Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Pasākumu


macho
 Share

Recommended Posts

jums acīmredzot gāja visai jautri :) un jā, man protams tagad sirdsdēsti, ka es nebiju :(

to, ka pasākums bija neslikts, es sapratu jau tad, kad man r&r zvanīja - fonā skanēja visnotaļ tīkams latviešu tautas šlāgerdancis. žēl tikai, ka pats r&r uz to brīdi man ne vārda nevarēja pateikt :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man vienkārši fujitsu ieteica tev atvainoties. Nu un es nospriedu, ka kaut ko šausmonīgu biju izdarījis. Nu lai vai kā.. es ceru, ka jūs tomēr sapratāt, ka nopietni uztvert apdzērušos klientu tomēr nevajadzēja. Īstenībā esmu liels pūkains un mīļš.

Link to comment
Share on other sites

Labi jau labi. Pietiks atvainoties jau. Kas bijis, bijis. Allworth`am vajadzēja nesaudzēt mani( viņš jau man stāstīja, kā cietās, lai nenoliktu mani gulēt lauku stilā). Būtu izgulējies un nebūtu paspējis visādas muļķības sadarīt. A sāpošo galvu es noveltu uz alkoholu. Un tas kas paņēma manu telefonu, lai jau papriecājas. Pietiks par sliktiem iespaidiem.

Edited by Klients
Link to comment
Share on other sites

ja godiigi, tad man ierodoties sestdienaa ap hmm 13 laikam nesanaaca pasaakuma laikaa redzeet nevienu cherni no klienta puses, tikai pashaa saakumaa, kad atbraucam fuji virzienaa tika veltiits kkas no pashol nahuj seerijas :) taakaa nav jau nemaz TIK traki.. laikam :) un vispaar man liekas, ka tas finish him bija gana labs sods ;)

Link to comment
Share on other sites

Man galīgi nebija garīgā braukt, bet izskatās, ka vajadzēja. Tagad lasu pēcvārdu un nožēloju, ka nebiju :ermm:

Normāli norēcos 5 min garumā līdz asarām par šo poustu. Bijacha pousts arī normāli iespārdīja. Tagad jāiečeko bildes & video un jāiet kravāt mantas nākamā gada tusam :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:) un jā, man protams tagad sirdsdēsti, ka es nebiju :(

to, ka pasākums bija neslikts, es sapratu jau tad, kad man r&r zvanīja - fonā skanēja visnotaļ tīkams latviešu tautas šlāgerdancis. žēl tikai, ka pats r&r uz to brīdi man ne vārda nevarēja pateikt :)

es aceros ka r&r no rita teica, ka vinjs esot ievilkts sava krutaja telti, un tev pazvanijis, bet faktu ka ar tevi "runaja" ~minuti, konstateja no riita XD

Link to comment
Share on other sites

http://video.google.com/videoplay?docid=-3940806668555855882

cik sapratu neviens nebija redzējis (weak).

it's a must see

ispar jau domaju ka dziesma saucas "i like big butts"... vismaz ta mana kompi bija..

tava sajuusma par dziesmu bija wnk neviltota :D :D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...