Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

[...] viens liels pimpis virsū, un nafig to man nevajag

atdod man to lielo pimpi.

un, UN, Doma lauumā par latiņu var dabūt bezgala garšīgu brūvējumu, kas nav minēts dzērienkartē.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

krutie dzer tikai klubā kokčikus par 5ls nevis kā bomži mājās pirms tam piedzeras un knapi uz kājām stāv pie ieejas.

Bullshits :) Ja es nedzertu majas pirms es eju tuset, tad lidz rita 6;00 dzerot tos kokchikus es nemaz nebuutu uznjemis v ajadziiigo formu... DOOOOH>..

Es pirms eju tuseet izsuucu savu 0,5-0,7l devu un talaak iekshaa pixaaju, lidz 5:00 ritaa un tad eju majas un pixaju talaak....Un ar visu to parasti klubaaa ~ 50Ls nodzeru un pirms tam 10Ls... Ja dzertu tikai klubaaa, tad padomaa pats...

Link to comment
Share on other sites

Jā, klubos grūti pierīties, atceros, ka vazājos uz čoma klubiņu, kur viņš man kokčiem/šotiem taisīja skidkas (0,5-2Ls/gab), vajadzēja, kā minimums 30Ls, lai vispār dabūtu normālu ballītes kondīciju. Skaidrā grūti iejusties dancefloora dvēselē :DD

P.s. Kad beidzot sataisīs to huiņu, ka pēc postošanas uzreiz nerefrešo lapu un neparādās koments, nezinu kā visiem citiem, bet man reāli krīt uz nerva :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Jā, klubos grūti pierīties, atceros, ka vazājos uz čoma klubiņu, kur viņš man kokčiem/šotiem taisīja skidkas (0,5-2Ls/gab), vajadzēja, kā minimums 30Ls, lai vispār dabūtu normālu ballītes kondīciju. Skaidrā grūti iejusties dancefloora dvēselē :DD

P.s. Kad beidzot sataisīs to huiņu, ka pēc postošanas uzreiz nerefrešo lapu un neparādās koments, nezinu kā visiem citiem, bet man reāli krīt uz nerva :D

Tāpēc jādzer šņabīša šoti! ^_^

Link to comment
Share on other sites

tev acis neasaro?

Nu ir tā, ka beigas nesagaidīju, aizgāju gulēt, Bet tā vispāŗ man patīk, normālus feispalmus var pataisīt un pakaunēties citu vietā... Čigānu Ivars vispār ruļavoj!

No manas pilsētas divas cilpiņas un viens džeks piedalās.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir tā, ka beigas nesagaidīju, aizgāju gulēt, Bet tā vispāŗ man patīk, normālus feispalmus var pataisīt un pakaunēties citu vietā... Čigānu Ivars vispār ruļavoj!

No manas pilsētas divas cilpiņas un viens džeks piedalās.

Tavs Čigānu Ivars nax kaa man vinsh besiiii..UN vakar taaads ņuņaks, nevarēja pats aiziet...Tik žēl ka tas džeks no Blitzes aizgāja pats Ivara vietā,kuru nax no turienes jaizlidina...Tipisks H!vucis... Kad jarunā baigais mužārs,bet kad jadarbojas,aste kājstarpē...Nu jacer ka nakam nedeļ K1 atkal paliks pēdējā vietā un tad to Ivaru nax :DD

Link to comment
Share on other sites

Man jau arī :D kā tiem K1 neiet.. Tas čavijs 1. raidijumā Grigalim kaut ko nopizģija, Grigalis teica: "atdod tas ir mans" :D Kas pirmie palika?

Man skjiet tie kas 1mie dziedaja...Es jau tur taas grupas neatskjiru,tikai TII BAND un K1 taaa es atskjiru :) Parejaas visi vienaadi :DD Temperatura 37,5 dzeru erkshrozhu teeeju, tiko 2h pachucheeeju...Tagad JUUTOS TAADS izguleejies..

Link to comment
Share on other sites

Man skjiet tie kas 1mie dziedaja...Es jau tur taas grupas neatskjiru,tikai TII BAND un K1 taaa es atskjiru :) Parejaas visi vienaadi :DD Temperatura 37,5 dzeru erkshrozhu teeeju, tiko 2h pachucheeeju...Tagad JUUTOS TAADS izguleejies..

Pamēģini "theraflu",paracetamols,atvieglos bik paaugstinātās temp. parādības!Zaļā paciņā uz nakti,oranžā pa dienu,man vismaz tas tur uz kājam,kad slimot,nav laika!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Nu 1. koncī man patika tā T-Band oriģināldziesma. Bet vakardien pēc viņu uzsāšanās šķita ka pēc pagājušajā nedēļā iegūtās pirmās vietas biku sakāpis viņiem bija..

joJO, nerunā muļķības, visām slimībām ir tikai vienas zāles, un tāš nav tevis minētās :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...