Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

reāli man bija doma viņa brāļukam Dainim paziņot kā šamā sīkais bračka ir ieberzies - nu tā vienkārši, lai šis jau mājās profilaksei dabūn pa galvu, ka šo nāks dauzīt un mātei būs nervi čupā, ka dēls pazudis uz pāris diennaktīm, bet beigās cik es saprotu, spēkā paliek Surra variants. es tikai ceru, ka mums sanāks kaut ko organizētu saveidot, citādi es arī gribu pielikt roku šī kadra pārmācīšanā smile.gif

p.s. lai saintriģētu hollowu varu pateikt, ka GIGN rīcībā ir kompromitējoši materiāli par viņa ģimeni; kaut kas uz to pusi, kā viņš marchello māti saukāja happy.gif

p.p.s. bildes diemžēl nebūs v stuģiju, varat pat neprasīt, GIGNieši nav tik nejauki wink.gif

Link to comment
Share on other sites

stulbenis... uj piedod sad.gif

a kas nepatik... jus tikunta gribat lai es spragst.. nu es ar spragsu un? e?

Link to comment
Share on other sites

Hollow, kāpēc tu vienkārši nevarētu visiem atvainoties?

Lūdzu nevajag stāstīt, ka visi tev dirš virsū, pats vien esi vainīgs un kas tas pa tizlu attaisnojumu "pirms bana es nečītoju!" ?

Ja neesi riktīgs muļķis pasaki visiem: "lūdzu piedodiet par manu stulbumu un visiem vārdiem ko es sarunāju!"

Neapmeklē gign forumu, mācies (vismaz nesekosi savu brāļu piemēram) un aizmirsti par šo visu. confused.gif

Sāc nodarboties ar kādu sporta veidu, kad izaugsi būsi zvaigzne un visiem šeit parādisi par ko tu esi izaudzis. (Būs iemesls trennēties)

wub.gif Atrodi sev mīlestību un priecājies par labo...

40.gif kā es mīlu šo smailiju eh...

srry man ir meitene + ari patik basketbols... un kaada no taa visa jeeega e?

varu tev pateikt prieksa NEKADA!!

Link to comment
Share on other sites

tākā HEROES Peter Petrelli pēdējā sērijā vai arī citādāk? Sprāgsi aiz dusmām, ja?

neee...

spragsu aiz neizprotnes un nozelas par to kad dzive sux ;(

Link to comment
Share on other sites

40.gif kā es mīlu šo smailiju eh...

3s ar ... mazliet bet nedaudz iepriecina

Link to comment
Share on other sites

Tu esi muļķis.

Dzīve ir brīnišķīga. Kā tu vari uzdot tik debīlu jautājumu? "Kāda no tā visā jēga?" Tu piedzīvosi vēl daudz sāpīga, bet vēl vairāk brīnišķīga.

Pieņemsim, tu teici, ka tev patīk basketbols. Trennējies, izaugsi, spēlēsi NBA, apceļosi pasauli, būsi bagāts. Uztaisīsi bērnus savai draudzenej, būs laimīga ģimene.

Galvenais ir cerība, ticība un centība.

Ej, trennējies!

Link to comment
Share on other sites

Tu esi muļķis.

Dzīve ir brīnišķīga. Kā tu vari uzdot tik debīlu jautājumu? "Kāda no tā visā jēga?" Tu piedzīvosi vēl daudz sāpīga, bet vēl vairāk brīnišķīga.

Pieņemsim, tu teici, ka tev patīk basketbols. Trennējies, izaugsi,  spēlēsi NBA, apceļosi pasauli, būsi bagāts. Uztaisīsi bērnus savai draudzenej, būs laimīga ģimene.

Galvenais ir cerība, ticība un centība.

