Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

okarti? neesi sapisies? kaa ko tadu var skatities?

A kapec ne? :) Shad tad tiri inchiigi,citu jau neko pa tv brizhiem neraada :) Ne visiem ir 50kanali pieejami :) Man tikai 14kaanali,vairak vnk nevajag :) Shovakar man atvediis 10pudeliitis LEISHU BALTO alu,kas atgadina musu pasha ALDARA KVIESHU alu :) Un 5cas pacinjas MARLBORO COOL ICE,ko Latvija netirgo :)

Link to comment
Share on other sites

Ir iespējams, ka savienojot datoru ar digitālo fočuku kaut kā fočukā ir ieperinājies kāds vīruselis? Slēdzot fočuku mājās pie sava datora viss ir kārtībā, bet šodien sanāca tā ka vajadzēja ciemos pieslēgt un pieslēdzot vienkārši randomā metāš virsū visādas briesmīgi murgainas bildes, kuras fočukā nav..

Link to comment
Share on other sites

Man ar viņa nepatīk, bet ja tā padomā kāda viņai ir popularitāte? Varbūt ne no tās labākās puses, bet tomēr, viņu zin visa Latvija :) Neatlaidība viņai noteikti netrūkst un kompleksu viņai nav :)

Pa lielam, cepuri nost. Sviestu gan viņa baigo runā...

Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā tu uzsver vārdu "popularitāte", tādā, ka viņa pašreiz ir kāda debīlā šovā?

Vienkārši, pirmo reizi redzu šo vecmammu, nekad arī nebiju dzirdējis, līdz neparādījās debīls video "nakts rīta spams" topic'ā, haha. Tiešām, labrīt man. :)

Paskaties labāk šo

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Ehh 5diena, japeņem kada pusīte un japapriecājas ;D, moš varētu uz vecrīgu aizmaukt, ja būs kaut cik normals laiks.

Nesaprotu, ko jūs Kombuļu Inesi nodiršat, reāli tas ir tāpat ka nodirst epilepsiķi lēkmes laika, vai kādu kurš sirgst ar daunismu...

+ Novijas, jebal :D, tai vecenei tāds talants!

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...