Jump to content
GIGN Forum

Vaacamies Jel`


Hainy
 Share

Recommended Posts

NU tad ir ta kaa pienaacis laiks visiem savaakties, sarunaat, noskaidrot visu un braukt shurp tuseeties ! smile.gif

Kaadi jautaajumi, ierosinaajumi?

Es gribeetu arii zinaat apmeeram cik buus cilveeku, lai zinu cik daudz shashliks jaamarinee ! smile.gif

The time is runing out !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu riit eju ar ant- pirk biljetes, un hainy pieskaiti mani ariii pie paaris shashlik gabaliem.. smile.gif

pavisam aizmirsu , mani sagaidiit ar lielaakiem aplausiem nekaa Vairu Vikji , vienvaardsakot, ceru ka buushu laipni gaidiits, un mani neliks pie shashlikiem vaariities unsure.gif

new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

nu riit eju ar ant- pirk biljetes, un hainy pieskaiti mani ariii pie paaris shashlik gabaliem.. smile.gif

pavisam aizmirsu , mani sagaidiit ar lielaakiem aplausiem nekaa Vairu Vikji , vienvaardsakot, ceru ka buushu laipni gaidiits, un mani neliks pie shashlikiem vaariities unsure.gif

new_silly.gif

hey hey count me in too wink.gif es ar jums biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ar muuziku veel es riktiigi paintereseeshos, bet nezinu ko zhuks bija domaajis! buus jaagaida kaada zinja arii no vaboles ! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

no visa pa bishkjim !

Ja galiigi neies cauri tad uzlikshu shlaagerus un visiem buus tas vien jaaklausaas ! thumbsup.gif

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

Slaageri rulee!

Taaa - daiga piektnien straadaa liidz 8nniem, tad es, straikers, daiga + 1 salecam masiinaa un mocciijam uz kuldiigas pusi, vai nonaaksim galaa - nezinu, skatoties kaadaa kondiicijaa buusim, bet principaa braucam.

Link to comment
Share on other sites

8iem vakaraa vai no riita ? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu katram jau vaidzeetu pa sava kungja saturu paruupeeties pasham, es tikai nelielu uzkodu vakaram sariikoshu!

Tad jau erix tev buus man jaazvana kad buusiet kuldiigaa, lai varu tev iestaastiit celju, bet varbuut veel kaads brauks vakaraa, tad jau es pirmo tuuri vareeshu jau aizsuutiit uz tusa vietu un paareejos peec tam savaakt un aizvest ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tip hainy ... man tur shadi tadi pazinjas no kuldigas radio ir.. wink.gif ja vaig mosh varu parunat par kaut kadu aparatuuru... drosh ka tu zini Daavi .. kaa ne kaa kuldiidznieks...

nu bet drosi vien ka es ar buus ... galvenais lai mani neaizmirst celja malaa dry.gif

Link to comment
Share on other sites

zinu daavi ! kur ta tu vinju taa iepazini ? smile.gif

Bet nu parunaashu ar cilveekiem, no kuriem varu dabuut kautkaadu aparatuuru !

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

Come on sakiet kas buus, kas nee, cikos, kaadaa veidaa (ar auto vai autobusu) !!! tas viss man jaazin, lai varu juus visus savaakt ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...