Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

starp citu - FOUR LOKO nu jau kādu laiku vairs nav tik iedarbīgs. Viņiem tika iesniegtas sūdzības, ka pārāk apdolbī un ķipa bīstams, tāpēc tagad visi nopērkamie 4LOKO ir daudz <mazjaudīgāki>. Citiem vēl ir saglabājušies vecie, kurus var pārdot par krieti augstāku cenu, kā veikalā esošos.

Link to comment
Share on other sites

starp citu - FOUR LOKO nu jau kādu laiku vairs nav tik iedarbīgs. Viņiem tika iesniegtas sūdzības, ka pārāk apdolbī un ķipa bīstams, tāpēc tagad visi nopērkamie 4LOKO ir daudz <mazjaudīgāki>. Citiem vēl ir saglabājušies vecie, kurus var pārdot par krieti augstāku cenu, kā veikalā esošos.

heh :D vismaz beidzot ir vēlviens, kurš zin kaut ko par FOUR LOKO, a to visiem kam par to stastu, dzird par to pirmo reizi :D .. Jā, to jau dzirdēju, ka izņēma kofeīna formulas FOUR LOKO no pārdošanas vairākos štatos... tagad ir bezkofeīna forumlas FOUR LOKO tikai, kas vairāk neesot tas pats.. Bet tāpat tikai Amerikā var nopirkt tos FOUR LOKO.. nekur Eiropā nenopirksi..

Link to comment
Share on other sites

RIMI, ja nemaldos, bija 1.59Ls

Tik dārgs??? Nu blin. Gandrīz kā kabatsnauda visai nedēļai.. da blin tādu var tik 1reiz mēnesi paņēmt + sakrāt, lai vel kaut ko panemtu, jo ar vienu tādu nekas neštimmēs. Būtu maitas atstājuši 9%, tad varētu padomāt par tādu cenu, bet 7% jau parasts stiprais alus.

Link to comment
Share on other sites

Sataisija opeliti beidzot, nebija tik slti k bija gaidīts, 60ls, filtrs jauns + aizdedze pieregulēta, lec, kā vēl nekad, nepateiksi ka opelis.

Šodien laba dieniņa bija, ments noturēja pilsētā, izrādas pazīstams, vienā skolā mācijāmies, tīri simboliski dokumentus parbaudīja un that's ir.

Gn :)

Link to comment
Share on other sites

Pa kuru laiku šī sadaļa ir nomirusi? Kaut kas te nav kārtībā, vienkārši brutāli nokrities aktivitātes līmenis forumā. Tiesa, troļļu skaits arī nedaudz samazinājies. Agrāk ik dienas bija vajadzīgas 15+ minūtes, lai izsekotu visam ārprātam, kas te darījās, a tagad, pāris minūtēs var izskriet "jēdzīgos" topikus un pārsvarā arī tur nav ko lasīt. Gūdijs ar kaut kā pareti aizejot gōdmenā te kaut ko ieraksta, pat hivucis netroļļo. Te viss iet uz grunti, pēdējais izslēdz gaismu :D

Nedaudz sērīgi, ka vasara jau tik pat kā beigusies... Atkal varēs mesties grāmatās, lai izzinātu senseju gudrības un atkal katru dienu būs jāvelkās garām gūdmenam ar cerību, ka viņš mani nepamanīs :DD

P.s. Surr bija Dell izplatītājs, vai kas viņam par bonusiem bija saistībā ar porķikiem?

Link to comment
Share on other sites

mazu help vajadzētu man, kurš būtu tik kruts ka varētu pasūtīt uz steam cs 1.6 un cs-cz.(Gifus) Klases biedrs paprasīja, bet man kā nav uz paypal konta naudas nevaru pasūtit viņam, man swedbanka stāv tik nauda. . Ja kāds var izpalīdzēt PM me. :) Ja pasūitu tos gifus tad es pārsutitu naudu uz bankas konta to nauda ko samaksāja par gifiem.

šõ paku "

Buy Counter-Strike: Condition Zero

Includes 2 items: Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike

1Ls par darbu :D

"

EDIT: Paldies sLIDe par darbu. ^_^

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...