Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

FFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.

Pirmo reizi izjuutu nepiecieshamiibu peec stipra viiriesha maajaas (briidinu - shis ieraksts nebuus par seksu). Visu laiku skapjus esmu skruuveejusi un aaraa jaukusi pati, naglas situsi, durvis lauzusi utt utjpm, bet, kad man nakts viduu dziivoklii ir PAK PAK PAK un milzu peljkjes, es neko izdariit nevaru, tikai apbrunjoties ar lupatu un spaini, bljegj. 0 nojausmas, kur tek, kaapeec tek, aiz skapjiem. Visas trubas dziivoklii aizgrieztas, taapat PAK PAK PAK.

7rq85v.jpg

FFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

5:05 :@

Link to comment
Share on other sites

Vakardien, pa maziņam pālim, izdomāju, ka varētu panašķēties ar auksto gaļu (galertu) un etiķi. Pastiepjos pēc "etiķa", neizprazdams, kāpēc viņš ir maisiņā, uzlēju uz šķīvja... Laimīgs maucu pie PC ar gaļu, mutere jautā, vai es neesmu paķēris esenci. Es pilnā pārliecībā, ka paķēru etiķi, atbildēju viņai negatīvu atbildi, tobiš, ka ir etiķis.

Nu neko, sāku smuki ēst, sāka smuki muti svilināt, atapos, ka esmu sajaucis 2 pudeles (etiķa un esences) metos zem krāna, lai izskalotu muti, iekšas, pa nakti aizgāja 1.5 litri kolas. Rezultāts šorit - visa mute ir jēla :D

Un Cereza vel čīkst par kkādu PAK PAK PAK :D Kam ir jautrāk gājis pa nakti? :D

Link to comment
Share on other sites

Nesmēlu ūdeni, bet nakti negulēju gan. Aktīvi strēbu kolu, gasēju uz toleti (pamīzt tak ar vajag), lai nu kā, es uzskatu, ka manas vakardienas galejības pārspēj visu, vismaz visu, kas ir noticis šajā naktī. Kā es tagad atzīmēšu 1. septembri? 0_o

Link to comment
Share on other sites

Aa bleee :D es domaju ,ka tu jau darbaa nodod shitaadu partij mixu :DD Nu jaa,veciit tev nav kada depreseji ka tu celies 8:00 no riita un saac kapat? Tu saac mani parspeet,man skjiet ka brauciens uz Liepaju , tev nav it nemaz naacis pa labu,jo skatos ka tu kljusti par MANI :DD Un shadi turpinot parsistisi mani 1nos vaartos :DD

Link to comment
Share on other sites

Jā, kola ir pats labākais ko gāzt virsū, kad ir apdedzināšanās ar essenci... Malacis.

Par cik šī man ir pirmā reize, kad ir nelāgi sanācis ar Esenci, tad man absolūti nav nemazākās nojausmas, kā rīkoties šajos gadijumos. Protams, telefons visu nakti blakus bija, lai nepieciešamības gadijumā varētu ātros izsaukt, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...