Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien noprovēju sūkājamo zelēnu (Snusu).. Tādu effektu nebiju gaidījis, draugi jau sen lieto, ik pa brīdim, bet es ar čomu, kopā ar pārējiem pirmoreizi..'minūtes 4-5 nebija vsp nekādas bildes, trakāk par kkādu šņabi ar alu, bet labi, ka effekts ātri pārgāja, vairs to nelietošu..

Link to comment
Share on other sites

Kur taadu sukajamo var dabuut? :) Bleee es juutos forshi :) Protams neizpalika bez kjiegeljiem :D Jo 1kart paletes bija nestandarta 1reizeejaas pa 1ls DEPO pirtkas,kuras ar roklu iisti nevareja panjemt un uz katras paletes bija pa 1tonnai, kuru LAAPSTA nevareeja pacelt, un garazhaa nevareja ievest jo grima iekshaa :DD Nu vardu sakot nochakareejaamies ar tiem kjiegeljiem 12paleteem 12toonnaam 4h :) Un pa to laiku paspeju izdzert 5cus 14gradiigos kokchikus un t agas suucot 6to laiks iet guleet :DD Ritaa bus jautri :)Shodien tak ir 5dienaaaaaaaa :DD

Link to comment
Share on other sites

Šodien noprovēju sūkājamo zelēnu (Snusu).. Tādu effektu nebiju gaidījis, draugi jau sen lieto, ik pa brīdim, bet es ar čomu, kopā ar pārējiem pirmoreizi..'minūtes 4-5 nebija vsp nekādas bildes, trakāk par kkādu šņabi ar alu, bet labi, ka effekts ātri pārgāja, vairs to nelietošu..

Es tā jūtu, ka būsi labs tēls gign forumā btw cool story, bro.

GO Pauly D Guidos 4 life

_origin_Pauly-D-25.jpgbtw nah es nevaru samazināt bildi?

Edited by ausainis
  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

bļaģ aizmirsu karti bankomātā, tas ir pizģec, jūtos kā bez rokām, tagad kā loham līdz 5dienai būs ar pasi jāskraida bankās ņemt nauda āra lol. Tūlīt braucu uz Lietuvu, atceros kā 90tajos bija populāri braukt pēc lupatām baros, pilna Latvija(auto) iepirkties :D es braucu vienkarši apskatīt kaut kādu pili, man navne jausmas kādu un vienkārši paēst kaut kādā pilsēta, kuras nosaukumu es arī nezinu :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Lietuvaa ir forshi :) Un aizmirst karti arii ir stiliigi :) Esmu jau 2vas kartes veixmiigi atstajis bankomaataa :) Shodien juutos smagi saguris pec tiem kjiegeljiem sap viss...Bet galva pec KOKCHIKIEM gan nesaap :) Znachiit taas ir istaas zales,kuras var pixaat :)

Link to comment
Share on other sites

Tapēc man patīk bankomāti, kas karti izmet pirmo un pēc tam naudu, kad naudu dabon pirmo, tad jau vairs par citu nedomā :DD

Ir labais, man ir normālas iesnas un maziņš klepiņš, tas gan no tā, ka pilna rīkle ar puņķiem :D Katru gadu uznāk šitais pirmajā rudens mēnesī vai arī ar pirmajām vēsajām dienām. Slimot ir pretīgi, šodien jāsvin omes 80 gadu jubileja, būs pilns ar radiem, tas nozīmē, ka ar visām iesnām būs jālej pilna galva... Cerams, ka izskalosies tas vīruss ārā, jo pirmdien ir orientēšanās dabā, tobiš 8 stundas būs jāvazājās pa Bernātu mežiem... MAn jau liekās, ka pēc tās vazāšanās būs jānokrīt gultā uz kādu nedēļu ar kādu gripu :D

Link to comment
Share on other sites

Vakardiena sūkā, šodienas pohas arī sūkā. Bļē, man jau liekās, ka šitā būšu pietempies pirmo reizi mūžā, vienk. dirsā!

kas taa pa pietempshanos,ja tu shodien vel raxti skaidraaa...Ja tu nedelju nejeegtu skaidraa neko uzraxtiit,tad saprastu ka tu pietemptos ka nekad vel...Boc :DD

Link to comment
Share on other sites

kas taa pa pietempshanos,ja tu shodien vel raxti skaidraaa...Ja tu nedelju nejeegtu skaidraa neko uzraxtiit,tad saprastu ka tu pietemptos ka nekad vel...Boc :DD

Skaidrā? Es tajā laikā (pirm diviem) izkapmu alu, čipa, lai vieglāk paliktos, beigu beigās piešvilpos un aizgāju gulēt tālāk :D Te nu te bija - skaidrā :D

Link to comment
Share on other sites

Gūd mēn, ja nav noslēpums, cik gadu vecumā tu pirmo reizi pieliki muti? Nav kā apvainojums domāts, vienkārši, intereses pēc, šis topic's pārvēršas kā tava ikdiena par necilajām dzeršanām and tml.

p.s. kri, tu man tā arī neatbildēji

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Zelējamā tabaka (snuss) ir mēsls, normālam smēķētājam efekts 0. Nesmēķētājam pauri normāli noceļ uz pāris min, ja nepaspēj izvemties + vēl tā spļaudīšanās visu laiku, meh..

Nelegāla nav, nelegāli ir tikai pārdot Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Gūd mēn, ja nav noslēpums, cik gadu vecumā tu pirmo reizi pieliki muti?

Nu kaa lai saka it kaa kad biju siiks mileeju chiept no galda viina glaazes un slakteet,nu taads 3-6gadi...Reali piemaavos skjiet kaadaa 7klasee hvz 13gadi?Bet tad katru dienu nedzeeru labi ja reizi meneesiii uz kaadiem 4triem purniem viena viina pudeli izsuucaam un biju opaa....Reali no 8-9klasi sutiinaaju pratigi .... Vidusskolas laikaa normali bliezu valjaa...Un pec vidusskolas prakseejoties , saaku taadu PRO skillu ieguuut :)

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa lai saka it kaa kad biju siiks mileeju chiept no galda viina glaazes un slakteet,nu taads 3-6gadi...Reali piemaavos skjiet kaadaa 7klasee hvz 13gadi?Bet tad katru dienu nedzeeru labi ja reizi meneesiii uz kaadiem 4triem purniem viena viina pudeli izsuucaam un biju opaa....Reali no 8-9klasi sutiinaaju pratigi .... Vidusskolas laikaa normali bliezu valjaa...Un pec vidusskolas prakseejoties , saaku taadu PRO skillu ieguuut :)

tu tak neņemsi labu galu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zelējamā tabaka (snuss) ir mēsls, normālam smēķētājam efekts 0. Nesmēķētājam pauri normāli noceļ uz pāris min, ja nepaspēj izvemties + vēl tā spļaudīšanās visu laiku, meh..

Nelegāla nav, nelegāli ir tikai pārdot Latvijā.

Nu jā, tā ir. Es īpaši nesmēķēju, bet kompānijas pēc tusos ievelku kādu cīgu. Tas otrs čoms, kurš arī pirmo reiz mēģināja, viņš nesmēķē, bet effekta viņam nebija..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...