Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

That's it that's all? Jeb jauno Flight? Katrā ziņā, lieliskākie Snowboard gabali, kas jebkad iemūžināti! Ja kāds nav redzējis, tad silti iesaku noskatīties!

jauno Flight. Skatijāmies vel kaut kādu supermegagiga pirksti gaisā kvalitātē :D jā, labākais, kas ir uztaisīts par snovbordu, šistas nepatika, piemēram, reklamēšana, ka braukt bez ķiveres ir kruta, tas nav kruta, visādi wanabiji pēc tam žagarā nesās un taisa sūdus.

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka diena atri paies...Vel 6,5h tikai jaatseezh...Vel neesmu pipajis un netaisos...Vakar atkal parpipeeju jeegu , majas parvilkos 00:00 , brinos ka maneejaa shoreiz neraajaas, velns es ar taxi tak majas braucu...Aizmigt nevareeju jo karuselji, un shados gadijumos paliek sudigi , un bija jaiztiira kungjis, to ko pirms tam paspeju uzkost 2vas desinjas TIKAI... Shodien japatreneee cik ilgi nepipashu...Un dzert laikam shodien izlaidiishu jo ritaa un 6dien japixaa buuus pa lielam :) It kaajau neko taadu nedzeeru 5vai6 sidri un tikpat ali pec tam!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tomer nenotureejos un 14:00 1mo duumu ievilku :) Labi paeedu solanjku un pusiiti picas :) Vakar biju pie friziera, izdomaju apgriezt savas pinkas un nokrasot blondas skjipsnas nav ne vainas... Shodien aizgaju uz solariju nebiju kaadus 3gadus bijis, man iepatiikaas atkariiba maz vai rodas :DD bet darbaa uz mani ne taa saak skatiities :DD Domaa ka man ir maljakaa uzradusies :DD

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wazik, es jau lidz shim nekur nebiju minejis tavu vaardu :) Bleee kaa no punkjiem tikt valjaa... It kaa biju domajis ka shodien nedzershu bet Elviitiii Carlsberga alinsh pa 49santimi nacaas 3x iehavooot :) Vienu shas korkjeeshu valjaa :) Nopirku saveejai zelta rokasspradziti , ka nekaa ritaa dzimum diena :) Velns no taa solarija joprojam smirdu pec deguma :DD Nevar iiisti saprast esmu brunaaks palicis vai nee.... Cash kaut kur pazudis ar galiem... Wazik tu jau noteikti talajaas majaas?

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

casham besī jaunais forums un vispār viņš ir pazudis studijās un darbā

jau divas nedēļas negribas dzert. kas ar mani ir noticis? rīt firmas dzimšanas diena, kur būs nepiedienīgi daudz alkohols. kā man piespiest sevi dzert? ir reizes, kad vienkārši vajag...

Link to comment
Share on other sites

Esmu izdzēris kādas 3 tabletes ibumetīna, cipa, pretsāpju līdzekļus, varu dzert alu? Man nezin kapēc nāk atmiņā kāds cilvēka teksts, ka zem zālēm īpaši nav ieteicams lietot alkoholu.

sāp galva.

Zem ibumetīna var dzert,ko gribi,vienkārši tad zāļu iedarbība būs mazāka,jo alkohols(tai skaitā arī alus) pazemina to iedarbību!Citu runa,ja par stiprākiem medikamentiem,tad gan nav ieteicams,var visādi gļuki rādīties utt!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Sezhu darbaa, dzeru kafiju, eedu sierinju un pie sevis domaju nafig man shodien ir suudiigi,it kaa jau vakar tikai nedaudz paslapinaaju luupas un viss, shodien tak lielais kodiens priekshaa,un ritaaa afterpartija nosleegums...Hmmmm....Esmu saguris...Nezinu vai gribu vai vajag vakaraaa dzert, bet nu ka nekaaa jaiet tak uz KAZINO balliti :)

Link to comment
Share on other sites

guudmen ko tu parasti dari, kad tusejies? nu es domaju pasha tusinjaa, vienkarsi truli dzer?

Nope...Kaa ko daru? :) Dzeru,pipeju ,izklaideejos,dejoju , apbizhoju citus,uzspelejam kaadu pixashanas speeli :) Katru partiju jau var iedaliit savaadaak :) Ja eju uz klubu,tad tur dzer un dancina sveshas meichas un nedaudz savejaas :) Ja eju uz pirti, dzer,dejo,izklaideejas :) Ja dzeru majas, dzeru, pipeju, runajos,prikolejos...Kaut kaa taa :) Ja 1ns dzeru majas,tad dzeru un sezhu pie PC vai DZERU un skatos TV :) Shovakar ir kazino ballite viesu namaa ar 30cilvekiem no kuriem labi ja kaadus 10paziishu:) Sakumaa esmu mieriigs,bet kad pudeles jau patukshotas maniii piedzimst PARTY BOYS :DD

Link to comment
Share on other sites

Dzeršana ar visu darba kolektīvu tagad ir mana jaunā mīļākā lieta.

Vakardiena bija legend... wait for it ...DARY!

Secināju, ka man vairs nepatīk mazas meitenes. Tagad esmu kritis uz tantēm un viņas ir kritušas uz mani. Viena visu laiku līda gramstīties un bučoties. Tas nekas, ka viņas džeks stāvēja pāris metrus tālāk.

P.S. GooD`MeNs pālī ir foršs :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Welcome to my ex world :D Lai gan joprojām patīk tantes, bet vairs neielaižos spēlītēs... Kaut gan, kas to zin, neesmu diezgan ilgi aktīvi izklaidējies klubos/ballēs...

Kāds nezin kā piedabūt rūteri strādāt, ja:

Man standartā iestatījumos neta ip ir iekšējā - nemainīga, tobiš 192.168.1.2

Visu laiku metās errors "Wan IP addr. and Lan IP addr. cannot be in same subnet. Please input another ip addr.."

Ko reāli var/vajag izdarīt, lai viss ietu?

edic: oo, skatos viens pēc maniem paramatriem būs avatarus palielinājis ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...