Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kāds var izpalīdzēt un uzhostēt kaut kur citur šo .torrent failu - http://thepiratebay....ndle_%28MOBI%29 ?

man kaut kā neizdodas. izdevās :tadaa:

btw, es pirms diviem gadiem pāris dienas pagulēju slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu un man istabā bija čalis, kurš bija pārbliezies alarmu. Teica, ka sirdi ārstiem bija jāiesit atpakaļ ritmā ar to elektrosūdu :xd3:

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

for fuck sake, skolā vācu val učene aizgāja, tgd cita.. psc mums. Pie iepriekšējās varēja Kd laikā ar atvērtu burtnīcu visu pildīt, grāmatu rokas turēt.. tāpēc arī tagad neko nezinam, vnk tupi 4-5 gadus neko nedarījām tajās vācu stundās. Tagad doma pāriet uz krievu valodu, tur vismaz interesanti un ir jau kkādi zināšanu pamati, tikai gramatika pieklibo, bet nu nez vai sanāks. Vienu jau pārcēla uz krievu grupu, bet mums trijiem saka, ka tas ir nopietns jautājums.. Hz, ceru izdosies pāriet, vai arī vācu val jāsāk no nulles.

Link to comment
Share on other sites

Vācene rocks. Gluži nav no vieglākajām valodām, bet ir par ko izņirgties. EIN SCHNITZELL!!! :D Goodmen habt keine schlange und er hat ein Alkoholproblem :D Wunderbar :D

Vēl smieklīgāk, ka man nākošgad būs jāvada tūristu grupa pa Liepāju vācu valodā :D Āāā''aaā :D

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://reformupartij...riminalizacija/

AIZIET!

Jā, šis ir labs. Tikai tas Valdis, kas aizsāka to tematu - tas tā kā Zatlers ? Kaut kā šaubos, jo man liekas, ka viņš nesen teica, ka neatbalstot legalizāciju(kas gan nav tas pats, kas dekriminalizācija). Anyway, priecē tas, ka pilnīgi visi komentētāji to atbalsta. Tas gan varētu būt tā iemesla dēļ, ka visi vecie padomju penši nemāk internetu izmantot. Bet pamazām sāk notikt kustība pareizajā virzienā, lai Latvija vairs nebūtu kaut kāda PSRS palieka, bet normāla, mūsdienīga valsts.

Link to comment
Share on other sites

Jā, šis ir labs. Tikai tas Valdis, kas aizsāka to tematu - tas tā kā Zatlers ? Kaut kā šaubos, jo man liekas, ka viņš nesen teica, ka neatbalstot legalizāciju(kas gan nav tas pats, kas dekriminalizācija). Anyway, priecē tas, ka pilnīgi visi komentētāji to atbalsta. Tas gan varētu būt tā iemesla dēļ, ka visi vecie padomju penši nemāk internetu izmantot. Bet pamazām sāk notikt kustība pareizajā virzienā, lai Latvija vairs nebūtu kaut kāda PSRS palieka, bet normāla, mūsdienīga valsts.

nop, es neatbalstu, un zini ko - neatbalstīšu arī uz priekšdienām :nosmilies:

Link to comment
Share on other sites

Vācene rocks. Gluži nav no vieglākajām valodām, bet ir par ko izņirgties. EIN SCHNITZELL!!! :D Goodmen habt keine schlange und er hat ein Alkoholproblem :D Wunderbar :D

Vēl smieklīgāk, ka man nākošgad būs jāvada tūristu grupa pa Liepāju vācu valodā :D Āāā''aaā :D

Das klingt sehr Gut :DD kann ich dir vielleicht helfen mein Freund :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...