Jump to content
GIGN Forum

Vaacamies Jel`


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hainy nr. 5998635 (tusa vietaa nav zona ubeerkulajam telefonam)

Gurkjis nr. 8752082 (uz sho zvaniit, ja kautko vaig no Hainija, kr4 prasiit Hainju) ! smile.gif

Tumbas nav nevienam ? ja neatradiisies tumbas tad buus neliels centrinsh, bet ko vairaak vaig ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Es izeju uz balkona un redzu dazhnedazhaadus cilveekus kas vazaajas jau tagad uz tabuuna spotu ! smile.gif njaa ir arii interesanti cilveeki shaizemee ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

HEYA ALL !! Sorry kaadu laicinju biju pazudis 18.gif Baigi negribas visu lasiit ... taadelj iisuma 18.gif..... Man ir tada doma ka iisteniiba nebuutu slikti ja mees ar Xtreem arii vareetu piebiedroties ... tomeer, vismaz ta ceru, arii GIGNaa esam pazistami + arii dziivojam tuvumaa biggrin.gif Tak 4to .... ceru uz Juusu atsauciibu un sapratni 18.gif Ja nav nekaads skjerslis --- uzpiikstini Man Hainy,es atzvaniishu 18.gif)

Link to comment
Share on other sites

Es ar Free izbruacam 18:40 no riigas myb kaads ar ap to laiku tesiis, bet haini tev buus muus jaasavaac smile.gif Nekad neesu bijis kuuldiiga un nav nojausma kas kur atrodas tongue.gif AAA un Kuuldiigas AO buusim 21:20 bish paveelu bet aatraak nevaru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ew.. hmm... aplasiju visu topckzk'u bet vienalga nevaru apjeegt..

vai tur kkur tuvumaa ir kaada vieta kur es ar savu veco 7. klases skoleena aplieciibu kabataa varu par normaalu cenu iegaadaaties normaalu alu ? vai arii vismaz kkaadu paiku ? smile.gif

smile.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

hmm.. tiko runaju ar Ads a shis saka tu itka domajot tur braukt tikai ap 23:00 huh.gif kadel ta ? vai ari gribi sagaidit lielako dalu un tad braukt uz Nabam? hmm.. ja vares sarunat ka tu mus ka aizved tad jau vienalga, bet ja ne tad ap 22:40 mes varam braukt ar Autobusu lidz turienei, un domaju ka vel kadam bus jabrauc ar mums 20.gif

ah un ap 12:00 es uzvanishu tev thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

khe-he-he cool2.gif Uf nu pirmaa diena jau jauki, tik tas fakinais lietus. Shitiigi ka man jau bija jaamauc prom, bet nu nekas, bija jauki. wink.gif

p.s. Sapraats, meers.

jaa zheel ka vienam otram (man) sesdien, sveedien jastradaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

uy, zemenes lasi ????? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...