Ej, trennējies!

par to mulki piekritu <--- pilniigi

pff... basketbolu speeleju prieka peec ar dravgiem nevis del kavtkaadam speelem... treneties es trenejos katrudienu kad speeleju ar dravgiem unsure.gif

(ja taa godigi kad ar dravgiem speeleju basketbolu, taada sajuuta kad nekas labaks uz zemes nav) dry.gif bet tas taa.... ja logiski padoma tam ar nav jeegas jo cilveks uz zemes ir tikai lai guutu zinasanas nevis prieka, un tas ar beigu beigas visu saboja upset.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

par to mulki piekritu <--- pilniigi

pff... basketbolu speeleju prieka peec ar dravgiem nevis del kavtkaadam speelem... treneties es trenejos katrudienu kad speeleju ar dravgiem unsure.gif

(ja taa godigi kad ar dravgiem speeleju basketbolu, taada sajuuta kad nekas labaks uz zemes nav) dry.gif bet tas taa.... ja logiski padoma tam ar nav jeegas jo cilveks uz zemes ir tikai lai guutu zinasanas nevis prieka, un tas ar beigu beigas visu saboja upset.gif

meitenes ir svarigakais un gimene ! smile.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

meitenes ir svarigakais un gimene ! smile.gifsmiliez.de_2469.gif

u're wrong...

Link to comment
Share on other sites

Kļūsti par noziedznieku. Ej uz trenniņzāli, uzkačājies. Kad izaugsi, atriebsies visiem kas tevi aizvainoja. Nebūs jāmācās, būsi pasaules karalis. Dzīvēj parādīsies jēga. 31.gif

srry neesmu sapnotajs <--- kautgan tada lieta kaa noziedznieks man riebjas, ja taa godigi tad pats vards man riebjas...

dziivej ir jeega tikai tad kad cilveks mirst, tad vins uzsmaida uz dziivi un nomirst <--- jo sapratis kad tomer vinam dziive bija jeega, nevis taaka vins bija domajis.

Parasti tados gadijumos cilveks paliek par spoku

spoks= gars kuram ir palikusi kaada lieta ko vins dzive ir gribejis izdarit un nepaspeeja.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās, ka tūliņ vēnas griezīsi. Bet tomēr man liekas, ka tu forši tēlo...

Lai es nedzirdētu rīt TVnet'ā, ka jaunietis mēģinājis izdarīt pašnāvību zolitūdes apkaimē...

kape...?

un neredzesi ar

es teicu kad to es darisu uz vasaras vidu tad kad ar alhaholu piedzeros (draugu loka, kuri nav nemaz isti dravgi jo neatures no veenu griesanas).

aa un srry... man galigi sodien vairs nejiet uz teelosanu liels faks tagad ir ....

-----> upset.gif <----

Link to comment
Share on other sites

kuces nah, nabaga >hollow< iedzināt depresijā ! sad.gif

njeee... unsure.gif

man satad uznak sad laiks.... lonly laiks... tas pariet parasti kadas 3 dienu laika, tiei lidz skolas laikam, a ja ne naaksies bastot stundas unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

kape...?

un neredzesi ar

es teicu kad to es darisu uz vasaras vidu tad kad ar alhaholu piedzeros (draugu loka, kuri nav nemaz isti dravgi jo neatures no veenu griesanas).

aa un srry... man galigi sodien vairs nejiet uz teelosanu liels faks tagad ir ....

-----> upset.gif <----

ej piedzeries...

Link to comment
Share on other sites

Negribeejaas lasiit taas 19lpp smile.gif bet tomeer ja kaads vareetu pateikt Uzvaardu vareetu saakt mekleet kur shamais dziivo.... Lattelekom datu baazee domaaju vairaak par 10 uzvaardiem neparaadiisies... + ja vinjs ir vel no riigas, tas atvieglotu mekleeshanu cool2.gif

[edited]: karo4e laikam tas atkriit, adrese it kaa ir zinaama...

p.s. valves veestulju draudzinj tev vaig ieliist kaadaa stuuriitii un paraudaat..

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Negribeejaas lasiit taas 19lpp smile.gif bet tomeer ja kaads vareetu pateikt Uzvaardu vareetu saakt mekleet kur shamais dziivo.... Lattelekom datu baazee domaaju vairaak par 10 uzvaardiem neparaadiisies... + ja vinjs ir vel no riigas, tas atvieglotu mekleeshanu cool2.gif

cirviiiti palasi forumu vismaz ieprieksejo lapinu nje... ?

Link to comment
Share on other sites

XD.gifXD.gifXD.gif TOTAL EMO 4.gif MINORITY MĀCIES!!!

srry MINORITY <--- ko tas nozime?

p.s

citi man saaka teikt kad es pat srry nemaku uzrakstit bet es vnk taa rakstu srry un zinu kad jabut sorry <--- dw <3 bh

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...