Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

uh, esmu beidzot labi izgulējies. vakar bija jebaķ darbadiena. un protams beidzot visas lietas darīt ar benčiku nolēmām atzīmēt 5dienu :D domāju viņš tagad mirst nost, jo šim 10 darbā bij jābūt :D tagad jāiedzer tēja un velc zin kas jāpadara. laikam jāpastrādā.

aphrodyte dod šu kolu, rumu ar vari :)

aa un jā, visu nakti šis bīts/hīts tika griezts uz riņķi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pag pag.. darīsim tā..

ja tu 24h laikā nepierādīt, ka alfa nak no zviedriem, Tev ir banāns 4evā.

vienkārši fascinē šie klauni. spoki.lv ir tava īstā vieta. ar visu spokupavāru priekšā.

p.s. sarkasmu neuztvēru, un man ir pilnīgi izbraukt ar zirgu. kontrolē, ko runā.

skatos labi lijis iekšā :D

Link to comment
Share on other sites

pag pag.. darīsim tā..

ja tu 24h laikā nepierādīt, ka alfa nak no zviedriem, Tev ir banāns 4evā.

vienkārši fascinē šie klauni. spoki.lv ir tava īstā vieta. ar visu spokupavāru priekšā.

p.s. sarkasmu neuztvēru, un man ir pilnīgi izbraukt ar zirgu. kontrolē, ko runā.

Kas man Tev jāpierāda?Kas Tu esi?Kapēc tik agresīvs?

P.s Pildi solījumu rupuci!

Link to comment
Share on other sites

ar matemātiku Tev ar problēmas. betnu ok, piedodams.

bet iespējams ap to laiku nesanāks uzlikt, jo gulēšu. uzlikšu, kad piecelšos, betnu to jau Tu man piedosi ;)

edit: aaaaaj, piedo, es aizmirsu, ka laimes zemē esi. tadnu saprotams Tavs gājiens ar nepareizo laiku. lai labi kastes kārtojas ;)

eedīt: ahahahaha, labs gabals

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A2KDAN0VIyk

Link to comment
Share on other sites

Labaakaas zaales pret galvasaapeem-njemam glaazi( :ermm: ),lejam iekshaa viinu(pusaldo,saldo,bet sarkano.),puseglaazes viina,un puse ar kolu,un piemetam citronu shkeeliiti klaat..

divi shaadi kokchinji un ritts uzreiz jaukaaks,peec ruma ieksheejo kompresi.!

aaa shis jaadzer arii. :slap::ehehehe:

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Var kāds ātri ieteikt kādu spēli kur spēlēt vairākiem cilvēkiem? Caur rūteri saslēgties, switchu nemaz neizmantojam.

Nesen 4 purni spēlējām pirmo flatout, tagad atkal ir doma savākties tik nezinu kāda vēl laba spēle būtu kur kopā varētu spēlēt.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Itkā jau sāku vilkt Age of Empires 2, un veco labo stronhold crusaders :D Nezinu drošvien kādu braukšanu ar jāpaķer līdzi, jo visu vakaru pie stratēģijām, tā būs kā būs :D

Edit: Paņēmu vēl Burnout Paradise, liekas ka viņu arī vairāki varēja spēlēt, cik atminos.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Var kāds ātri ieteikt kādu spēli kur spēlēt vairākiem cilvēkiem? Caur rūteri saslēgties, switchu nemaz neizmantojam.

Nesen 4 purni spēlējām pirmo flatout, tagad atkal ir doma savākties tik nezinu kāda vēl laba spēle būtu kur kopā varētu spēlēt.

COD: World at War

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...