Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Netrenēts organisms var pēkšņi atslēgties bez paļota :)

Ko iesakat no bezmaksas mājaslapām? Gribētos vienu uztaisīt, neko īpašu nevajag, dažas sadaļas rakstiem, bildēm un informācijai.

Un kas ar dizainu, ja man ir nojausma, kā visam jāizskatās, tad cik varētu izmaksāt uztaisīšana un uzlikšana, piemēram uz wordpress...

Link to comment
Share on other sites

Tikko normāli veikalā iepirkāmies.

Draugs uz skolu iepirka ēdienu, kas beidzās ar to, ka viņam par to samaksāja. 20ls iedod, "paldies" kartiņu, no kuras viņš jautāja, lai noņem 2ls, viņam izdod 24(ar kapeikām)ls, +7.80ls iepirkta paika. Nice skill pārdevēja!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko normāli veikalā iepirkāmies.

Draugs uz skolu iepirka ēdienu, kas beidzās ar to, ka viņam par to samaksāja. 20ls iedod, "paldies" kartiņu, no kuras viņš jautāja, lai noņem 2ls, viņam izdod 24(ar kapeikām)ls, +7.80ls iepirkta paika. Nice skill pārdevēja!

lool nice. :D

Link to comment
Share on other sites

Netrenēts organisms var pēkšņi atslēgties bez paļota :)

nu ja tu sver 65kg, iesējams :D

mēs ar skuteli utt. kodējam, kopā mēs esam spēks, lāpām pasauli un tai pietiek plaisu :D cooler lime

ā jā man 4dien tikai uz darbu sooo viss kūl.

Edited by Epix
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Aakkk dievs...Joprojam man ir sudigi...Super labi un silti guleeeju...Labakais miegs pedejaa laikaa,bet suudiiigi...Saap iekshas.. :( Vakaraa majas jaieraj aleenss un jacer ka viss bus kartibaa... Taa ir ka dzer dzer, nedolbii un dzer talaak un talaak... lidz 3x 0,7l vispar nekas nedolbija,pie 4taa jau mani veda guleet :DD Bet lab ka tas bija ap 5:00 misija izvilkta :DD 10:00 jau ceela mani augshaa :DD Aijjj....Bildes labaak man neraadiit...

Link to comment
Share on other sites

good men 3 x 0.7 un tev nekā? vai nu tu esi konkrēts dirsējs vai arī jūs tur padsmit cilvēki dzērāt viņus. Par cik good mens taisās uz Rīgu, varētu notestēt, cik tur tās patiesības ir, good men kādu šņabi dzer?

p.s. pohu nav = SUCCESS :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Jautājums par ibanku - karoč, esmu aizmirsis paroli un mēģināju tur n-tās reizes ieiet līdz parādīja, ka atlicis pēdējais mēģinājums. Tātad es vēlāk varēšu atkal vairākas reizes censties to paroli uzminēt vai uzreiz pie pirmās kļūdas ibanka tiks bloķēta?

Edited by smogs
Link to comment
Share on other sites

Nu cik atceros, tad ja ir nobloķēta ibanka, tad vajag doties uz SEB filiāli un rakstīt kaut kādu iesniegumu. Tāpēc pašlaik domāju - rakstīt pēdējo variantu vai zvanīties rīt uz banku. Ja varētu vēl tās n-reizes rakstīt paroli, tad kāds no pēdējiem atlikušajiem variantiem gan jau derētu....

Link to comment
Share on other sites

Nu cik atceros, tad ja ir nobloķēta ibanka, tad vajag doties uz SEB filiāli un rakstīt kaut kādu iesniegumu. Tāpēc pašlaik domāju - rakstīt pēdējo variantu vai zvanīties rīt uz banku. Ja varētu vēl tās n-reizes rakstīt paroli, tad kāds no pēdējiem atlikušajiem variantiem gan jau derētu....

uz filiāli? oooh SEB sūkā, normālās bankās to var izdarīt pa telefonu, noliec priekšā līgumu un atbildi, ko tev prasa sakarā ar līgumu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...