar blondiineem es ar laikam braukshu thumbsup.gif , bet gan tikai vakarpusee un ar stopiem, visticamaak maashele (nezinaataajiem big_shit) pievienosies. Nu tad jau cerams ka divataa neapmaldiisimies, lai gan ko var zinaat no tiem topograafiskajiem idiotiem rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

rogeris tas, bet kur juus abas domaajat braukt ar tiem shtopiem, liidz cooldiigai ?

5998635 <-- my nr just in case ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pasakiet, kads savu mob. nr. es jums tikai sestdien pievienoshos vai ari piektdien nakti...............

Man vajag kaut kadu tel. nr. lai var atrast jus kur jus tur busiet iemarinejushies....... lalalala....... Es beidzot izveselojos eehhh........

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...