Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien mēģinājām ievilkt sagrabējuša busu ar smago. 3 reizes pārtrūka trose, visas tieši pie draugiem.(2 ceļinieki un 1 pašvaldība) Kāda iespēja?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kāds nezin kādu privāto ziedu kurjieru, vai to pašu i-bodi, kur var iegādāties ziedus un par cilvēciskām summām viņus piegādā?

Prosta rokas neceļās maksāt 30 ls par ziedu piegādi uz manu lv bedri. (braucamais ceļs ir tikai +/- 70 km).

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tad 30LS nemaz nav tik sālīti.

nu hvz, jo ne pirmo reizi pērku puķes netā (ar visu piegādi), parasti sanāca izslīdēt līdz 15 ls, tik šoreiz kkādi vijiboni uznākuši. LV atkal benzīna cenas augšā vai, ka viņi šitā?

Link to comment
Share on other sites

šaubos vai Tu atradīsi kādu, kas pa 15 Ls mauks tādu gabalu...

Rēķini, vismaz 5 Ls puķes, un apmēram 10Ls degvielai... Kur peļņa?

Jebkurā gadījumā, ja tas ir par piegādi tikai, tad tāpat nav gluži lielas jēgas :)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

jep.

Rēķini pats - degvielā vien vidēji nedaudz vairāk par 10 LVL aiziet + ceļā jāpavada kādas 2h, kuru laikā neviens cits pasūtījums nav iespējasm attiecīgi 30 LVL ir ļoti normāls cipars. Ja tur iekšā vēl ir paši ziedi tad vispār jautājumu vairs nav. :)

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk uzdāvini vienkārši naudu. Lietderīgāk! :)

Sievietes bieži vien ir neracionālas būtnes, kam lietderības jēdziens mēdz būt krietni nesvarīgāks par subjektīvu patikas jēdzienu.

Vēl aizvien ir aktuāls jautājums par to, vai kāds šeit nelieto ISIC studentu karti. Man vajadzētu nopirkt divas biļetes, ISIC kartes lietotājiem ir normāla atlaide. Būtu jauki, ja kāds man varētu nopirkt, naudu iedošu.

Link to comment
Share on other sites

Jūs nu gan. Nav jau runa par to cik pelna, bet vienkārši taupīgs (vai skops. kā es) cilvēks. Man ar rokas neceļas 30lvl par puķēm atdot. Ne jau žēl. Bet izmesta nauda. Es kaut vai nopirktu kaut ko par 300 lvl, tik man vajag to apziņu, ka tas ir bijis naudas vērts.

Link to comment
Share on other sites

Sievietes bieži vien ir neracionālas būtnes, kam lietderības jēdziens mēdz būt krietni nesvarīgāks par subjektīvu patikas jēdzienu.

Vēl aizvien ir aktuāls jautājums par to, vai kāds šeit nelieto ISIC studentu karti. Man vajadzētu nopirkt divas biļetes, ISIC kartes lietotājiem ir normāla atlaide. Būtu jauki, ja kāds man varētu nopirkt, naudu iedošu.

Man liekas, ka jāparāda ISICs, kad ej uz pasākumu, lai tevi ielaistu ar tām biļetēm.

Ja neko nepārpratu. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...