Jump to content
GIGN Forum

Vaacamies Jel`


Hainy
 Share

Recommended Posts

Dereetu tiem kas brauc no riigas ar autobusu savaakties noteiktaa vietaa, noteiktaa laikaa. Vieta noteikti buus auto-osta, bet cikos. Karocc taa vienkaarssi buus vieglaak visiem un varees iepaziities autobusaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vari braukt cikos gribi, bet es netaisos gaidiit liidz 23:00 !!!!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ah.. es bushu un ar mani vel Yolais[ new_silly.gif ] un bus velviens kex [Hainy tu zinasi: Jaw]

Karo4 es ar saviem jautajumiem Hainy pie tevis mirca [lai nav javaras pa forumu], ja nu vienigi tu shodien atlien uz Eltru naughty.gif bet ja nac tad dod zinju no www.lmt.lv atsuti sms cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

da da da dammmmmm smiliez.de_2428.gif

man tavu nr ziileet vai kaa ? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

ehmm..... tikko atpisos no Slovaakjas.. krch es braucu ofic.. smile.gif

par transportu nezn.. mees ar drmli itkaa meegjinaajaam mashiin sarunaat.. bet nu hvz kaa tad ir iisti beidzies..

un btw.. Hainy sagatavo man taa labi daudz shashlikk..

XD.gif

Link to comment
Share on other sites

ExtraOrdinary, iemesls ka tu nevari braukt ir zobaarsts biggrin.gif smiekligi... bet patiesi! zheel!

cmdr, ejam pirkt biletes!

Kad es tev zvanu tu necel smiliez.de_2125.gif beidzot kr. dabuju new_silly.gif

*Mana mobila nummurs: 6083086 Es bushu!

+Man ir 2vietiigaa telts, bet izskatas vienvietiga cool2.gif

+Uznjemiet mani sava barinjaa 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad. Domaaju ka vajadzeetu to visu reduceet uz kaut ko pavisam vienkaarshu lai hainijam nav visi jaapavada. Hainy iedod savu mobiilo pzl, es kad tu teici ieprieksheejo reizi, pakaasu kaukur.

Visideaalaakais variants buutu uzziimet plaanu. Pirmos sagaidiit un paareejo bandu noinstrueet kaa jaabrauc. Es ljoti ceru ka buus kaads idiots kam nebuus nekaadu telefonu un ideju kur jaabrauc. LUUUUDZU!! Man patiik raadiit ar pirkstiem un smieties.

taatad. hainy ja gribi aiztaupiit sev lielas puules tad manupraat vislabaakais variants buutu uzziimeet plaanu kur Kuldiigaa jaakaapj aaraa, kur peec tam jaaiet un kas uz kurieni cik ilgi jaagaida. Hotba Peintaa, bet ar pietiekami daudz vietu un ielu apziimeejumiem lai pat idioti neapmaldaas. On second thought.... nav svariigi - galvenais lai kaads saprot happy.gif cereesim ka kaads paliks Kuldiigaa un zheeli raudaas.

P.s.

and yes I am a very unnice man. So f***ing what? ? Metallica

Link to comment
Share on other sites

Nu shinii kartee ir atteelots celjsh no autoostas (pirmais ! ) liidz manai dziives vietai (!!).

Just follow the blue shit! thumbsup.gif

post-7-1089046704.jpg

Link to comment
Share on other sites

Un shinii kartee ir atteelots celjsh no kura ierodas Kuldiigaa no Riigas puses un kur taalaak doties!

Legend:

1)RED line - celjsh kursh ved uz tusa vietu, bet, protams, tur veel taads gabals ir jaabrauc (~10km).

2)ROZAAA line - ved atkal uz manaam maajaam !

Neskaidriibas gadiijumos zvaniit avaarijas dienestam 5998635 (saukt Hainy). thumbsup.gif

post-7-1089047118.jpg

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

hainy da nu mes ar vinju bijusie kursa biedri wink.gif ... jams jau ar buutu atpleesis bet vinjs uz tabuunu brauc... nu vo esmu bijis kuldigaa vienu reizi bet visu skaidri atceros.. (kaut arii tur biju 1 dienu un to pashu neskaidrs..)

es braucu ar mashiinu ... kopaa ar mani drosi vien raicha.. kada vietinja ir briiva... ja nu kads ir ljoti izmisis un ljoooti veelas tikt uz turieni upurejot ar labo garastavokli ko pavadiis mashiinaa tad ok ...

Link to comment
Share on other sites

5-dien, 6-dien un 7-dien ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

blje zb jau 3 reizi raxtu postu

karoch riidzinieki savaacas ~18:20 (es piemeeram, aatraak nevaru-jaastraadaa) 5dien pie autoostas narvesena ar jau nopirktaam biljeteem uz autobusu riiga-kandava-kuldiiga 18:40 (2ls) draudziigi saseezhamies busaa un duram uz kuldiigu...

taalaak mees varam tikt tikai 22:40 ar busu kldiiga-ventspils(muuseejais pienaak 21:20) atliek tikai luugt autoiipashnieku paliidziibu, vai arii gaidiit 1.5 h... vai arii kaatot kaajaam..

cauri kuldiigai varu riidziniekus izcvest, tiktaal kuldiigu paarzinu, mosh veel liidz hainy maajai...

gaidam citus variantus...

Link to comment
Share on other sites

Man plaanis smagi ir mainiijushies tapee nezinu vai buushu... Man itkaaa 6dienas vakaraa ir jaabuut smiltenee smile.gif , bet no kuuldiigas liidz turienei ir taads labz gabalinsh tapee nezinu... Itkaa jaabrauc uz smilteni, bet labaak brauktu uz kuuldiigu sad.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

danu kamoon - kaut kas taads notiek pirmo reizi, un ja izdosies tad diezvai biezhaak kaa reizi gadaa... nelaidiet garaam iespeeju wink.gif

es domaaju arii no riita izbraukt vispaar happy.gif bet nu redzees kaa sanaaks... jaasaskanjo tas veel ar visiem ir...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...