Jump to content
GIGN Forum

Vaacamies Jel`


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bļe.

būšu pirmais ūber-slikto ziņu vēstnesis:

nedēļas nogalē (jā - 5dien, 6dien, 7dien) sola lietu, dažviet pat pērkona negaisu.

lietus, starp citu, ir tas slapjais shits, kas pēdējā laikā arvien biežāk ir kritis no augšas un mūs nedaudz pamērcējis. nu enivei, man ir pieredze no gulēšanas (jeb mēģināšanas gulēt) teltī spēcīga lietus laikā, un nekas labs vai patīkams tas nav. nu, vot, nezinu, cik daudzi taisās būt, bet man vispār neiet pie sirds doma, ka vieta zem jumta pietiks tikai dažiem (2 mājiņās jau nu visi točna nesatilpsim). nu vot, tāda situācija. zaban.gif

any ideas?

Link to comment
Share on other sites

A cik taas maajinjas lielas, var jau miriigi guleet arii uz griidas. Tikai vaig kautkaadu guljammaisu vai kaadu shtelli ko apakshaa palikt...

Piedraazt visu ES BRAUCU smile.gif

P.S. Diesel myb es ar jums vareetu braukt ???

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

nju par tiem kas brauc pirmie - es ar Hainy runaju vinhs teica ka tiem kas atbraukshot pirmie varetu izradit Kuldigu, taka janikst kuldiga nebus thumbsup.gif

bet par lietutinju nu nez man jau itaka po,nekas patikams jau tas nav, ne pirmo reizi naksies lietu nikt! smiliez.de_2036.gif

nu karo4 es ofic bushu bleh.gif

P.S

Hainy ka sasliks taisas? lol.gif

Link to comment
Share on other sites

blje zb jau 3 reizi raxtu postu

karoch riidzinieki savaacas ~18:20 (es piemeeram, aatraak nevaru-jaastraadaa) 5dien pie autoostas narvesena ar jau nopirktaam biljeteem uz autobusu riiga-kandava-kuldiiga 18:40 (2ls) draudziigi saseezhamies busaa un duram uz kuldiigu...

taalaak mees varam tikt tikai 22:40 ar busu kldiiga-ventspils(muuseejais pienaak 21:20) atliek tikai luugt autoiipashnieku paliidziibu, vai arii gaidiit 1.5 h... vai arii kaatot kaajaam..

cauri kuldiigai varu riidziniekus izcvest, tiktaal kuldiigu paarzinu, mosh veel liidz hainy maajai...

gaidam citus variantus...

mees ar Free laikam duram kopaa ar tevi ...

Link to comment
Share on other sites

Buudinjas: cik nu esmu vinjaas bijis (esmu bijis daudz reizes) var satilpt (ja gulj uz zemes) ~13-15 cilveeki! es pats guleeshu teltii! lietu cauri taa nelaizh! panjemiet guljamaisus vai segu ! smile.gif

Mjuuzik shtelle: sarunaaju aparatuuru, bet ir neliela probleema (iisteniibaa pati lielaakaa), NAV tumbas! buutu jauki ja kaads vareetu sagadaat kaadas tumbas (vismaz 90-ieces)!

2 Diesel: nevari ar Daavi parunaat? varbuut tas var aizshaut mums kaadas tumbas!!!! thumbsup.gif

2 hUr: riit saakshu marineet kaudz ar shashlikiem (ja liis, panjemshu savu uuber natural lielo grillmashiinu)

Izklaide pirms izklaides: tie kas atbrauks aatraak vai buus jaagaida kaads naakamais variants kaa tikt uz tusa vietu, tad es jums varu piedaavaat nelielus gida pakalpojumus, lai varat apskatiit Cool diigu (ja buus interese)!

Transport: es sarunaashu (meegjinaashu) lai muus aizved liidz turienei (ja vaidziigs buus cerams ka vareesim shoferim samaxaat).

Tas taa iisumaa buutu viss! ja jautaajumi, tad prasiet!

My phone number is - five nine nine eight six three five biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Pievienoshu arii savu bildi, lai juus visi, kas mani nav redzeesjushi zinaatu kaads gjiimis jaamekle !

post-7-1089150743.jpg

Link to comment
Share on other sites

CIK TO VAR TEIKT ????? huh.gif

ŠONEDĒĻ PIEKTDIEN SĀKUMS UN SVĒTDIEN DEAD LINE!!!!! smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

PIDARI! Es arii gribu uz tussu, BET nevaru ! aaaaaaaaaaaaaaa bljaaaa kaa es gribu uz to tussu, redzeet visus cs`niku muuljus, bljeeee jobanijs streetball. Vismaz es sportoshu kameer juus bojaasiet veseliibu ar pasha nelabaa dziraam !

Link to comment
Share on other sites

Ja nav slinkums atbrauc veelaak (liidz 7-dienai)!!! smile.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Man juus jaaapbeedina un jaasaka, ka iespeejams es nebuushu. Juus jau gan jau nesapratiisiet, bet tik daudz cilveeku, kam jaanodara saapes, bet tik maz laika. Taada ir dziive. Es gan centiishos tikt un iepriecinaat juus ar savu sabiedriibu, bet veel patieshaam nezinu.

p.s.

tas, ka juus mirsiet, nav atkariigs no taa, vai es braucu vai nee

Link to comment
Share on other sites

pa buudaam jau arii nav jaamaxaa ! smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

gan jau ka es paraadiishu manuaali kur ir veikali !

shito baru vienu pilseetaa nevar laist, jo izdosies veel apmaldiities taapat kaa starp 2 priedeem ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja kaads nepaspee atlidot pie hajnija te buus celsh uz Nabas ezeru pa taisno smile.gif Ieteiktu jums sho izprinteet jo, 12 km garajaa pilseetaa [ja nemazaak] var Patiesham apmaldiities smiliez.de_2125.gif Un neieteiktu braukt caur veco tiltu [atziimeets kartee] TUR VAJAG CAURLAIDES! Nu noteikti dazhi buus tik gudri tad sho karti jums nevajdzees! zaban.gif

post-7-1089206204.jpg

Edited by Slave2cs
Link to comment
Share on other sites

un kur ir karte ???? XD.gif

Link to comment
Share on other sites

d00h smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...